2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaslar baya ankaralı var gördüğüm kadarıyla. Ben sevgi ateş diye bir bayana gidyorum çukurambarda muayenehanesi. İlk doğumum normal ve cok rahat oldu o yüzden bundada direk ona gittim. Normal doğum isteyenlere şiddetle tavsiye ederim

bilmukabele :)

hem geçmiş olsun rabbim bidaha yaşatmasın....hemde şimdiden gözünaydın hayırlısıyla kavuşusun eşine rabbim bidaha ayırmasın.

hoşgeldin aramıza rahat bir hamilelik ve kolay doğumun olsun

aynen canım, saygı göstersinler yeter

canım benim biberon emzik türü şeyleri bence kullanırsalar alsanız birdaha ikincilere de saklanmıyor kullanılmadan orda burda atılıyor.

maşallah sende çifte özel annelerdensin hayırlı olsun bebişlerin

ay ne güzel ne kızımda ne eşimin tarafı ne benim tarafın kimse özenip bir iğne almadı tek annem bebek hediyesi kızıma bilezik aldı başka kimseden hediye görmedik ki eşimde dahil ne bana ne kızıma özenip bir iğne almadı :KK43: bende çok özenirim ama bana ve kızıma düşkün düşünen kimsemiz yok şimdi hamileliğimde zaten beklemiyorum da gerçi bir kere bebek nasıl diye sorulmuyorda of ya sizde ilginin kıymetini bilin olmayınca çok kırılıyor insan

Tesekkur ederiz teysesi .. baya ugrastirdi bizi ama sonunda cifte mutluluk yasatti rabbim:KK16::KK16: benim kv de de elinden gelse bana hiç birsey yaptirmiyacak ama ben bu bebekler icin ne kadar uğraştım simdi mukafatini yasamak benimde hakkim.. bide demiyolarmi hele bu sag salim dogsun hele bi kucagina al ne olur ne olmaz.. o zaman cok uzuluyorum.. ben oyle bir ihtimali aklimin ucuna bile getirmek istemiyorum yok o benim inadima ayni seyleri defalarca tekrarlar:KK19: o yüzden bazen ilgilenmemeleri ilgilenmelerinden daha hayirli oluyor:KK14:

Arkadaslar baya ankaralı var gördüğüm kadarıyla. Ben sevgi ateş diye bir bayana gidyorum çukurambarda muayenehanesi. İlk doğumum normal ve cok rahat oldu o yüzden bundada direk ona gittim. Normal doğum isteyenlere şiddetle tavsiye ederim

bizim iş yeride çukurambarda bu muayenehane tam olarak nerede acaba????

peki doğumu nerde yapacaksınız:KK49:

özel sigortam var ben grupama başak sigorta 4.000 tl ye kadar o karşılıyor doğumu vs. muayene ücretlerininde çok az bir tutarını ödüyoruz biz ben çok iyi bilmyorum ödeme kısmıyla eşim ilgilendiği için.Ama en son 2 li test için kan verdiğimde 29 tl ödedik.

anladim canım, benim de özel sağlik sigortası var Yeditepe'ye gidiyorum, memnunum da meraktan sordum :)

Tesekkur ederiz teysesi .. baya ugrastirdi bizi ama sonunda cifte mutluluk yasatti rabbim:KK16::KK16: benim kv de de elinden gelse bana hiç birsey yaptirmiyacak ama ben bu bebekler icin ne kadar uğraştım simdi mukafatini yasamak benimde hakkim.. bide demiyolarmi hele bu sag salim dogsun hele bi kucagina al ne olur ne olmaz.. o zaman cok uzuluyorum.. ben oyle bir ihtimali aklimin ucuna bile getirmek istemiyorum yok o benim inadima ayni seyleri defalarca tekrarlar:KK19: o yüzden bazen ilgilenmemeleri ilgilenmelerinden daha hayirli oluyor:KK14:

o da doğru şer konuşacaklarına hiç alakadar olmasınlar daha iyi. :KK43: Rabbim inşllh yüzünü güldürsün çifte sevincini doyasıya yaşatsın inşllh. kulak tıka sen o tür insanlara

