2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bende vagihex diye bir fitil kullandim içinde 12 tane vardi doktorum 6 tane kullandirtti sonra bir hafta bekleyelim dedi çünkü ben öncesinde iki kutu antibiyotik kullanmistim ve banamasin dememişti oyuzden çok ilaç kullanmami istimiyordu fitilden 15 gün sonra akintilarim azalmaya basladi tahlil yaptik azalmis cikti ama simdi sabahları yataktan kalkiyorum boyle bir bosaliyor bacaklarimin yanina kadar bulasiyor sizde de oldumu oyle 14 unde doktora gidicem diye bekliyorum herhalde benimde tekrar edicek o kadar da dikkat ediyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bana da oluyor o zaman zaman ama benim plesenta zaten rahim agzindaydi en son. Doktor zamanla yukari cekilecek demisti. Bazen ben de resmen vajina kisminda hissediyorum Belki psikolojiktir de. En son ne zaman ultrason kontrolü oldu?

Günaydin hepinizeeeeeee.........

100mg seker yüklemesi yapan oldu mu? Sabahin körüne verdiler ben zaten sabahlari cok tempomda olmuyorum ve sabah uyandigimda cok acikiyorum hemen nasil 2 saat mi 3 saat mi neyse ac bekleyecegim? Ki ac kalinca direk midem bulaniyor...

Herkese Günaydın;

Dün akşam 4 boyutlu ultrasona gittik Prof. Recep Has'a. Çok şükür herşey yolunda çıktı. Vesikalığımızı da aldık geldik.
Kesinlikle şahane bir olay

Hepinize böyle sonuçlar almak nasip etsin Rabbim

kızz stokta kalmamış ürün, sen mi tükettin?

hahaha ne güldüm ya
yok canım ben henüz alamadım. haftasonu halledicem.
sizlere de haber ederim daha ucuz siteler var. ama insan güvenemiyor. bebegold diye bi sitede 135 tl imiş hemen tükenmiş kaçırdık hazancım

uyardığın iyi oldu sağol canım. ben zaten bilemediğim için tecrübeli annelere soruyorum burda.

Canim banada donaxyl verdi doktor.baska bisey veremrm bebege zarar dedi.korkarak kullandim ama gecer gibi olup az az devan ediyr oladr coook hijyenime dikkt ediyorum ama yine de nasil nerrden oluyr anlayamadim;((

canım gerçekten orada hissettiğine eminsen doktoru bi arayıp sormakta fayda var. inşallah düşündüğün gbi değildir.

Gunaydin kizlarrr nasilsniz..benim enfeksiyna fitil kullandim ama 1hafta oldu sizinti halinde hala arada akintim oluyor.neyapacagmi sasirdim..doktr daha fazla yuklenemem bu fitili kullan sadece demisti..;(((

Bende enfeksiyon ve iltihap vardı..
Ve kötü bir koku geliyoduki acaip..
Doktorum augment diye bi antibiyotik verdi..7 gün kullanıyodun ama ben 4 gün kullandım çünkü geçti.
Şimdi iyiyim akıntım var ama oda normaldir herhalde artık..
Bi dr sor istersen

maşallah yerim ben onu
bende 5 kilo aldım canım, eşim dalga geçiyo annen gibi olmaya başladın diye
isme karar vermeyi bırak henüz hiç bi fikrimiz araştırmamız yok.
ben uydurma yeni isimleri sevmiyorum. herkesin çocuğu firma adı gibi dolanıyo ortalıkta.

canım ben aslında yenidoğan bebişlerde ıslak mendil kullanımına karşıyım.Yıkamak veya pamuk ve suyla silmek daha sağlıklı diye düşünüyorum.Ama bağzı markaların yeni doğan ıslak mendilleri de sağlıklı ve doğalmış.Mesela Mustelanın,chicco nun,lansinosh un sebamed in.Bunlardan birini tercih edebilirsin.Unibaby kesinlikle almam nedense bana güvenilir gibi gelmiyor.Ben mustelanınkini aldım.

Kızlar gruptan aldım bugun:)
Nasıl sizceee? Yaptırmayı düşünüyormm

Eklentiler

• $10150610_500510270053091_3202746152067123415_n.jpg
    18,1 KB · Görüntüleme: 52

günaydın canım
ben ilk haftalarda 50 mg yüklemesi yaptırdım. aç karnına kan verip glikozu içip bir saat aç beklettiler beni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…