2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar felaket sırtım ağrıyor oturamıyorum ( ve işim hep masabaşı yoğunluktan kalkamıyorum çoğu zaman yerimden de ne yapsam geçerki

offff ben bukadarını düşünmemiştim bundan sonra bende sirkede bekleteyim ozaman

kahretsin böyle yaratıkları bunlara anne demeye dilim varmıyor zavallı çocuk yaaa çok üzüldüm ağlıycam şimdisessiz kalmayın gerekirse babasını çağırıp durumu anlatın belki haberi yoktur adamın konuşun şikayet edin

Allah bağıişlasın canım ama baya ara vermişsin...

merhaba anneler bende agustos annesıyım istanbulda yasıyorum bır erkek bebegım olacak ınsallah .bende bilgilerinizden faydalanmak isterim.

Teşekkür ederim, haklısınız galiba :) sanırım biraz daha az obsesif davranmalıyım :)

Haklısın, bunu da düşündüm tabii, sanırım bu denli abartmak manasız, çiğ yemeyeceksek sirke bile fazla belki de :) teşekkür ederim.

yok canım sen ıspanağını felan beklet sirkeli suda. ne kaybedersin.
diğer kimyasal ilaçlamalarıda yokediyor sirke hem.
her ne kadar yemek kaynıyor parazit kalmaz diye düşünsende insanın içi almaz.
bu parazitler nalet bişey. çamaşırları bile 100 derece ve üstünde yıkayınca anca ölüyor.

başkasını emmesi daha kötü (
keşke hiç izin vermeseymiş yaa..
süt kardeşi olurlar diye.. bahane bulsaymış..

evet ama istememe olayı çok yaşanıyor ..
ALLAH korusun

bi kere emmiş zaten. süt veren kadın acımış bebeğe anne sütü alamıyor diye. tekrar gelmiş emsin diye ama arkadaşım müsade etmemiş.

korkma canım..
arkadşaın bi talihsizlik yaşamış..
sen orda doğum yapmıcağına göre..
ALLAH kolay doğum nasip etsin diye sürekli dua et..

amiinn hepimize inşallah ayçam
zaten ben epidural felanda olamam. o an kısmen hissediyormussun. ben az hissetsem bile bayılırım zaten

aslında ben bi ara tamamen 2. çocuk fikrini aklımdan çıkarmıştım.
ama oğluma kıyamıyordum tek kalmasını istemiyordm..
böyle üzülürken birdden istedim ve hemen oldu çok şükür

Allah bağışlasın gönlünce büyütmeyi nasip etsin canım inşallah:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…