2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım zaten çokta etkili olmuyor okyanus suyu.. kullanılmasada olur yanii... bi döküyorsun yarım saate kalmıyor bi daha tıkanıyor...

yenidoğan bebekler için primanın yenidoğan Premium bezi varmış pamuklu oluyormuş onu öneriyorlar o da 1 paket yeterli oluyormuş... uni baby yenidoğan ıslak mendillerini önerenler oluyor 3 paket aldım ben şimdilik

anaaa bittik haaa... senelerce para öde dur bitmeyen taksit :))) olmadı bi leğene oturtucan yap buraya evladım diycen:))) şaka bir yana onlar bizim bir tanelerimiz.. feda olsun yeterki iyi olsunlar...

canım zaten çokta etkili olmuyor okyanus suyu.. kullanılmasada olur yanii... bi döküyorsun yarım saate kalmıyor bi daha tıkanıyor...

evet 10 günden fazla kullanmayın diyorlar verirkende.. doktoruna danış bana krem verdi çok rahat ettim şükür...

ben evdeyken pamuk ıslatıp silmeyi düşünüyorum, dışarı çıkıncada ya primanın yada unibaby nin ıslak mendilini kullanırım herhalde... 1 paket bezde 50 tane var.. yetmezse yine alırız artık depo yapmamaya karar verdim

Hmm ben de gerekli seylerden cok cicili bicili seylere bakiyorum buralardan ogrencez artik.. bu arada ordaki banyo kuvetlerinin icinde termometresi yoktu termometreli olani varmis onlarin fiyati da 10-20 tl oynuyormus digerleriyle onlara bakicam..

yaaa termometre ayrıntısı hiç aklıma gelmedi işte... napalım artık kafamıza göre takılırız

anaaa bittik haaa... senelerce para öde dur bitmeyen taksit :))) olmadı bi leğene oturtucan yap buraya evladım diycen:))) şaka bir yana onlar bizim bir tanelerimiz.. feda olsun yeterki iyi olsunlar...

leğene oturtacan deyince aklıma türkan şorayın bir filminde vardı. çocuğunu kıyafetleriyle leğene oturtup araba fırçasıyla yıkıyordu :)

aynen canım ben ilk başta markete çıktıkça alıp kenara atayım diye düşündüm baktım fiyatlar uçuk bide küçük gelir alerji yapar her bez uyumlu olmuyormuş diye vazgeçtim... bende evde pamuk ve suyla temizlemeyi düşünüyorum en sağlıklısı ne kadar katkısız falan deselerde yine var bişeyler mutlaka...

ayy ama varya evde birtane mutlaka olacak... sırf kokusu için yaniii.... mis gibi kokuyor. yavrumun popiştosu böyle kokacak deyip kokluyorum habire :))))

Herkese merhaba!

sanada merhaba :)

yaaa termometre ayrıntısı hiç aklıma gelmedi işte... napalım artık kafamıza göre takılırız

ben bileğimi değdirip bakıyorum insan zamanla el alışkanlığı alışıyor termometre gb olunuyor hatta zamanla çalarsaat, bebek gurmesi, ateş ölçere bile ihtiyaç duyulmuyor biz anneler var ya bebekleri sayesinde inglz çakısı gb oluyoruz. :)

rusyada yeni doğan bebekleri buz dolu suyun içine sokup çıkarıyorlarmış biz çok hassas yetiştiriyoruz çocuklarımızı

ben erzurumluyum aslen.. bizim mahallede bir adam vardı çocuklar ilk doğduğunda alır karın içine sokar çıkarırdı bir kaç kere... ve onun çocukları elma yanaklı gayet sağlıklı çocuklardı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…