2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ee peki ben yapmak istiyorum falan demiiyomusun .. bilmiyorum ama benımkiler o kadar ileriye gitse olay çıkarırım valla sonucta herkezin kendıne gore zevklerı var .. odayı sana sormadan yapmakda noluyomus

ben almak istiyorum diyemem,küser. küsmekle kalmaz eşime farklı yansıtır. daha önce başıma geldi.
sadece beraber alalım bekle diyebildim. pek umursamadı.
canım arkadaşlarında önerdiği gibi artık arsızlık yapıp hepsinden bende alayım napayım ortalık curcuna olsun
sende de böyle bi sıkıntı var sanırım

kızlar ben şimdi liste yaptım kafama göre ama hemen hemen tam gibi bakın derim :) :) :) Eki Görüntüle 1027327

Biricik & Selim
06.07.2013

Liste güzel olmuş, böyle birşey hazırlamak mantıklı, yavaş yavaş alınıp masraf açısından da sıkıntıya sokmaz. bir sorum var, çıtçıtlı badi ve pijama x6 demişsin. pijama için fazla değil mi? ben 0-3 aylik badi ve zıbınları 3er tane almanın daha iyi olduğunu duymuştum...?

sıkma canını .. düşünmesi gerek aslında ama o da onun düşüncesizliği... alırsa alsın sen de takma sen de al ..
istediğini istediğin kadar canın istersen kullanırsın

herkese merhabalar.. ya bu aralar kafama tatili takıyorum.. Eşim kafaya takmış denize girmek istiyor...hiç tatil yapmayı düşünen var mı aranızda? doğum ağustosa denk geldiği için ne zaman gidilebilir nerelere gidilebilir.. ya da gitmemek mi lazım fikirleriniz neler ??

kızlar bu süreçte olabildiğince cep telefonu görüşmelerinizi az yapın.
bugün okudum; x ray ışınları bebekler üzerinde etki ediyormuş. lösemi hastalığını tetikliyormuş Allah korusun

ben ailemden uzak olduğum ve kalabalık bi aile olduğumuz için günde en az 4-5 kişiyle konuşuyorum.
ben istemiyorum ama onlar arayınca açmak zorunda kalıyorum.
hemen bi çözüm bulup aramalarını engellemem lazım

Ben gitmeyi çok istiyorum tatile ama eşim olmaz diyor bu sene gidemeyeceğiz maalesefaslında denize girmek yüzmek iyi geliyormuş diye duydum hamişlere

telefonum bozuldu evden arayın de akşamları evden konuşursunuz sadece

Ben gitmeyi çok istiyorum tatile ama eşim olmaz diyor bu sene gidemeyeceğiz maalesefaslında denize girmek yüzmek iyi geliyormuş diye duydum hamişlere

Aslında vucut agirliginin en az hissedildiği yüzme spor, bu yüzden hamilelere çok öneriyorlar, insan kendini suda kuş gibi hafif hissediyormuş... ben de çok istyorum tatill... bi de çocuksuz son tatil olacak!!!... ama benim de eşim nasil olur, sıkıntı olur mu gibi endişelere sahip... güneş faktoru de var güneşe çok dikkat kızlar...

aksine ben cok teredütlüyüm eşim gitmek istiyor:)) Biz hep tersiz bu konularda:)) .. evet ben de duydum havuza zaten asla girmem ama denize girmek cok iyiymiş ama enfeksiyon falan riski var o korkutuyor beni.. bir de yolculuk falan bilemiyorum.. bir yandan da gitmesem cok bunalırım gibi geliyor..

kesinliklee güneş... korkulu kabus bu arada bebişimi hissediyor muyum ne :)) kıpırdıyor sanki

:) bence de taktıkca yaptıkları insanın gözüne gözüne geliyor daha cok doluyorsun.. hiç saklama bence kafana bile takma al sende ben de bunu aldım cok güzel cok yakışacak de:))

evet aynen dediğin gibi. kafada kurcalamamak lazım hemde nası batıyo o zaman
hele bu dönemde hassas olunca,herkes kirpi gibi geliyo

:))) aa ne güzel.. ben henüz hissetmedim, hissetmiyorumm... hadi hayirli olsun minik hissetmeler..

teşekkürler canım benim:)) şimdi oldu ilk defa bu kadar net olmamıştı:) önceden seğirme oluyordu da şimdi bariz birşey itiyor yani:)) ay şimdi heyecanlandım bidaha bidaha olsun:) ben de hisetmiyorum diye üzülüyordum 20. haftayı bekle diyip duruyorlardı haklılarmış meğer:)

evet aynen dediğin gibi. kafada kurcalamamak lazım hemde nası batıyo o zaman
hele bu dönemde hassas olunca,herkes kirpi gibi geliyo

:)) sen kirpi dedin de..:) ben de eşime geçenlerde kokarca demiştim kokuyorsun dedimiştim adam nasıl üzüldü...cok pişman oldum sonra da .. :) aklıma o geldi

aynen ya tarih cok sıkıntılı.. mayıs ve haziranın ilk haftaları desem soğuk olur.. hazirandan sonra da cesaret edemiyorum..sanki biraz da utanıyorum herkes bakar ya.. tuhaf olur ne biliiim.. mayolar da olmaz ..istanbulda rumeli hisarında vardı sanki plaj ama bilmiyorum hiç soğuk olabilir

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…