2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

amiinn hepimize inşallah ayçam
zaten ben epidural felanda olamam. o an kısmen hissediyormussun. ben az hissetsem bile bayılırım zaten

ben çok istiyorum epidural ama inş korkuma yenilmem de yaparım..
tamamen bayılmak istemiyorum bu sefer bakalım nasip artık :18:

Allah bağışlasın gönlünce büyütmeyi nasip etsin canım inşallah:)

amin cnm hepimiz inşALLAH

bizim kadar uzun listesi olan var mı acaba?
20. haftaya geldik maşallah halen listeye ekleme yapıyoruz
korkarım 9 ay boyunca devam etçek

bi kere emmiş zaten. süt veren kadın acımış bebeğe anne sütü alamıyor diye. tekrar gelmiş emsin diye ama arkadaşım müsade etmemiş.

evet tmm üzülmesi normal ama
emdircek kadar da üzülmesin büyük konuşmayım ama
ben hiç istemem öle bişeyi yaa..
(
ALLAH kimseyi mecbur bırakmasın..

evet canım ilkini oldum 2.si haftaya cuma inş..

nasıl ağrı felan oldu mu bende bugün yaptırdım kaç haftalıkken yaptırdın canım

erken değil mi ya beni 1 nisanda çağırdılar ??? yoksa benimki mi geç???

biz daha küçüğüz teyzoşlar 15+2 bugün:). sağlık ocağı 20. haftada olacaksın deyince ben de son kontorlde doktoruma sordum o da 20. haftada olacaksın dedi aşıyı. başka şehirde gebe bi arkadaşıma sordum onu 17. haftada yapmışlar hatta geç kalmışsın demişler. ben 20 de yaptırcam herhalde çünkü belirttiğim gibi hem sağlık ocağı hem doktor 20. hafta dedi.

Günaydın, bu çok normal, bende de aynı durum var, son aylar daha kötü olacakmış :) kaçırabilirmişiz felan, kaç haftaliksin, ben bu idrar meselesine aliştim bile...

19 haftadayim daha erken değilmi bu son aylarda olur die biliorum bende :/

tünaydın herkese

kızlar 17. haftada üçlü test mi yapılıyor dörtlü mü
ben bugün sevk alıcam. doktorda bişey demedi son kontrolde. hangisini söyleyim:26:

merhaba,
benim gittiğim hastanede anladığım kadarıyla dörtlü tarama testi yapılmıyor o yüzden üçlü tarama testi yaptıracağım ve doktor bana 17. haftada gel dedi. ben 16+6 da gidebileceğim kontrole, inşallah tuttururuz tarihi. yani gideceğin hastanede bu tarama testlerinden hangisi yapılıyorsa -belki de ikisi de yapılıyordur- ona göre sevk alman uygun olur.

ben çok istiyorum epidural ama inş korkuma yenilmem de yaparım..
tamamen bayılmak istemiyorum bu sefer bakalım nasip artık :18:
ıyyy kıtır kıtır sesleri duyarsak yaaaaaaaaaaa :18::18::18:
şapır şupur löp löp ıyyyyyyyyyyy
evet tmm üzülmesi normal ama
emdircek kadar da üzülmesin büyük konuşmayım ama
ben hiç istemem öle bişeyi yaa..
(
ALLAH kimseyi mecbur bırakmasın..

amiiiiiiiiiin. bende emzirtmem heralde

Ayy ben bugün patikler aldim kizimaa markafoniden çok tatlilar bi degisiklik olmaz inş cinsiyette :)) ama buraya nasil ekleyebilirim telden beceremedim ?

canıım özelde de devlette de doktorun ağzından cımbızla alıyorum lafları.
bana deseki önümüzdeki ay şu şu yapılacak, ona göre hareket edicem. bide hata yapma şansım yok.
başka şehre gidiyorum. o kadar yol çekiyorum. yanlış geldin,bugün git haftaya gel dese gidemem yani.
bende üçlü test dedim aldım sevki bakalım ne yapacaklar.

Olmamıştır ins. Zaten doktorlarda hamileligi bilmeden yaptiginiz şeyler sayilmaz diyo 😊 önemli olan bilince yapmamak

o zaman en iyisi hiç bilmemek :) bence canımız bir şey istiyorsa vücudun ona ihtiyacı vardır çeşiti arttırarak beslenirsek her şeyden dengeli yemiş oluruz sorun çözülür belki öyle ben buna inanmak istiyorum çünküüü az önce 2 tabak işkembe çorbası içtim

Sarhim bitince alintin silinmis cnm kotu bise var mi diye sormussun da malesef var cnm.
Gebe kalmadan once tup bebek topiginde bi arkadasimiz vardi .tup bebekle hamile kaldi ocak ayinda da dogum yapti cok sevindik filan bi sure sonra kocasi hastaneye yatirildi kalp yetmezliginden yapay kalp takildi nakil icin siraya alindi fakat dun kaybettik.cok cok uzulduk 2 aylik bebek babasiz , 1.5 yillik evli arkadasimiz kocasiz kaldi

Kızlar ben sağlık ocaginda kendi gebelik izlemimi kendim yapıyorum çok komik bugün yattim sedyeye bebeğimi dinledim. Aile sagligi Hemsirem benim bizzat aşımi 24ve 29. Haftalarimda yapacağım 24. Haftada birde şeker yüklemesi yapacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…