2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

almazsın zaten okadar ALLAH ın izniyle :))

ayy evet bir doğsalarda hayırlısıyla ne güzel olur onları yıkamak oyy tatlılar
bir de ben şu sinir stresten kurtulsaydım mutlu mutlu bekleseydim bebeğimi niye böyle oluyorum ki

canım ben ilk hamileliğimde öleydim.. bebeğimde çok huysuz oldu.. kafanı dağıt eşin destek olması şart sana
kendine iyi gelcek şeyler yap.. bu durumdan kurtulmaya bak anlıyorum seni..inşaALLAH en yakın zmanda düzelirsin..

mrb. kızlar..
ayrıntılı ulturason şart mı ?
özel'de olmasamı yoksa devlette olmasımı iyi ?
cvp bekliomm tşkk

canım benim kuznimin dr.unda yoktu giremedi..
oğlunun böbrek fonksiyonlarında bozukluklar vardı
doğduktan sonra bulana kadar neler çektiler
en son demiş ki dr. sen hamileyken hiç mi 4 boyutlu ultrasona girmedin?
ALLAH korusun inş o tarz şeyler yoktur ama girmek lazım bence..

mrb. cnm peki 1 keremi yapılması gerekiyormuş aşının :26:

ilk hamileleiğimde 1 kere uruldu canım bana

benim doktorumda parmak sayısına kadar baktı sıvın ve bebeğinin kalp atışları gayet ii dedi, çok şükür.
ama bebişim bacaklarının arasına kordonunu almış göstertmio bize cinsiyetini.
doktorum girersen herşeyi ayrıntılı öğrenebilirsin dedi bebeğinin kime benzediğine kadar

evet cnm gerçekten çok faydalı ozaman giricem bir aksilik çıkmazsa,
bu ayrıntılı olan 4 boyutlu oluyor yani demi benim ilk gebeliğim olduğu için pekbir bilgim yok

Benim oğluşum 13 haftalıkken gösterdi.Doktor risk alıyorum %100 erkek dedi )bu ay gittiğimizdede öle çıktı zaten :) dun aldığım görüntüye göre de babaya benzettik kuzenlerle falan :))
sen de görürsün canım inşallah bdaha ki kontrole :)

benim doktorum %90 erkeğe benzetti ama yinede risk almayım dedi ayrıntılıda sölerler dedi,
sağlıklı olsunda hiç farketmez kime benzeyeceği

ayrıntılı ultrosanda tepeden tırnağa tum organ ,damar,kemık kontolu yapılır yaklaşık 15 -20 dakka surer

kızlaar bu ara ben çok mutsuzum sürekli ağlamak istiyorum ve aşırı bir şekilde sinirliyim. En ufak şeylere patlıyorum.Sizde de böyle olan var mı hiç mutlu geçiremiyorum hamileliğimi

merhaba, hormonlarımız değişiyor, ruh halimizin değişmesi de çok normal... bir ara ben de çok çok çok gergindim, özellikle işyerinde ben bile kendimden sıkıldım o zaman:) rahatlayacağın şeyleri düşünmeye ve yapmaya çalış... bu dua etmek olabilir, kitap okumak olabilir, örgü örmek olabilir, müzik dinlemek olabilir vs. ama bu geçici bir durum bence böyle düşün:)

sağlıklı günler..

Son düzenleme:

canım hiç böyle düşünerek germe kendini.. stres daha kötü etkiliyor bebekleri. ben 1 haftayı geçti hastayım, öksürüyorum çok kötü ve ishalim.. sen beslenmekten vazgeçme, herkesler bi şeyler yaşıyor hamilelikte ama Allah öyle güzel yaratmışki bizleri bebeklerimiz çok korunaklı güvenli... sen sadece iyi beslen ve rahat ol..

Valla bizimki univetsitede prof imis normalde ama yeni yasaya gore unide hasta bakamiyor, o nedenle muayenehaneye gidecegiz. Eger dr un iyiyse ve guveniyorsan ona bir danis istersen tanidigi filan vardir ya da kendisi de bakabiliyordur belki. Esleri alirlar mi hic oyle bir olaya denk gelmedim etrafimda ama alirlar sanirim hamilelik ozel bir durum neticede

hanımlar merhaba, nasılsınız, çocuklarınıza isim bulabildiniz mi ben kız bekliyorum Allah izin verirse, isim konusunda kafam çok karışık, şimdi de isim analizi diye birşey çıkmış, isimdeki harflerin hepsine bir anlam vermişler, ben begüm ismi düşünmüştüm, sizin de yorumlarınızı bekliyorum

ben alpin-ipek-pera arasında kaldım ://

Biricik & Selim
06.07.2013

Ayy bide dr gobek deligimden asagisini gosterdi iste burasi artik bebek yukarisida gobek dedi :)

Canlar simdi ayrintiliya giricez ya insallah biz ona girdigimizde doktor ultrosonda bebege bakarken bizde muayenedeki gibi gorucekmiyiz?

sarı lekelenme bende de var canım. koku olmadıkça normalmiş öyle diyorlar.
tetenoz aşısı için ben özellikle sordum doktora. o da muhakkak vurdur dedi.
ay nolcak böyle bu doktorların tutumu

bende de koku yok fakat arada ve yoğun akıntı olunca işte insan korkuyor çok teşekkür ederim içimi rahatlattın canım. İğne konusunda ne yapacağım şaşırdım bende (

amin canım inşaallah... Doktora gidince sonucu bildirirsen sevinirm bakalım senin doktorun ne diyecek?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…