2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydın canımm ben de ilk hamile kaldığımda enfeksiyon kapmıştım, donaxly diye bi fitil vermişti doktor kullandım sonra 1 ay falan olmadı akıntım ama şimdi tekrar başladı doktor (başka bi doktor) tekrar verdi ama kullanmadım korktum kendi doktoruma sorcam gidince.. sanırım bu enfeksiyon gebelikte çok sık tekrarlıyor sürekli de ilaç kullanılmaz ki...

Bende vagihex diye bir fitil kullandim içinde 12 tane vardi doktorum 6 tane kullandirtti sonra bir hafta bekleyelim dedi çünkü ben öncesinde iki kutu antibiyotik kullanmistim ve banamasin dememişti oyuzden çok ilaç kullanmami istimiyordu fitilden 15 gün sonra akintilarim azalmaya basladi tahlil yaptik azalmis cikti ama simdi sabahları yataktan kalkiyorum boyle bir bosaliyor bacaklarimin yanina kadar bulasiyor sizde de oldumu oyle 14 unde doktora gidicem diye bekliyorum herhalde benimde tekrar edicek o kadar da dikkat ediyorum :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar dunden beri tedirginim ben yaa... dunden bebisi asagida hiss ediyorum ama bildiginiz gobek alti degil ic tarafda vajina icinde alt kisimda..ya nasil anlatsam bi yete oturdugum zaman sanki bebegin uzerinde oturmus gibi his ediyorum.anlata bildimmi bilmiyorum cok korkuyorum bebek pozisyon degisti basi yukari cikti ayagi asagda diyorum herhalde bu haraket ondan diyorum ama bilmiyorum ya cok tedirginimmmmm :KK43:((((((((

Bana da oluyor o zaman zaman ama benim plesenta zaten rahim agzindaydi en son. Doktor zamanla yukari cekilecek demisti. Bazen ben de resmen vajina kisminda hissediyorum :KK70::KK70::KK70: Belki psikolojiktir de. En son ne zaman ultrason kontrolü oldu?

Günaydin hepinizeeeeeee.........

100mg seker yüklemesi yapan oldu mu? Sabahin körüne verdiler ben zaten sabahlari cok tempomda olmuyorum ve sabah uyandigimda cok acikiyorum hemen nasil 2 saat mi 3 saat mi neyse ac bekleyecegim? Ki ac kalinca direk midem bulaniyor... :KK43:

Herkese Günaydın;

Dün akşam 4 boyutlu ultrasona gittik Prof. Recep Has'a. Çok şükür herşey yolunda çıktı. Vesikalığımızı da aldık geldik.
Kesinlikle şahane bir olay :emir_bebek:

Hepinize böyle sonuçlar almak nasip etsin Rabbim :21:

kızz stokta kalmamış ürün, sen mi tükettin? :KK52::KK52:

hahaha ne güldüm ya:KK9::KK9:
yok canım ben henüz alamadım. haftasonu halledicem.
sizlere de haber ederim daha ucuz siteler var. ama insan güvenemiyor. bebegold diye bi sitede 135 tl imiş hemen tükenmiş kaçırdık hazancım :KK9:

Kizlar İslak mendil ve şampuan falan konusunda bence stok yapmamali ya bebisimiz sevmezse onu ne olacak çünkü her bebek farklı oluyomus ve kullanılabilen urun değişiklik gosterebiliyomuş :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

uyardığın iyi oldu sağol canım. ben zaten bilemediğim için tecrübeli annelere soruyorum burda.:KK34:

gunaydın canımm ben de ilk hamile kaldığımda enfeksiyon kapmıştım, donaxly diye bi fitil vermişti doktor kullandım sonra 1 ay falan olmadı akıntım ama şimdi tekrar başladı doktor (başka bi doktor) tekrar verdi ama kullanmadım korktum kendi doktoruma sorcam gidince.. sanırım bu enfeksiyon gebelikte çok sık tekrarlıyor sürekli de ilaç kullanılmaz ki...

