2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar selam herkese....
Oglu olacaklara arkadas getiriyorum :)
Yanilma payi yok dedi doktor
Bu kordon bu da pipi diyerek ayrintili gosterdi:) bacaklarini ayirmis terbiyesizlik yapti sipam :)

Allaaaaaahhhh bi oglus daha geliyorr :KK9::KK9:masallahh masallah cnm.. cok sevindim snin icin senin de benim gibi erkek geciyordu heralde icinden.. Rabbim saglikli sihhatli kucagimiza almayi da nasip etsin....

kızlar cevaplarsanız sevinirim, büyük bi ikilemdeyim çünkü..
şimdi ben iki farklı doktora gidiyorum.
doktorumun biri gynoferon ve decavit yazdı. renginden belli çok soluksun kullanmalısın dedi.
diğeri ben vitaminlere karşıyım dedi ve daha sonraki kontrolllerde bir daha konusunu açmadı. balık yiyemiyorsan balık yağı iç sadece dedi.

şimdi ben hangisinin dediğini uygulayım bilemedim :26:
bu ilaçları kullananlar var mı? kan tahliline göre mi verdi doktorlarınız?

geçen hafta doktorum bana da gynoferon verdi ben kullanıyorum normalde doktorum çok ilaç veren biri değil hamilelikte bebeğe bağlı olarak annenin kanında düşme olabiliyor o yüzden veriliyor demir ilacı görümcem de hamileyken kullanmıştı geçen yıl hamilelik başlangıcında 13 ken hamileliğin ortalarına doğru 12 olmuştu kan değeri çünkü

kızlar cevaplarsanız sevinirim, büyük bi ikilemdeyim çünkü..
şimdi ben iki farklı doktora gidiyorum.
doktorumun biri gynoferon ve decavit yazdı. renginden belli çok soluksun kullanmalısın dedi.
diğeri ben vitaminlere karşıyım dedi ve daha sonraki kontrolllerde bir daha konusunu açmadı. balık yiyemiyorsan balık yağı iç sadece dedi.

şimdi ben hangisinin dediğini uygulayım bilemedim :26:
bu ilaçları kullananlar var mı? kan tahliline göre mi verdi doktorlarınız?

Dr un verdiği vitaminlerde bi sorun yok ilk hamileligimde de ayni ikisini kullandim benimde kan değerlerin normaldir yinede ikisininde verdi zamanla bebisler annenin vitamin ve kan rezervlerinden besleniyor ama balik yagi kullanmadim onun yerine balik soya fasulyesini cevizi eksik etmiyceksin canim...

Allaaaaaahhhh bi oglus daha geliyorr :KK9::KK9:masallahh masallah cnm.. cok sevindim snin icin senin de benim gibi erkek geciyordu heralde icinden.. Rabbim saglikli sihhatli kucagimiza almayi da nasip etsin....

çok sağol canımm :KK16: aminn inşallah hepimizz..
aynen hep erkek hissettim.rüyalarımda mavi mavi kundaklarda gördüm:KK1:
zaten biraz sert bi kadınım. heralde kız bebeğim olsa anlaşamazdık evde dır dır dır birbirimizi yerdik :KK9::KK9:

çok sağol canımm :KK16: aminn inşallah hepimizz..
aynen hep erkek hissettim.rüyalarımda mavi mavi kundaklarda gördüm:KK1:
zaten biraz sert bi kadınım. heralde kız bebeğim olsa anlaşamazdık evde dır dır dır birbirimizi yerdik :KK9::KK9:

Aynen oyle biz de zaten 3 kiz kardesiz o yuzden bi farklilik olsun istiyordum :KK1: bi de azcik kiskancimdir ben kiz cocuklari babaya duskun olurmus yaa ben cildirirdim heralde ama simdi oglusum olcak vee annesine duskun olcakk :KK9: yani umarim oyle olur :KK9:

geçen hafta doktorum bana da gynoferon verdi ben kullanıyorum normalde doktorum çok ilaç veren biri değil hamilelikte bebeğe bağlı olarak annenin kanında düşme olabiliyor o yüzden veriliyor demir ilacı görümcem de hamileyken kullanmıştı geçen yıl hamilelik başlangıcında 13 ken hamileliğin ortalarına doğru 12 olmuştu kan değeri çünkü
dediğin doğru sanırım canım. çünkü bu son günlerde yüzüm kireç gibi. belli olurmuş yüzden. doktor görünce bu ne hal böyle dedi.
sanırım benimde eksilmiş olabilir. çok sağol cevap verdiğin için :KK16:
Dr un verdiği vitaminlerde bi sorun yok ilk hamileligimde de ayni ikisini kullandim benimde kan değerlerin normaldir yinede ikisininde verdi zamanla bebisler annenin vitamin ve kan rezervlerinden besleniyor ama balik yagi kullanmadim onun yerine balik soya fasulyesini cevizi eksik etmiyceksin canim...

hıh evet benimde tüm değerlerim normaldi. zaten tekrar kan vermedim.2 ay önce normaldi.düşmüş olabilir.
soya fasulyesini burda bulamam ama gün içinde ceviz tırtıklıyorum gittiği kadar :KK1:
çook sağol canım:KK16:

