2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım hangi siteden aldın çantalı setleri ? :) ya bunları okuyunca acayip hevesleniyorum ama eşim 1 ay sonra başlarız almaya diyor..

Bizde de tam tersi Ben sakinim, esim ne zaman, ne zaman diye sorup duruyor cocuk gibi.

Bana cok erken geliyor henüz. Yoksa ben mi cok agirdan aliyorum?? 30. haftalarda falan alirim diyorum daha iki ay var.

canım sağlıklıvegüzel.com diye biyer var oradan aldım.Al bence çok bekleme çok eylenceli oluyor

biz de eşimle h sonu eşofman altı aldık adidas tan normalde medium giyiyorum L aldım eşim de L yani 2 eşofman altı ile idare edicem haziran a kadar haziran da da elbiseler :)kısmetse inşallah
iyi etmissin cnm ben de buyuk aldim yakin yerlerde esofman giyiyom disarda carsida filan dar paca strec hamile kotu aldim onu giyiyom.yaza da kot etek alicam bide kapri dusunuyom.

demir ilacı içipte idrar ve ter kokusunda değişiklik olan var mı of yaaa

Bizde de tam tersi Ben sakinim, esim ne zaman, ne zaman diye sorup duruyor cocuk gibi.

Bana cok erken geliyor henüz. Yoksa ben mi cok agirdan aliyorum?? 30. haftalarda falan alirim diyorum daha iki ay var.

bitane alınca gerisini getirmek istiyosun :) 2 tane tulum aldım bitane de ikea dan çok tatlı şeker bi ayıcık :)) ilk oyuncağı:) inşalah doğum için fotoğrafçı ayarlarsam o oyuncakla fotolar da istiyorum

demir ilacı içipte idrar ve ter kokusunda değişiklik olan var mı of yaaa

ende iki gün içtim bende de çok afedersin ishal yaptı verginde koyulk vardı prospektüsünü okudum yan etkilerinde vardı içmiyorum bıraktım cumartesi doktora soracağım sende bi oku bence süpheleniyorsan doktora sormadan devam etme

bitane alınca gerisini getirmek istiyosun :) 2 tane tulum aldım bitane de ikea dan çok tatlı şeker bi ayıcık :)) ilk oyuncağı:) inşalah doğum için fotoğrafçı ayarlarsam o oyuncakla fotolar da istiyorum

arkadaşlar ben kayserideyim 5M migrosta avent biberonlarda güzel indirimler var duyurulur.belki sizin şehrinizde de vardır.

Tabi kendi bütçeni daha iyi bilirsin canım, eğer alman şu an daha rahatlatacaksa seni al tabi. Bana da yazarsın beğenip beğenmediğini :)
yazarım canım
canım nasılsın özledim seni..nasıl bebişimiz annesi
iyiyim canım. bende özledim ama sen pek girmiyorsun. bebiş iyi teyzesi. annesini üzmüyor.
senin kuzucundan haber ver? meraktayım
Canım aynı şey bende de var biliyor musun?Biran önce bütün sitelerde ne var ne yok almak istiyorum sanki tükenecek hepsi satılacak ve bana hiçbişey kalmayacak gibi hissediyorum çok şapşalım

hehe işte hep bu internet alışverişlerinin zararları
bende bazen kararsız kalıp almayacakcam bile sepette tutuyorum deli gibi

bu arada unibaby ıslak mendil indirimde. sen stok yapmaya başladın mı ıslak mendili?
bana chicco nun kini al diye baskı yapıyorlar

Ben de dün yaptırdım aşımı hemsireye bayat aşı bebekte problem yapıyormuş cok kararsız kaldım deyince çok sıkı denetliyoruz hem bayat olsa bile ne bebege ne sana yan etkisi olur sadece korumaz dedi

ben sordum olabilir koku yapabilir dedi ama iğrenç yaaaa (((

Ben de dün yaptırdım aşımı hemsireye bayat aşı bebekte problem yapıyormuş cok kararsız kaldım deyince çok sıkı denetliyoruz hem bayat olsa bile ne bebege ne sana yan etkisi olur sadece korumaz dedi

bu aşıyı yaptırmazsak nolur benim hiç içime sinmiyor çok kararsızım kızlar :S

bende oldum aşımı ama bana banyo yapmayın demediler ben kendim birgün bekledim ama bana birkaç gün et ve süt ürünlerinden uzak dur dediler bende ne ağrım oldu ne sancım hiç hissetmedim

Şimdi aşi oldum bana ne banyo yapma nede başka bisey demediler yawwww ?????

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu aşıyı yaptırmazsak nolur benim hiç içime sinmiyor çok kararsızım kızlar :S

canım bende kararsızdım hatta yaptırmayacağım dedim. ama doktorum muhakkak yaptır, sadece ameliyat gereçlerinden değil topraktan bile kaparsın hastalığı dedi.
hemşireye de vurunurken tarihini tekrar kontrol edin ben korkuyorum dedim

hmmm bizim 24 hafta bitcek hala gidip olmadım bide günü geçti dermiş DD

chicco nun i-feel anakucağı hakkında bilgisi olan var mı kızlar baa bi yardımcı olun fikir verin.. başka kullanışlı güzel model var mı? araştırmak için vaktim yok pek evi tadilat yaptırıyoruz diye... 2- 3 yaşına kadar oturabileceği kullanışlı pratik hijyen konusunda iyi fiyatı ucuz DD şaka gibi oldu ama bi şansımı deniyim belki bi bilen çıkar dedim Dd

Hehe iyi yapmissin! :) Ben degisik bir tipim sanirim, hic heyecan yok. :) Hatta bebek kücük olacak zaten pek bir sey anlamayacagi icin cok özenmeye gerek yok diyorum. :) Benim en güzel hayallerim konusmaya basladiktan sonraya yönelik hep nedense. Evlenirken de öyle yaptim cünkü ben alacaklarimi hic önceden almadim, zamanla aldim. Aslinda gereksiz bir sürü seyden kurtarmis oldum.

Bu asi olayini ben gecen yil dogum yapmis arkadaslarima sordum hicbiri yaptirmamis. Hele eskilerde kadinlar hic yaptirmiyorlarmis zaten, annem teyzemler falan hic yaptirmamislar, hatta benden yasca büyük kuzenlere sordum onlar da yaptirmamis. Yeni bir uygulama sanirim bu.

http://www.joker.com.tr/urun/fisher-price-orman-gezisi-anakucagi-ve-sallanan-sandalye/48043

bu var canım 3 yaşına kadar kullanılıyor, sallanan sandalyeye dönüşüyor. ama stokta kalmamış. ben bunu almayı düşünüyorum.

kızz stokta kalmamış ürün, sen mi tükettin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…