2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yazarım canım :KK34:

iyiyim canım. bende özledim ama sen pek girmiyorsun. bebiş iyi teyzesi. annesini üzmüyor.
senin kuzucundan haber ver? meraktayım:KK16:

hehe işte hep bu internet alışverişlerinin zararları :KK9:
bende bazen kararsız kalıp almayacakcam bile sepette tutuyorum deli gibi :KK36:

bu arada unibaby ıslak mendil indirimde. sen stok yapmaya başladın mı ıslak mendili?
bana chicco nun kini al diye baskı yapıyorlar :KK53:

Kizlar İslak mendil ve şampuan falan konusunda bence stok yapmamali ya bebisimiz sevmezse onu ne olacak çünkü her bebek farklı oluyomus ve kullanılabilen urun değişiklik gosterebiliyomuş :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

selam kızlar
nasılsınız?sonunda bende bugun cinsiyetini öğrendim bir tanede oğlum olacakmış inş.
Bİr erkek bebek te benden geliyor.Rabbim sağlıklı doğmasını nasip eder inş.
Bugun ayrıntılı ultrasona girdim doğumevinde hamdolsun herşeyi normal çıktı.kilosuda 562 grmmış nasıl sizce kızlar

selam kızlar
nasılsınız?sonunda bende bugun cinsiyetini öğrendim bir tanede oğlum olacakmış inş.
Bİr erkek bebek te benden geliyor.Rabbim sağlıklı doğmasını nasip eder inş.
Bugun ayrıntılı ultrasona girdim doğumevinde hamdolsun herşeyi normal çıktı.kilosuda 562 grmmış nasıl sizce kızlar

gözünaydın canım, ne nazlı oğlanmış o :) maşallah gayet iyi kilosu. Ayça'ya özel mesaj at da listeye eklesin cinsiyetini :KK34:

Canım ben progestanı hamileliğimin başından beri kullanıyorum.hiçbir zararı yok.için rahat olsun kullan gitsin.hatta doktorum 13.haftamda artık kullanmana gerek yok demişti ama ben yine de bırakmadım.psikolojik olarak kullanınca kendimi daha iyi hissediyorum.rahmi rahatlatıyor bu ilaç canım korkma .

ayy çok teşekkür ederim canım içimi rahatlattın.peki bana sabah-akşam vajinal al dedi.akşam yatmadan alırım da sabah zor oğlumu okula gönderiyorum.ne kadar yatmak gerek alınca?

gözünaydın canım, ne nazlı oğlanmış o :) maşallah gayet iyi kilosu. Ayça'ya özel mesaj at da listeye eklesin cinsiyetini :KK34:

teşekkür ederim ,gerçekten çok nazlıydı birazda edepli galiba oğlum hep bacağı kapalı oluyordu :) evet atıyım benimde listede yerim tamamlansın

Kizlar İslak mendil ve şampuan falan konusunda bence stok yapmamali ya bebisimiz sevmezse onu ne olacak çünkü her bebek farklı oluyomus ve kullanılabilen urun değişiklik gosterebiliyomuş :KK66:

ıslak mendil neysede şampuan stoğu bence çook gereksiz ıssız adayamı düşeceğiz kızlar bu neyin stoğu :) ben kızıma dalin 200 ml şampuanı 1,5 yaşına kadar kullandım yani sık sıkta yıkardım gelişimi için saçları az olduğu için çok şampuan gerekmiyor merak etmeyin :KK34:

demir ilacı içipte idrar ve ter kokusunda değişiklik olan var mı of yaaa :KK43:
Evet cnm fena kokuyor.
ende iki gün içtim bende de çok afedersin ishal yaptı verginde koyulk vardı prospektüsünü okudum yan etkilerinde vardı içmiyorum bıraktım cumartesi doktora soracağım sende bi oku bence süpheleniyorsan doktora sormadan devam etme
sormana gerek yok cnm icmeye devam et sen hepimizde ayni ben cok kisiye sordum onlarinda hem koku varmis hem de simsiyahmis.

http://www.joker.com.tr/urun/fisher-price-orman-gezisi-anakucagi-ve-sallanan-sandalye/48043

bu var canım 3 yaşına kadar kullanılıyor, sallanan sandalyeye dönüşüyor. ama stokta kalmamış. ben bunu almayı düşünüyorum.
cnm bundan ben de istiyorum da acaba çok mu yüksek?

kızlar mide yanması var bende 2 gündür boğazımı yakıyor. neler yapıyorsunuz hafifletmek için.
1 tatli kasigi gaviscon ic tik diye kesio.

Kızlar sonunda girebildim kıyafeler ufak tefek ihtiyaçlar ve odasını hazırladık…vee kızıma isim bulduk ayza ipek koymayı düşünüyoruz :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar lierac catlak kremımı sparıs ettım yarın gelıcek bakalım...200 ml 85 tıl gayet uygundu..herkes onu tavsıye edıyor bende aldım...

kızlar lierac catlak kremımı sparıs ettım yarın gelıcek bakalım...200 ml 85 tıl gayet uygundu..herkes onu tavsıye edıyor bende aldım...

Bende onu kullanıyorum çook memnunum şimdi hiç çatlağım yok inşallah sende memnun kalırsın canım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende onu kullanıyorum çook memnunum şimdi hiç çatlağım yok inşallah sende memnun kalırsın canım :)

iphone 'den kadınlar kulübü aracılığı ile gönderildi

işallah canım nezamandan berı kullanıyorsun ..merak ettıggım nasıl kullanıylorsun senın ki kac ml? Ve nekadr süre idare ediyor

Ben 0 bardak sut icioom onun yerine ayran peynir yogurt tuketiyirum.benim drmum da hic demio bana sunu ye bunu yap diye bi kere ben sordum genel bi saydi ama gunde su kadar ye filan demiyo niyeyse.

Bnm dr en azindan. 1 bardak sut iceceksin dediyogurt peynir ayni sry degil kandrma kndini dedi bnmki nelr yiyicem soyluyo 2 porsiyon sut badem yada ceviz ara ogunlrrde meyve komposto yada yogurt soda mercimek bulgur yesil yaprakli sebzeler haftada 2 gun balik 400 gr kirmizi et dedi. Tam tahilli ekmek dedi bide magnezym iceriyo diue

işallah canım nezamandan berı kullanıyorsun ..merak ettıggım nasıl kullanıylorsun senın ki kac ml? Ve nekadr süre idare ediyor

Ben lierac 1 aydir kullaniyorum cok duzenli kullanmiyordum yeni yeni duzene sokuyorum sabah aksam gonek kalca basen goguslerime suruyorum.bnmki 100 ml 84 tl ye almistim 200ml hangi siteden aldiniz ben de netten alayim artik

Ben lierac 1 aydir kullaniyorum cok duzenli kullanmiyordum yeni yeni duzene sokuyorum sabah aksam gonek kalca basen goguslerime suruyorum.bnmki 100 ml 84 tl ye almistim 200ml hangi siteden aldiniz ben de netten alayim artik

........ da canım... hatta kargo gelmıs ama zil calısmıyo sanırım not bırakıp gitmişler alıcam yarın gıdıp.tam 1 gunde geldı...

X