2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

biz 19+2 olduk ama hala cinsiyetimiz belirsiz iki kez erkek iki kez kiz dedi dr.lar bugunde bacaklarini kapamisti gostermedi..
uclu test sonucum guzel cikti cok sukur...
bhcg 34.2 bundan anlasilirmi acep?
bebis cok hareketli bazen canim yaniyo tekmelerinden dr hareketli olmasi cok iyi dedi...
sizler nasilsiniz ? :)

aslında ben bi ara tamamen 2. çocuk fikrini aklımdan çıkarmıştım.
ama oğluma kıyamıyordum tek kalmasını istemiyordm..
böyle üzülürken birdden istedim ve hemen oldu çok şükür :KK34:

Bnm oglumda 1 nisandogumlu 2 yasina gircek daha bizde o cok hareketli diye istemiyoduk daha tup bebekti sonra jardesleri gorunce senn gibi yazik yaza dondurulmuslarla yapalim tek kalmasin. Dedik o ay kendiliginden hamile kaldim hala alisamadim ikinci bebek fikrine bakalim insalhh iyi olur oglum cok ezilmez 2.5 yas olack aralari

Sarhim bitince alintin silinmis cnm kotu bise var mi diye sormussun da malesef var cnm.
Gebe kalmadan once tup bebek topiginde bi arkadasimiz vardi .tup bebekle hamile kaldi ocak ayinda da dogum yapti cok sevindik filan bi sure sonra kocasi hastaneye yatirildi kalp yetmezliginden yapay kalp takildi nakil icin siraya alindi fakat dun kaybettik.cok cok uzulduk 2 aylik bebek babasiz , 1.5 yillik evli arkadasimiz kocasiz kaldi :KK43:

ayy canım bende çok üzüldm :KK43:( ne diyeceğimi bilemiyorum ALLAH rahmet eylesin arkadaşına da sabır versin cnm :KK43:(

Kızlar ben sağlık ocaginda kendi gebelik izlemimi kendim yapıyorum çok komik bugün yattim sedyeye bebeğimi dinledim. Aile sagligi Hemsirem benim bizzat :-) aşımi 24ve 29. Haftalarimda yapacağım :-) 24. Haftada birde şeker yüklemesi yapacağım

bende yarın gideyim de hemşireme bir baktırayım :) hiç gitmedim daha..

Bnm oglumda 1 nisandogumlu 2 yasina gircek daha bizde o cok hareketli diye istemiyoduk daha tup bebekti sonra jardesleri gorunce senn gibi yazik yaza dondurulmuslarla yapalim tek kalmasin. Dedik o ay kendiliginden hamile kaldim hala alisamadim ikinci bebek fikrine bakalim insalhh iyi olur oglum cok ezilmez 2.5 yas olack aralari

canım aslında en iyisi öyle.. az yaş farkı olması
ben çok istemişim kız nasıl oldu anlamadım hemen ısındım fikre
şimdi 4 gözle bekliyoruz bebişi ama ben gebeliğin de tadını çıkarmak istiyorum :)

benide ekler misin listeye ne yazmam gerekiyoooo
yaş, yaşadığın şehir, kaçıncı gebelik, sat, bat, tekmi çiftmi :) cinsiyet birde..

ayy canım bende çok üzüldm :KK43:( ne diyeceğimi bilemiyorum ALLAH rahmet eylesin arkadaşına da sabır versin cnm :KK43:(

bende yarın gideyim de hemşireme bir baktırayım :) hiç gitmedim daha..

canım aslında en iyisi öyle.. az yaş farkı olması
ben çok istemişim kız nasıl oldu anlamadım hemen ısındım fikre
şimdi 4 gözle bekliyoruz bebişi ama ben gebeliğin de tadını çıkarmak istiyorum :)

yaş, yaşadığın şehir, kaçıncı gebelik, sat, bat, tekmi çiftmi :) cinsiyet birde..
28,kocaeli,ilk,26 ekim,02 ağustos,tek,erkek listeyi nasıl görüciiimmm

benimki de bakarım falan diyo ama işine gelmeyince de ben severim ağlayınca sana veririm diyo çok akıllıdır benim kocam :KK53: evet yaa şimdi usg de görünce bile kalbim yerinden çıkacak gibi oluyo kucağıma alınca naparım bilemiyorum, akşam bi dizide anne kuvözde olan bebeğini ilk kez kucağına aldı ayy mahvoldum var ya o ağladı ben ağladım valla :KK43::KK43:

Valla doğsunlar artık yaa.. :) :)

biz daha küçüğüz teyzoşlar 15+2 bugün:). sağlık ocağı 20. haftada olacaksın deyince ben de son kontorlde doktoruma sordum o da 20. haftada olacaksın dedi aşıyı. başka şehirde gebe bi arkadaşıma sordum onu 17. haftada yapmışlar hatta geç kalmışsın demişler. ben 20 de yaptırcam herhalde çünkü belirttiğim gibi hem sağlık ocağı hem doktor 20. hafta dedi.

bende 16 yada 17. haftamda yaptırdım,sağlık ocağıda 20.hafta demedi,sonra kafama takıldı doktoruma sordum erkenmi yaptırdım diye sıkıntı olmaz erken deil dedi o yüzden içim rahat....

nasıl ağrı felan oldu mu bende bugün yaptırdım kaç haftalıkken yaptırdın canım

canım 16 yada 17. haftaydı tam hatırlamıyorum.sol koluma yaptırdım çok ağrım olmadı ama üzerine yatamıyordum ağrıyrodu,
şimdi bide sürekli soluma yatıyorum bu sefer sağ koluma yaptırmayı düşünüyorum..

Sarhim bitince alintin silinmis cnm kotu bise var mi diye sormussun da malesef var cnm.
Gebe kalmadan once tup bebek topiginde bi arkadasimiz vardi .tup bebekle hamile kaldi ocak ayinda da dogum yapti cok sevindik filan bi sure sonra kocasi hastaneye yatirildi kalp yetmezliginden yapay kalp takildi nakil icin siraya alindi fakat dun kaybettik.cok cok uzulduk 2 aylik bebek babasiz , 1.5 yillik evli arkadasimiz kocasiz kaldi :KK43:
:KK43:(((((((((((((((((((((((Allahım sen koru yaa nekadar kötü nekadar zor bir durum :KK43:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

off off okuyunca mahfoldum resmen Allahım yıkıldım .. Rabbim geride kalanlara sabır versin inşallah tarifi imakansız çok ama çok zor bi durum . Kelimelere dökülemeyecek kadar acı başınız sağolsun ....

allah arkadaşına çok büyük sabır versin rabbim bizi böyle büyük acılarla sınamasın inş:KK43:(

bende yaptırdıktan sonra 20.haftada olması gerektiğini duyunca tedirgin olmustum , ama doktorum sıkıntı olmaz dedi rahatladım,seninkide normal bence canım geç değil...
ya evet ben de 20. haftada oluyo diye okumuştum o yüzden aşım gelmiş olmasına rağmen yaptırmadım yarın 20. haftama giriyorum yarın yaptırcam o yüzden.. doktora sormayı da unuttum yaa... sıkıntı olmaz inşallah

X