2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bayındır hastanesi canım ya ay bir hastane bulamadım. ankaraya yeni geldim. acil bulmam lazım doğumuma kadar ankarada olacağım artık

canım senin özel sağlık sigortan yokmu?bi yanlışlık var bunda sigortası olmayan normal muayene ücretlerini söylemişlerdir.Bide koru hastanesini ara orasıda başarılı

günaydın kızlar nasılsınız?
benim göğüs uçlarım şimdidenn sanki yara kıvamına geldi yaa çok acıyor
inş bu sefer de çekmem şu acıdan
doğum acısından daha çok korkutuyor beni..
oğlumda 40 gün çektim tam..
dr.umla konuşayım şimdi başlasam kremlere oda çok var daha gibime geliyor

bu arada herkese hayırlı günler olsun..
bu anlamlı günü kutlayan arkadaşlara da teşekkür ederim.. evimin balkonunda Türk bayrağını sabahtan asarak o gurur yaşıyorum.
Çanakkale şehitlerinin ölümsüz bedenlerini saklayan bu vatana Hayırlı evlatlar getirelim inşallah

canım bu dr.browns un akış hızı yavaş değildi süt hiç gelmiyordu maalesef sütün akması için çok fazla vakumlamak çekmek gerekiyor ve yenidoğan bebek onu nasıl yapsın?mümkün mü?oyüzden avent i önerdim ben ama tabi kim ne isterse onu alır benimki yalnızca tavsiye

aboo şimdiden de tamamlamış herşeyi :))
canım sende şöle herşeyden birer tane al sölemem ona..
biberon,tulum,emzik,çıtçıtlı bady s hepsinden 1 er tane al..
nasıl olsa kullanılıyor onlar..
ona da söleme bbeğendiklerini bence şuan hepsini tamamlamış değildir bu kadar da abartıyordur
daha ne oldu ki..
benim annem de 7. ayı bekliyor oda alcak bana mecburi yapçak
çünkü ben sadece arabayı yıktım ona
o almadan ben alcam

canım senin özel sağlık sigortan yokmu?bi yanlışlık var bunda sigortası olmayan normal muayene ücretlerini söylemişlerdir.Bide koru hastanesini ara orasıda başarılı

canım emekli sandığıyım ben. özel sigortada yaptırmadım kendime. tekrar mı görüşsem acaba

kızlar ben şimdi liste yaptım kafama göre ama hemen hemen tam gibi bakın derim :) :) :) Eki Görüntüle 1027327

Biricik & Selim
06.07.2013

birde bu listeye hasta pedi eklemek lazım canım..

serçem geçmiş olsun cnm..
ALLAH babanıza sağ salim kavuşmayı nasip etsin..

balımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ee peki ben yapmak istiyorum falan demiiyomusun .. bilmiyorum ama benımkiler o kadar ileriye gitse olay çıkarırım valla sonucta herkezin kendıne gore zevklerı var .. odayı sana sormadan yapmakda noluyomus

bizim iş yeride çukurambarda bu muayenehane tam olarak nerede acaba????

Farilya işmerkezinde

peki doğumu nerde yapacaksınız

Aslında her hastaneye geliyor, ama medicanayla anlaşması var ben ilkini orda yaptım memnunda kaldım. Hastaneye giderken kendi ebesini yolladı yanıma hep yanımdaydı kadın doğum yaklasıncada ebe doktoru aradı doktorum geldi doğumu yaptı. Hastaneyle pek alakan olmuyo yani

kızlar meraba ben adetimden 5 gün geciktim çift çizgi çıktı iki defa doktora gittim kese duvarı şişmiş ama henüz kese yok dedi.bu c.tesi bidaha gtcem bakalım ne diyecek.
ayrıca saglık ocagnda kan testi yaptrdım 5.3 yani 912.3 cıktı degerlerım bu normalmı yani kese ne zaman görünecek bilen varmı??

orta kararı insanlar olmuyormu illa uç noktada mı olmak zorundalar :) o da amma abartmış

canım emekli sandığıyım ben. özel sigortada yaptırmadım kendime. tekrar mı görüşsem acaba

hmmm anladım canım ozaman tabi pahalı olur sana özel hastaneler özel sigortan olsaydı iyiydi neyse başka yerleri araştır bakalım mutlaka bulursun

ee peki ben yapmak istiyorum falan demiiyomusun .. bilmiyorum ama benımkiler o kadar ileriye gitse olay çıkarırım valla sonucta herkezin kendıne gore zevklerı var .. odayı sana sormadan yapmakda noluyomus

offf bencede çok abartmışlar ben asla tahammül edemezdim çok sabırlısınız

Canım hayırlı olsun gebeligin aramıza hoşgeldin 1500 gecmesi gerek keseyi görmek icin cok acele etme biraz bekle bana kalırsa

Canım hayırlı olsun gebeligin aramıza hoşgeldin 1500 gecmesi gerek keseyi görmek icin cok acele etme biraz bekle bana kalırsa

tesekkür ederimm:) c.tesi günü inş keseyi görürümde rahatlarım görmedikçe rahat edemiorum bi türlü.
c.tesi 1500 ü gecermi normal sartlarda sence

tesekkür ederimm:) c.tesi günü inş keseyi görürümde rahatlarım görmedikçe rahat edemiorum bi türlü.
c.tesi 1500 ü gecermi normal sartlarda sence

Degerin güzel yükseliyorsa görünmesi gerek 2 günde bir ikiye katlanır normal de icin rahat olsun cok acele ve heycan yapma görüceksin keseyi hakkında hayırlısı neyse o olsun

ne istiyon kız annenden kayınvalideye yıksaydın hehe
şaka bir yana bende alıcam artık napayım. gönlümce aldıklarımla avunurum bana çişleyeceği bezleri almak düşer anca
iki tane çıtçıtlı bady aldım yatakta yanıma koyuyorum,kalkıyorum gözümün önüne asıyorum felan
arabayı nasıl alcaksın kuzum tavsiyen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…