2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bende de tam tersi elimi koyunca hissediyorum, normal hic hissetmedim. Bi de tekme gibi değil elimin altında bi oraya bi buraya kayıyor gibi :))

sağolun kızlar
bugun belimde ağrıyor haftasonuna denk geldi.yok idrarımda değil ikikez çamaşırımda gördüm.drumun özel numarasıda yok.pazartesiye kadar bekleyim en iyisi.

Canım bendede aynı sey olmustu. Kanama plesantada yada dısında olabılıyor, ya da organlar yer degıiştirdiği için kılcal damar çatlaması olabiliyor. Ama lekelenmenın hıc bır turlusunu normal karsılamıyor doktorlar. Bana igne ve hap baslamıstı 10 gun kullandım gectı cok sukur. Sende ıhmal etme doktorunla gorus canım.

hareket hısseden arkadaslarım kacıncı haftada hıssetmeye basladınız mesela 16. haftada hısseden var mı.yoksa gaz hareketlerı dıye mı yordunuz benım gıbı

Son düzenleme:
Dunku kont de en bastan beri orda tartiluyorum 50 ile baslamistim 53.5 ciktim cok sevindim evdeki tartida 54.5 cikmistim dr burdaki onemli yeri sabit ve ayni tarti bunu goz onune al dedi aldigim kilo da normalmis bu ay ki yeni saglikli beslenme listemiz yine tam tahilli ekmek sebebi dogal magnezyum ilac almaya gerek kalmiyack hem beyaz ekmek de insulun var sik karin aciktiriyo l bakliyat yesil mercimek nohut gunde iki bardak sut yada 1 bardk sut 1 kase yogurt ara ogunlerde biskuvi cikolta yerine badem ceviz kuru uzum gunde bir yumurta hafrada 400 gr kirmizi et ve balik hamurisi olabildigince az

kızlar günaydıın hamilelere sorum olcaktı :) sizin beliniz ve genital bölge ağrıyormu ? birde göğüsleriniz çok şiştimi ? :)

Biricik & Selim
06.07.2013

kızlar günaydıın hamilelere sorum olcaktı :) sizin beliniz ve genital bölge ağrıyormu ? birde göğüsleriniz çok şiştimi ? :)

Biricik & Selim
06.07.2013

Bel ogun cok yorulup ayakta kaldiysam agriyo genital bolgede idrarimi cok tutunca :)gogusleri hic sorma 80 bedenden 90 a ciktim sizliyo bide tas gibi oldular :)

hareket hısseden arkadaslarım kacıncı haftada hıssetmeye basladınız mesela 16. haftada hısseden var mı.yoksa gaz hareketlerı dıye mı yordunuz benım gıbı

Valla bende 16dayım, hiç hissetmiyorum o kadar dinlememe rağmen Akşam yemeklerinden sonra hafiften şişen bir karnım var gazla karışık, onun haricinde bir belirtim yok..

Biricik & Selim
06.07.2013

Canım herkese göre değişir. Ben ne kasık ne bel ağrısı yaşadım, ne kusma ne bulantı.. Göğüslerim de çok şişmedi neredeyse hamile kalmadan önceki büyüklüklerindeler, sadece biraz daha dolgunlar o kadar. Maşallah diyor herkes.. Göğüs uçlarım kaşınmıştı ama, yani çamaşırımı değiştirirken ki sürtünmeyle bile kaşınıyodu..

Bel ogun cok yorulup ayakta kaldiysam agriyo genital bolgede idrarimi cok tutunca :)gogusleri hic sorma 80 bedenden 90 a ciktim sizliyo bide tas gibi oldular :)

Bende masa başında çalışıyorum bel ağrılarım çok oluyor akşam gelirken masaj yaptırıyorum eşime zeytinyağıyla ancak öyle rahatlıyorum,benimde göğüslerim 90 artık geldi sonrasını bilemiyorum

Biricik & Selim
06.07.2013

benim işyerinden 2 arkadaşımın öyle hiç göğüsleri şişmemiş :)

Biricik & Selim
06.07.2013

Birde kızlar kaç kilo aldınız hamilelik boyunca ? çok soru sordum biliyorum :)) biz 5 aylığız 19+3 kızımla 5 kilo aldık bebeğim 230 gr dı en son :)

Biricik & Selim
06.07.2013

Son düzenleme:
Gunaydinn guzel anneler...
benim yaramaz pazar falan dinlemiyor hergun 7bucukta kalkiyor masallah)bide artik yanlarim agriyr yan yatmaktan.gece kolum uyusmusti.siz nasil yatiyrsunuz acaba?? Sirt ustu rahatim ama kan basinci dusuyrmus ozamnda bebegim rahatsz olur diye mecbur yan yatiyrum..

günaydıınnız efenim :) ben sürekli sırt üstü yatıyorum doktora sorayım ben haftaya :)

Biricik & Selim
06.07.2013

Valla bende 16dayım, hiç hissetmiyorum o kadar dinlememe rağmen Akşam yemeklerinden sonra hafiften şişen bir karnım var gazla karışık, onun haricinde bir belirtim yok..

Ben 16 haftamin bitiminde cok hafif bi vurus hissettim ilk gercekten diger psikolojikmen acaba bebekmi dedigin oynamalara benzemiyomus :)

ben en çok sırt üstü yatınca hissediyorum.. yan yatınca daha hiç hissetmedim.. birde otobüse binince hareketleniyor. zaten ilk tekmeyi otobüste yedim, aptal aptal sırıttım insanlar demiştir noluyor diyee :))))))

Canim tebrik ederim bir oglan daha gozumuz aydin bol bol. tosunlar bu yil
bende ilk tekmemi otobusde yedim siritim cok enterasan di cok mutlu olmusdum hamd olsun Rabbim evlatlarimizi korusun amin insallah

Kizlar kac gundur soguk aldimmi ne agrilarim var ama dun gece ne yidimse gun icinde hepsini gece cikartdim hem ishal oldum korkuyorum
yarin doktora gidicem insallah oglusum iyidir etkilenmesin nolur ilk kez boyle sey yasadim dun haraket etdi tosunum bugun henuz etmedi
belkide agrilarim istahsizlikdan yimek yiyemedim. o yuzden bilmiyorum bugun cok agladim korkutugum icin (((
nolur Rabbim bebegimi korusun sagsalim dogurub kucagimiza almayi sagsalim buyutmeyi nasib etsin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…