2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sorma canım bende de durum aynı... haftasonundan beri hastayım. ama bugün daha iyim. sana yaptıklarımı anlatayım. hoşuna gidenleri yaparsın sende

karabiber ve pekmez karıştırıp gün 3 defa filan yedim
limon kaynatıp balla karıştırıp içtim
bol çorba içtim
burnuma okyanus suyu döktüm
iyi sağlam yemek çok önemli ağzın pek boş kalmıycak onlar çok enerji veriyor.
sabahta siyah turpa bal koydum evde şuan suyunu akıtmasını bekliyor akşam onuda içicem...

bu arada benimde ateşim çıkmadı.. ama burnum tıkalıydı öksürüyordum enfeksiyondan kulaklarım batıyordu ve halsizdim.. birde ishal.. Allah hepimize şifalar versin, bebeklerimizi Allah korusun

canım okyanus suyunu fazla kullanmamaya çalışın, ne kadar doğru bilmiyorum ama burun kemiğini erittiğine dair duyumlarım var. benimde çok sorunum oluyor tıkanıklık konusunda ama kullanmadım. durumu doktoruma söyledim, burnumda kan birikmeside oluyordu ayrıca.. şimdi bi krem verdi bana sabah akşam sürüyorum. dün gece o kadar rahat uyudum ki burnumda kan da yoktu sabah çok şükür...

Canim nasil kullaniyprsun bunlari yani gunde kac defa? Bir de gogus cevresine de kullaniliyor dimi bu lierac?

Lierac'ı şimdilik günde bir kere kullanıyorum, karnıma, belime, bacak aralarıma, ve göğüs çevresine sürüyorum ucuna gelmeyecek şekilde. Yani çatlayabilecek her yerime sürüyorum. Aslında sadece karnım büyüyor, diğer bölgelerimde sıkıntı yok ama ben yine de önlem olsun diye sürüyorum. Düzenli sürmeye çalışıyorum ama arada bir 2-3 günde bir sürdüğüm de oluyor.

Bebe yağını da banyodan sonra nemli vücuda yine aynı bölgelere sürüyorum.

kızlar geçende civil mağazasına gittim ne güzel şeyler vardı hemde fiyatlar uçuk değildi..ürünleri hakkında fikri olan var mı

Son düzenleme:
Lierac'ı şimdilik günde bir kere kullanıyorum, karnıma, belime, bacak aralarıma, ve göğüs çevresine sürüyorum ucuna gelmeyecek şekilde. Yani çatlayabilecek her yerime sürüyorum. Aslında sadece karnım büyüyor, diğer bölgelerimde sıkıntı yok ama ben yine de önlem olsun diye sürüyorum. Düzenli sürmeye çalışıyorum ama arada bir 2-3 günde bir sürdüğüm de oluyor.

Anladim cnm ya benim goguslerim acaip kasiniyor zaten ergenlikten kalma catlaklar da var o bolgede. O yuzden en cok ordan korkuyorum.. karnim da buyuyo ama hicbisey kullanmamama ragmen simdilik birsey yok insallah da olmaz...

kızlar geçende civil mağazasına gittim ne güzel şeyler vardı hemde fiyatlar uçuk değildi..ürünleri hakkında fikri olan var mı
Ya bizim burda da acilisi vardi bayagi da indirim vardi baktim baktim hicbisey alamadim :-) tecrubesizlik ne kotu yaa sadece bi kapi susu bi de kendime gogus pedi aldim en aciller onlarmis gibi :-D

mrb canım doktorum banada o kiremi önerdi ama çok pahalı sen ne kadara aldın kremi

Ya bizim burda da acilisi vardi bayagi da indirim vardi baktim baktim hicbisey alamadim :-) tecrubesizlik ne kotu yaa sadece bi kapi susu bi de kendime gogus pedi aldim en aciller onlarmis gibi :-D

:KK70: oy kıyamam aynı şeyi bende yaşıyorum kendimi hiç böyle aciz hissetmemiştim :KK70: iç zıbın almak gerekiyormuş 4 ya da 5 takım annem söyledi bana da dış kıyafetler hediye gelebilir ama hediye olarak gelmeyecek özel şeyler var onları al dedi iç zıbın onun üstü bide patikli altı oluyor takım şeklinde eldiveni ve başlığıda vardı civilde hemde fiyatı baya uygundu 9 tl mi öyle bişeydi yanlış hatırlamıyorsam birde %100 pamuk... küvet kova maşrapa küvet filesi onlarda uygundu diğer yerlere göre birde uni baby yenidoğan ıslak mendilleri indirime girmiş bi kaç pakette onlardan aldım ben..birde alışveri kartı isteyin mağazalardan.o kartla özel indirimlerden yararlanabiliyormuşuz puan birikiyormuş birde kızlar.

