2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaslar baya ankaralı var gördüğüm kadarıyla. Ben sevgi ateş diye bir bayana gidyorum çukurambarda muayenehanesi. İlk doğumum normal ve cok rahat oldu o yüzden bundada direk ona gittim. Normal doğum isteyenlere şiddetle tavsiye ederim

Tesekkur ederiz teysesi .. baya ugrastirdi bizi ama sonunda cifte mutluluk yasatti rabbim benim kv de de elinden gelse bana hiç birsey yaptirmiyacak ama ben bu bebekler icin ne kadar uğraştım simdi mukafatini yasamak benimde hakkim.. bide demiyolarmi hele bu sag salim dogsun hele bi kucagina al ne olur ne olmaz.. o zaman cok uzuluyorum.. ben oyle bir ihtimali aklimin ucuna bile getirmek istemiyorum yok o benim inadima ayni seyleri defalarca tekrarlar o yüzden bazen ilgilenmemeleri ilgilenmelerinden daha hayirli oluyor

bizim iş yeride çukurambarda bu muayenehane tam olarak nerede acaba????

peki doğumu nerde yapacaksınız

anladim canım, benim de özel sağlik sigortası var Yeditepe'ye gidiyorum, memnunum da meraktan sordum :)

o da doğru şer konuşacaklarına hiç alakadar olmasınlar daha iyi. Rabbim inşllh yüzünü güldürsün çifte sevincini doyasıya yaşatsın inşllh. kulak tıka sen o tür insanlara

Canım çok geçmiş olsun, şükür iyiymişsiniz :) Sağsalim dönersiniz inşallah, Allah kavuştursun

Hayırlı olsun oğluşun canım, ben park yatağını ve bebek arabasını aldım şimdilik. Hapşururken bacaklarını kendine doğru çekersen ağrın olmaz, dümdüz durduğunda çok batma yapar aklında olsun..

yok be cnn bayat degildir heryer hamile kayniyo bayatlamaya firsat mi kaliodur.bunun disinda kaza gecirip vueduranda cok.kaygisiz olun..

Haklısın cnm ben cok sık yazmıyorum ama burayı takip ediyorum sen antep te mi yaşıyorsun ben urfadayım yakın sayılırız :))

canım akış hızının yavaş olmasının amacı bebeğin anne memesini bırakmaması, o yüzden ben akış hızı yavaş bir biberon alacağım ki hem beni emsin, hem ben çalışırken sütümü oradan içsin.

doğru söylüyorsun canım. hiç ilgilenmese üzüntü duyardım kesin.
ama ''anne bekle beraber alalım'' deyince ''gerek yok ben aldım'' diyor. bilmiyorum bu bana fazla geliyor. çamaşırından battaniyesine, yatağından bebek arabasına, çorabına,doğduktan sonra üzerine örteceği yemeniden tutta çocuk odasına kadar alıyor.o zevki elimden alıyormuş hissi veriyor.
internette şuna baktım,çok beğendim onu alıcaz diyorum. ben aldım diyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…