Aynen oyle biz de zaten 3 kiz kardesiz o yuzden bi farklilik olsun istiyordum :KK1: bi de azcik kiskancimdir ben kiz cocuklari babaya duskun olurmus yaa ben cildirirdim heralde ama simdi oglusum olcak vee annesine duskun olcakk :KK9: yani umarim oyle olur :KK9:

anneye ileri yaşlarda düşkün oluyorlar. küçük yaşta babayı örnek alıyor. sürekli babayla birlikte vakit gçirmek istiyorlar.
ama sonra gerçeği anlıyorlar tabi anneye dönüyorlar:KK53::KK53::KK53:

hayırlı akşamlar kızlar
iki gündür kötü haberlerle geliyorum size ama kusura bakmayın.
dün idrarımda protein çıkmıştı..
bugunde kahverengi lekelenmem oluyor çok az az iki defa geldi korkuyorum,önemli birşeymidir nediyorsunuz?.
bebeğin hareketlerini hissediyorum ama tekmeliyor :)

Ben birkaç gündür 1 limon sıkıp maden suyuyla içiyorum doktoruma da sormadım internette bir zararı olmadığı yazılıyor ama yine de kafama takıldı maden suyu ve limon tüketen var mı

Herkese hayırlı akşamlar bayadır uğrayamiyorum umarım herkes iyidir... Pazartesi farklı bi dr a gittim oda kiz dedi kesinleşti kizim olucak inş fistıgim haftasiyla uymluymuş çok şükür:KK8::KK8:. Ayrinlili ultrason için 22. haftaya gün verdi kendi dr um 20 haftada yaptiracaksin demisti benim gibi gec yaptiracak olanlar varmi bide devlet hastanesinde yaptiricam iyi bakarlarmi acaba...

hayırlı akşamlar kızlar
bugunde kahverengi lekelenmem oluyor çok az az iki defa geldi korkuyorum,önemli birşeymidir nediyorsunuz?.

geçmiş olsun canım. lekelenme dediğin idrarında değil demi?
iç çamaşırına felan lekelenmen geliyorsa doktora gitsen iyi olacak. benim ilk aylarda oldu, ilaç kullanmıştım.
inşallah önemsizdir.

Ben birkaç gündür 1 limon sıkıp maden suyuyla içiyorum doktoruma da sormadım internette bir zararı olmadığı yazılıyor ama yine de kafama takıldı maden suyu ve limon tüketen var mı

burda bi kaç arkadaşın daha iikisini bir içtiğini okumuştum canım. sanırım sorun yok.
sade maden suları günde bir tane faydalıymış zaten. e limonunda bilinen zararı yok. ben tuzlayıp yiyorum :KK1:

hayırlı akşamlar kızlar

Canim ins korkulacak bişey yoktur bence bi drunla görüş lekelenme iyi degil diye biliyorum.

Maden suyunun gebelikte tuketilmesi gerekiyormus canim anne bebek dergisinde okumuştum limonunda bi zarari yoktur zannedersem.

Herkese hayırlı akşamlar bayadır uğrayamiyorum umarım herkes iyidir... Pazartesi farklı bi dr a gittim oda kiz dedi kesinleşti kizim olucak inş fistıgim haftasiyla uymluymuş çok şükür:KK8::KK8:. Ayrinlili ultrason için 22. haftaya gün verdi kendi dr um 20 haftada yaptiracaksin demisti benim gibi gec yaptiracak olanlar varmi bide devlet hastanesinde yaptiricam iyi bakarlarmi acaba...

tebrik ederim canım. pembiş pembiş yanaklı sağlıklı doğsun inşallah :KK16:
benim ayrıntılı ultrason randevum 21. haftaya denk geliyor. sanırım bi sorun olmuyor.

burda bi kaç arkadaşın daha iikisini bir içtiğini okumuştum canım. sanırım sorun yok.
sade maden suları günde bir tane faydalıymış zaten. e limonunda bilinen zararı yok. ben tuzlayıp yiyorum :KK1:
Birkaç yerde okudum zararı yok diye ama içim rahat etmedi sagol cevabın için bir de canım tuza dikkat et ödem yapıyor doktorum ta baştan tuz konusunda uyardı beni

geçmiş olsun canım. lekelenme dediğin idrarında değil demi?
iç çamaşırına felan lekelenmen geliyorsa doktora gitsen iyi olacak. benim ilk aylarda oldu, ilaç kullanmıştım.
inşallah önemsizdir.

Canim ins korkulacak bişey yoktur bence bi drunla görüş lekelenme iyi degil diye biliyorum.

.

sağolun kızlar
bugun belimde ağrıyor haftasonuna denk geldi.yok idrarımda değil ikikez çamaşırımda gördüm.drumun özel numarasıda yok.:KK43:pazartesiye kadar bekleyim en iyisi.

Maden suyunun gebelikte tuketilmesi gerekiyormus canim anne bebek dergisinde okumuştum limonunda bi zarari yoktur zannedersem.

Ben de birkaç yerde okudum ama içim rahat etmedi teşekkür ederim cevabın için canım

kızlar nasılsınız? ben bu gün doktora gittim. tetanoz iğnesi vurdurma dedi. size böyle bir şey dedi mi doktor. Birde bebişim 16. haftada kızdı şimdi erkek çıktı olabilir mi hayırlısı olsun. bir sorum daha var acayip bir sarı lekelenme var. günde 3-4 kez çamaşır değiştiriyorum sizde de var mı ?

X