2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlarr dün doktora gittik sonuçlarımız çıkıcakdı..İdrarda enfeksiyon varmış bana antibiyotik ve parol verdi...Önce bi tereddütte kaldım doktor dediki kesinlikle ihmalm etmiceksin içiceksinn...Varmı böyle bi durum başna gelen..Günde ikitane sonuçta tedirginde oldumm biraz,ama içiyorum malesef

Gecen gün gittim sağlık ocagna 20. Haftada yapiolarmis tatonoz ozaman cagirdi bide glikoz istedi şeker yuklemesi yapcallkmis

Off ya bi benim dr kesin bişe demio heralde :/ 16. Haftada kiza benzio ama kesin degil dedi acaba bi cikinti bişe goremedi icinmi soledi anlamadim :// kiz ic8n bikaç kiyafet aldim ama tereddut ediorum degisirmi die

Gecen gün gittim sağlık ocagna 20. Haftada yapiolarmis tatonoz ozaman cagirdi bide glikoz istedi şeker yuklemesi yapcallkmis

şeker yüklemesi doktorun söyler zaten sana saglık ocagı mı yapacak sana şeker yüklemesını anlamadım?

Son düzenleme:

hatta birkaç saatte etkisi geçiyor :)) evet canım ilk kez söyledi benimkini

inşallah canım inşallah çok istiyorummmm ) zaten öyle tahmin ediyorumki 2-3 sene sonra ben tekrar bebek düşünürüm :)
hahha düşün tabi ya hatta yaz yine bize kızlar cinsiyeti bitürlü öğrenemedik makasa bile oturdum ama yok öğrenemedik diye

valla yaptım bir delilik ))))) ciciler kısmına attım.. bebetto diye bir marka.. şahane ürünleri vardı. penye kaliteside çok iyi. önümüzdeki ayy sanada bakarız ))

ciciler kısmı neresi ben orayı bilmiyorum girip bakıyım bi tamam banada bakarız.Ben sadece ateş ölçer aldım sana söylemişmiydim hatırlamıyorum braun 4520 çok güzel bir alet tavsiye ederim almadıysan canım

hayırlı olsun cinsiyetleriniz kızlar Ayçaaaaaa'ya özel mesajla yazın ki tabloya yazsın bebişlerin cinsiyetini

kızlarrr kegel egzersizlerini duyan yapan bileniniz var mı? hem normal doğumu kolaylaştırıcı etkisi varmış hem de doğumdan sonra oluşabilecek idrar tutamamayı önlüyormuş sanırım.

Hayır erkek Anne hissi herşeyi yendi Ben erkek demiştim

ilk sayfaya git canım orda hem ciciler hemde göbüşlerimiz diye iki ayrı ek sayfa var. ben ateşl ölçer aldım canım seninkide hayırlı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…