2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Valla bende 16dayım, hiç hissetmiyorum o kadar dinlememe rağmen Akşam yemeklerinden sonra hafiften şişen bir karnım var gazla karışık, onun haricinde bir belirtim yok..

bende 16+2 deyim bazen bisiler hissediyorum ama gazmi bebekmi tam anlayamiyorum :) ama artik bende tekmelerini hissetmek istiyorum yaaa...

Günaydin güzel annisler. Ben bebisimin hareketlerini fazla hissetmiyorum 2 defa falan rast geldim benimki gececi galiba uykudan uyandım hareket edince17+5 teyiz ve bugün itibariyle 3 kilo vermisim dr umda kilo almami istemiyo iyide besleniyorum ama hamilelik bana yaramiyo galiba ilk gebeligimdede verdim hep birazda kiloluyum isimede gelmiyo degil yani... Hic sol yanima yatamiyorum bebisim solumda hep kendini toplamis vaziyette duruyor cok rahatsiz oluyorum oturup kalkinca bide uykudan soluma uyanik şekilde daha cok yuz üstüne yakin uyaniyorum bebise bi zarari olurmu acaba arkadaslar...

Ben 16 haftamin bitiminde cok hafif bi vurus hissettim ilk gercekten diger psikolojikmen acaba bebekmi dedigin oynamalara benzemiyomus :)

Bende hissetmek istiyorum yaa..:) Babası bile bekliyo.. İçerisi çok rahat geldi herhalde bizim oğlana sesi çıkmıyo diyoruz..

benim işyerinden 2 arkadaşımın öyle hiç göğüsleri şişmemiş :)

Biricik & Selim
06.07.2013

Anne için iyi birşey ya.. Çok kilo almadım, vücut bozulmadı filan.. Bünyeyle alakalı sanırım, bir arkadaşım çok zor bir hamilelik geçirmişti. İnşallah doğumumda böyle sıkıntısız olur..:)

bende de kasık ağrısı var 2-3 gündür bugün acile mi gitsem diye düşünüyorum

kızlaar bu ara ben çok mutsuzum sürekli ağlamak istiyorum ve aşırı bir şekilde sinirliyim. En ufak şeylere patlıyorum.Sizde de böyle olan var mı hiç mutlu geçiremiyorum hamileliğimi

ben elimle 1 kere hissettim.. ilk hareketini hissettiğim zamandı o da...sonra hep uğraştım ama denk gelmedi bidaha ilerde onuda rahat bi şekilde hissederiz inşallah..

Kızlar bende de tam tersi elimi koyunca hissediyorum, normal hic hissetmedim. Bi de tekme gibi değil elimin altında bi oraya bi buraya kayıyor gibi :))
Ya kizlar ben elimi koyunca bildiginiz kalp atisi hissediyorum ritmik ve cok guclu. Bebisin kalp atisi olamaz heralde , kendi damarlarima denk geliyor muhtemelen. Indallah en kisa zamanda elimizle de hissedebiliriz hem boylece babalarimiz da hissedebilir

Kizlar selam herkese....
Oglu olacaklara arkadas getiriyorum :)
Yanilma payi yok dedi doktor
Bu kordon bu da pipi diyerek ayrintili gosterdi:) bacaklarini ayirmis terbiyesizlik yapti sipam :)

canım hayırlı olsun oğluşun sende erkek anası oluyon oh maşallah Allah analı babalı büyütsün inşlh bende inşlh salı günü öğrenirim

Merhaba Kizlar,

Benimde ilk hamileligim 19.haftadayim, bebegimiz erkek daha 12.haftada kendine cok guvenli bir sekilde pipisini gosterdi tam bir aslan burcu olacak 😊

Ben yavas yavas alisverise baslamak istiyorum, internette hazir listeler var ama cok kafa karistirici. Tecrubeli ya da arastirmalarini yapmis yeni anne adaylari liste paylasiminda bulunabilir mi?

Yaz bebekleri icin ozellikle giysi konusu kafa katistirici, erkek bebekler kizlara gore cok terlermis, o yuzden anne nasil giyinirse bebek de oyle giyinmeli diyorlar bu durumda uzun kollu ve bacaklari da orten tulumlar gerekli degil mi mesela?

Yardimci olabilirseniz sevinirim

Son düzenleme:

canım benimde oğlum olcak inşallah değişmezse bu hafta kontrolde. Bende aynı soruları düşünüyorum pek fikrim yok. En iyi bildiğim bol bol atlet almak lazım cıtcıtlı

aynilarini ben de iciyorum cnm baska bi dr. Da beslenmen iyiyse vitanine gerek yok dedi ama ben sahsen almam gereken vitamini yiyerek aldigimi dusunmuyorum.o yuzden kendi dr.um dedigi ilaclari iciyorum.kan sonucuna bakip yazmadi bu haftada basliyoruz dedi yazdi.

canım benimde oğlum olcak inşallah değişmezse bu hafta kontrolde. Bende aynı soruları düşünüyorum pek fikrim yok. En iyi bildiğim bol bol atlet almak lazım cıtcıtlı

Hayirlisi saglikla gelsinler insallah, bende atleti cok duyuyorum, insallah liste paylasan olur. Eger ben baska bir yerden bulabilirsem yaz bebeklerine ozel, bende paylasirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…