ben internetten almıştım canım, sağlıklı ve güzel diye bi siteden, arkadaşım da ordan alıyormuş en uygun orası, bir bak istersen hatırlamıyorum şu an kaça aldığımı :KK50:[/QUOTE

Ben lierac eczaneden 65 liraya aldim

O 100 ml'dir heralde, ben 200 ml'sini 84 tl'ye aldığımı hatırlıyorum kargo dahil.

:KK70: oy kıyamam aynı şeyi bende yaşıyorum kendimi hiç böyle aciz hissetmemiştim :KK70: iç zıbın almak gerekiyormuş 4 ya da 5 takım annem söyledi bana da dış kıyafetler hediye gelebilir ama hediye olarak gelmeyecek özel şeyler var onları al dedi iç zıbın onun üstü bide patikli altı oluyor takım şeklinde eldiveni ve başlığıda vardı civilde hemde fiyatı baya uygundu 9 tl mi öyle bişeydi yanlış hatırlamıyorsam birde %100 pamuk... küvet kova maşrapa küvet filesi onlarda uygundu diğer yerlere göre birde uni baby yenidoğan ıslak mendilleri indirime girmiş bi kaç pakette onlardan aldım ben..birde alışveri kartı isteyin mağazalardan.o kartla özel indirimlerden yararlanabiliyormuşuz puan birikiyormuş birde kızlar.
Hmm ben de gerekli seylerden cok cicili bicili seylere bakiyorum :-) buralardan ogrencez artik.. bu arada ordaki banyo kuvetlerinin icinde termometresi yoktu termometreli olani varmis onlarin fiyati da 10-20 tl oynuyormus digerleriyle onlara bakicam..

canım dur şimdilik çok alma 1 paket al bi dene bebeğe alerji yapacak mı cildine uyum sağlayacak mı diye kontrol et ona göre eğer sıkıntı olmazsa o paket bitene kadar yenisini alırsın.Yoksa bi alerji yaparsa aldığın bezler elinde patlar.Islak mendili de aynı şekilde al.Fazla alma bide prima nın beyaz olanı var ıslak mendilde mavi değil beyazı al alerjik ve hassas ciltler için bu.Bebeklere daha iyi geliyor.

haklısın ... o zaman bez 1 paket olsun yeter o da hastaneye götürülür zaten.. sonra memnun kalma durumuna göre yine alırız gerekirse.. ıslak medil olarak unibaby nin yenidoğan ıslak bezini alayım diyordum ama prima daha mı iyidir??

arkadaşlar dr.um bebek yüzüstü yatıyormuş ama korkma rahim normal dedi daha önce böyle bişey duydunuzmu daha önceki kontrollerde hep sırtüstüydü inş kötü bişey yoktur ayrıca ben çok kasık ağrısı çekiyorum iyice endişelenmeye başladım 18 haftalığm

selam yağmurlu ama güzel bir istanbulda.

zuzular nasıllar, cinsiyetler değişmeye devam, benimde gelecek cumartesi detaylı ultrason ve kontrolum bakalım son olarak cinsiyetimiz ne denecek:)

anne babasının parasına çatır çatır edecek valla :KK66:))) paketi 30 lira şokkk yaniiiii:KK53::KK53::KK53:

ilk bebişi olanlar iyi biz 2 yıldır veriyoruz o ucreti kısmetse 4.5 ay sonra devam 2 yl daha aralıksız 4 yıl bez ücreti
sağlıklı olsunlarda ben primadan başka bez deneyeyim ddm dedim 1 ay pişikten kurtaramadım 3-4 bez ücreti verdim kremlere canının yanmasıda cabası kimi bebek hassas oluyor.

Kızlar merhaba,cumartesi gününden beri boğazlarım kötüydü ama bugun grip oldum..Ama ateşime bakıyoum sürekli şükürki yok..çabuk nasıl atlatabilirim ben bu gribi :KK43:

çok geçmiş olsun canım bolca dinlen zencefil bal karışımıda iyi glyr ama 1 fincandan fazla içilmiyor gebelikte sanırım.

X