Canim banada donaxyl verdi doktor.baska bisey veremrm bebege zarar dedi.korkarak kullandim ama gecer gibi olup az az devan ediyr oladr coook hijyenime dikkt ediyorum ama yine de nasil nerrden oluyr anlayamadim;((

Kizlar dunden beri tedirginim ben yaa... dunden bebisi asagida hiss ediyorum ama bildiginiz gobek alti degil ic tarafda vajina icinde alt kisimda..ya nasil anlatsam bi yete oturdugum zaman sanki bebegin uzerinde oturmus gibi his ediyorum.anlata bildimmi bilmiyorum cok korkuyorum bebek pozisyon degisti basi yukari cikti ayagi asagda diyorum herhalde bu haraket ondan diyorum ama bilmiyorum ya cok tedirginimmmmm :KK43:((((((((

canım gerçekten orada hissettiğine eminsen doktoru bi arayıp sormakta fayda var. inşallah düşündüğün gbi değildir.

Gunaydin kizlarrr nasilsniz..benim enfeksiyna fitil kullandim ama 1hafta oldu sizinti halinde hala arada akintim oluyor.neyapacagmi sasirdim..doktr daha fazla yuklenemem bu fitili kullan sadece demisti..;(((

Bende enfeksiyon ve iltihap vardı..
Ve kötü bir koku geliyoduki acaip..
Doktorum augment diye bi antibiyotik verdi..7 gün kullanıyodun ama ben 4 gün kullandım çünkü geçti.
Şimdi iyiyim akıntım var ama oda normaldir herhalde artık..
Bi dr sor istersen

canım işler okadar yoğunki fazla giremiyorum ara ara girip bakıyorum ama merakta ediyorum sizi..bebişimiz çok şükür iyi teysesi bugün kontrolümüz var..azcık kilo aldım artık ağırlığını hissediyorum bebişin..senin nasıl gidiyor isme karar verdinizmi biz hala karar veremedik ve isimde hiç beğenmiyoruz:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

maşallah yerim ben onu :KK16:
bende 5 kilo aldım canım, eşim dalga geçiyo annen gibi olmaya başladın diye :KK36:
isme karar vermeyi bırak henüz hiç bi fikrimiz araştırmamız yok.
ben uydurma yeni isimleri sevmiyorum. herkesin çocuğu firma adı gibi dolanıyo ortalıkta.

yazarım canım :KK34:

iyiyim canım. bende özledim ama sen pek girmiyorsun. bebiş iyi teyzesi. annesini üzmüyor.
senin kuzucundan haber ver? meraktayım:KK16:

hehe işte hep bu internet alışverişlerinin zararları :KK9:
bende bazen kararsız kalıp almayacakcam bile sepette tutuyorum deli gibi :KK36:

bu arada unibaby ıslak mendil indirimde. sen stok yapmaya başladın mı ıslak mendili?
bana chicco nun kini al diye baskı yapıyorlar :KK53:
canım ben aslında yenidoğan bebişlerde ıslak mendil kullanımına karşıyım.Yıkamak veya pamuk ve suyla silmek daha sağlıklı diye düşünüyorum.Ama bağzı markaların yeni doğan ıslak mendilleri de sağlıklı ve doğalmış.Mesela Mustelanın,chicco nun,lansinosh un sebamed in.Bunlardan birini tercih edebilirsin.Unibaby kesinlikle almam nedense bana güvenilir gibi gelmiyor.Ben mustelanınkini aldım.

Kızlar gruptan aldım bugun:)
Nasıl sizceee? Yaptırmayı düşünüyormm:KK35:

Eklentiler

• $10150610_500510270053091_3202746152067123415_n.jpg
    $10150610_500510270053091_3202746152067123415_n.jpg
    18,1 KB · Görüntüleme: 51
Günaydin hepinizeeeeeee.........

100mg seker yüklemesi yapan oldu mu? Sabahin körüne verdiler ben zaten sabahlari cok tempomda olmuyorum ve sabah uyandigimda cok acikiyorum hemen nasil 2 saat mi 3 saat mi neyse ac bekleyecegim? Ki ac kalinca direk midem bulaniyor... :KK43:

günaydın canım
ben ilk haftalarda 50 mg yüklemesi yaptırdım. aç karnına kan verip glikozu içip bir saat aç beklettiler beni.

X