Kizlar biz geldik
zehirlenmisim cok korktum
bebegim iyi sukurler olsun. serum taktilar migdemi yikadilar cok kotuydu cok agladim bebegim iyi olsun diye dualar etdim sukur iyiymis
insallah yarina dahada iyi oluruz
doktor maqnezyum yazdi
kan ilaci yazdi rengin cok kotu iyi beslenmiyorsun belli dedi vitamin yazdi

bugunun en iyi tarafi
yarin aksam 10da esimin yanina gidiyoruz iki aydir esimden ayriyiz cok ozledik tosunumda sevindi qaliba bugun aksam kipr kipr tekme tekme ardina atiyor:)
Insallah yarin esime kavusuruz aksam bize dua edin cok uzun yol gidicez insallah kavusuruz sagsalim:)

Canım çok geçmiş olsun, şükür iyiymişsiniz :) Sağsalim dönersiniz inşallah, Allah kavuştursun :KK16:

Mrb arkadaslar bebeklerinize alisverise basladiniz mi? Benim oglum olucakms 15 haftalikkn ogrendik :) saglikli olsunlarda gerisi onemli degil gerci..bisey sorcam ben hapşrdgm zaman kasiklarimda ani batmalar oluyor.hatta bazen bagiryorum istemeden.sizce normal mi ?

Hayırlı olsun oğluşun canım, ben park yatağını ve bebek arabasını aldım şimdilik. Hapşururken bacaklarını kendine doğru çekersen ağrın olmaz, dümdüz durduğunda çok batma yapar aklında olsun..

yok be cnn bayat degildir heryer hamile kayniyo bayatlamaya firsat mi kaliodur.bunun disinda kaza gecirip vueduranda cok.kaygisiz olun..

Haklısın cnm ben cok sık yazmıyorum ama burayı takip ediyorum sen antep te mi yaşıyorsun ben urfadayım yakın sayılırız :))

canım benim 5 tane yiğenim var 3 ablamda önce dr.browns ile başladı fakat 3 bebişin de doymadığını farkettik çünkü dr.Browns un akış hızı çok yavaş çok başarısız bir biberon bana sorarsan sonra avent e geçtiler ve bebişler birden ilo almaya toparlanmaya başladılar hatta kaka yapmaya başladı çocuklar ya yani doyuyorlardı oyüzden ben hiç tereddütsüz avent alacağım

canım akış hızının yavaş olmasının amacı bebeğin anne memesini bırakmaması, o yüzden ben akış hızı yavaş bir biberon alacağım ki hem beni emsin, hem ben çalışırken sütümü oradan içsin.

bilmukabele :)

ay ne güzel ne kızımda ne eşimin tarafı ne benim tarafın kimse özenip bir iğne almadı tek annem bebek hediyesi kızıma bilezik aldı başka kimseden hediye görmedik ki eşimde dahil ne bana ne kızıma özenip bir iğne almadı :KK43: bende çok özenirim ama bana ve kızıma düşkün düşünen kimsemiz yok şimdi hamileliğimde zaten beklemiyorum da gerçi bir kere bebek nasıl diye sorulmuyorda of ya sizde ilginin kıymetini bilin olmayınca çok kırılıyor insan

doğru söylüyorsun canım. hiç ilgilenmese üzüntü duyardım kesin.
ama ''anne bekle beraber alalım'' deyince ''gerek yok ben aldım'' diyor. bilmiyorum bu bana fazla geliyor. çamaşırından battaniyesine, yatağından bebek arabasına, çorabına,doğduktan sonra üzerine örteceği yemeniden tutta çocuk odasına kadar alıyor.o zevki elimden alıyormuş hissi veriyor.
internette şuna baktım,çok beğendim onu alıcaz diyorum. ben aldım diyo.:KK53:

X