2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çok çok geçmiş olsun cnm Rabbim senide bebişinide korusun buarada eşine kavuşcak olmana çok sevindim ayrı kalmayı çok iyi bilirim hayırlısıyla kavuşursunuz inş birbirinize şimdiden hayırlı yolculuklar sana ve tosununa

Mrb arkadaslar bebeklerinize alisverise basladiniz mi? Benim oglum olucakms 15 haftalikkn ogrendik :) saglikli olsunlarda gerisi onemli degil gerci..bisey sorcam ben hapşrdgm zaman kasiklarimda ani batmalar oluyor.hatta bazen bagiryorum istemeden.sizce normal mi ?

Canimsin yaaaa cok cok tesekkur ederim aminnnnn insallah sagsalim kavusalim cok zordur uzakta olmak tosunum 2aydir babasini gormuyor insallah insallah size?evimden yazayim bu arada rusyada ayrintili usg ye gidicem ilk defa kilosunu burda yok malesef oyle usge
insallah hersey gonlumuzce olur hepimizin sagsalim dogurub kucagimiza alalim evlatlarimizi insallah anali babali buyusunler hepsi sagsalim mutlu huzurlu buyutelim evlatlarimizi insallah aminnn

ben liste yaptım bu hafta sonu annemle eminönü yolu gözüktü bize

Biricik & Selim
06.07.2013

Hapşırırken ayakta ya da uzanır olunca o tarz batmalar oluyor oturur vaziyette olunca olmuyor ben uzanır vaziyetteysem hemen dogruluyorum artık batma olmuyor

geçmiş olsun neyden zehirlendin biliniyor mu

meraba kızlar
bende bugun yine idrar tahlili yaptırdım ve çok şükür temiz çıktı protein filanda çıkmadı.
doktorumda zaten hiçbir belirtin yoktu suyu bol iç dedi.suyuda zorlada olsa içiyorum kan tahlilimde iyi çıktı şekerim hormonlarım filan düzgün hamdolsun.

haklısın ben de tarihine bakmadan yaptırmam muhtemelen :44:

bende perşembe günü oldum inş. bayat filan değildi hiç aklım agelmedi tarihine bakmak ama baya yoğun bir sağlık ocağı çok kalabalık oluyor aynı hastane gibi,7-8tanede doktor var heralde bayat değildir.ama iki gün kolum ağrıdı ve şişti kaşınma oldu ebe olur demişti zaten bilginiz olsun.hiç geçmeyecek sanıyorsunuz ama geçiyor.

geçmiş olsun :) en yakın zamanda eşine kavuşursun :)

Biricik & Selim
06.07.2013

hastane çıkış setinden 1 takım mı alcaksınız 2 mi annişler?
Ben iki tane aldim cnm.
hosgeldin cnm henüz 100 mesaji doldurmadigin icin ozel mesaj atamiosun.

kızlar ben şimdi liste yaptım kafama göre ama hemen hemen tam gibi bakın derim :) :) :) Eki Görüntüle 1027327

Biricik & Selim
06.07.2013
guzel olmus cnm lzisten ama ben kanguru , pompa almicam eger pompayi gerek olursa esime anneme filan soylerim alirlar.port bebe ne oluyo cnm ? Bi de ben evde yatmasi icin ana kucagi ve bebefon alicam.

aaaa gecmis olsun cnm hayrola ne
Yedin de zEhirledin ..bu arada Allah kavustursun.noralde nerde yasiosjun ??
normal cnm merak etme..

Bende dün oldum ilk dozu. Kolum ağrıyor gece üzerine yatamadım.. Bayat değildir di mi dedim hemşire de olur mu biz onları takip ediyoruz dedi

Bende dün oldum ilk dozu. Kolum ağrıyor gece üzerine yatamadım.. Bayat değildir di mi dedim hemşire de olur mu biz onları takip ediyoruz dedi
yok be cnn bayat degildir heryer hamile kayniyo bayatlamaya firsat mi kaliodur.bunun disinda kaza gecirip vueduranda cok.kaygisiz olun..

canım benim 5 tane yiğenim var 3 ablamda önce dr.browns ile başladı fakat 3 bebişin de doymadığını farkettik çünkü dr.Browns un akış hızı çok yavaş çok başarısız bir biberon bana sorarsan sonra avent e geçtiler ve bebişler birden ilo almaya toparlanmaya başladılar hatta kaka yapmaya başladı çocuklar ya yani doyuyorlardı oyüzden ben hiç tereddütsüz avent alacağım

hamişlerr herkese günaydın umarım iyisinizdir.Bugün onurlu ve gururluyum 18 Mart Çanakkale zaferi ve şehitleri anma gününde başta bugünlere ulaşmamızı sağlayan GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere vatanın bölünmez bütünlüğü ve Türk milletinin huzur ve güvenliği için hayatlarını feda etmekten çekinmeyen Aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyorum.

kızlar butik bebe de mustela ürünleri %40 indirime girmiş ilgilenenlere duyurulur

Hoş bulduk ayçaaa,çok teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…