2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sağolun kızlar
bugun belimde ağrıyor haftasonuna denk geldi.yok idrarımda değil ikikez çamaşırımda gördüm.drumun özel numarasıda yok.pazartesiye kadar bekleyim en iyisi.

acilde belki kadın doğumcu vardır canım. bi danışsan iyi olabilir. belki hemen ilaç kullanırsın. iğnede vururlar eğer öyle bir tehlike varsa.

sarı lekelenme bende de var canım. koku olmadıkça normalmiş öyle diyorlar.
tetenoz aşısı için ben özellikle sordum doktora. o da muhakkak vurdur dedi.
ay nolcak böyle bu doktorların tutumu

sarı lekelenme bende de var canım. koku olmadıkça normalmiş öyle diyorlar.
tetenoz aşısı için ben özellikle sordum doktora. o da muhakkak vurdur dedi.
ay nolcak böyle bu doktorların tutumu

Benim doktorum da karışmam senin tercihin diyor çok kararsizim çok

al burdan yak
valla bende çok ucube bi yerde yaşıyorum. bayat vururlarsa diye çok korkuyorum
bunun için de bi anket mi yapsak. en çok kimin doktoru ne dediyse onu yaparız

Canım ben istanbuldayım doktorum Anadoluda pek çok dogumun hastane ortaminda yapilamadigindan bu yüzden de sağlık bakanliginin bu tarz aşı yaptığını söyledi ben de o zaman yaptirmama gerek yok deyince ben yaptırma demem dedi bir haftam var karar veremedim görümcem yaptırmıştı geçen yıl o da istanbulda

artık bende bebeğimin hareketlerini çok net hissediyorum... 3 gündür tık diye vuruyor içerden... böyle bir mutluluk olamaz :))))

Kızım bana çekerse huffff senin oğlan kaçar

Tetanozu vurdurdum ben. Doktorum vurdur dedi koyverdim kızlar

inşallah önemsiz bir durumdur ama acile gitme şansın varsa bi gitsen keşke... gebeliğimin 6.7. haftalarında bende de kahverengi lekeleneme oldu progestan kullandım hamdolsun geçti bir daha olmadı... bebeğin hareketli olması bence iyi inşallah önemsizdir..

Benim doktorum da karışmam senin tercihin diyor çok kararsizim çok

al burdan yak
valla bende çok ucube bi yerde yaşıyorum. bayat vururlarsa diye çok korkuyorum
bunun için de bi anket mi yapsak. en çok kimin doktoru ne dediyse onu yaparız

ben de bu aşı olayına takıldım biraz insanbul un dediği gibi ben de biraz sağlık açısından sıkıntılı bi yerdeyim ve bayat iğneden Allah korusun ben de korkuyorum... Ankara da ve İstanbul da gebe arkadaşlarım var onlara sordum onlara aşı yapılmış birine 17 birine 20 haftalarda ben de doktoruma sordum 20. hafta dedi ama 22 martta tekrar kontrolüm var yine soracağım... evlatlarımızla beraber Allah'a emanetiz inşallah hep hayırlı ve doğru kararlar veririz.. evlatlarımıza sağlıkla kavuşuruz inşallah..

Son düzenleme:
Masallah canim bebislerimize benimki de simdi oturunca daha cok oluyo ozellikle one dogru egilince sikisiyomu artik neyse bi vuruyo duzel diyo bana resmen ama cok muthis bi duygu yaa...

aynen ya bazen kendimi suçlu gibi hissediyorumhareketlerini hissetcem diye ezip büzüorum bebişimi azcıkın

aynen ya bazen kendimi suçlu gibi hissediyorumhareketlerini hissetcem diye ezip büzüorum bebişimi azcıkın

ben en çok sırt üstü yatınca hissediyorum.. yan yatınca daha hiç hissetmedim.. birde otobüse binince hareketleniyor. zaten ilk tekmeyi otobüste yedim, aptal aptal sırıttım insanlar demiştir noluyor diyee :))))))

ben en çok sırt üstü yatınca hissediyorum.. yan yatınca daha hiç hissetmedim.. birde otobüse binince hareketleniyor. zaten ilk tekmeyi otobüste yedim, aptal aptal sırıttım insanlar demiştir noluyor diyee :))))))

çok güzel ya maşallah bende ilk yatarken hissetmiştim yavrumun tekmiklerini

ben de rüyamda kız görüyordum hep oğlan çıktıı :))
hiç tutturamadım hee

Aynen ben de oyleyim valla... sirt ustu yatinca hissetmiyorum genelde hep otururken oluyo ben de onu hissetmek icin degisik sekillere giriyorum ya bi de ben hissedince elimi koyuyorum ama elimle bisey hissedemiyorum sende durumlar nasil canim? Daha erken dimi elle hissedebilmek icin?

ben elimle 1 kere hissettim.. ilk hareketini hissettiğim zamandı o da...sonra hep uğraştım ama denk gelmedi bidaha ilerde onuda rahat bi şekilde hissederiz inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…