2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba heyecanlı anne adayları,bende agustosda doğurcam kısmetse.3,5 aylık oldu bebişim ama hala cinsiyetini göstermiyor.
Bir hafta erkek dedi gecen haftada kıza benziyo dedi. Çok istedim ikizlerin olsun diye ama rabbim böylesini hayırlı gördü. 30 agustos görünüyo doğum ama sezeryan olursa bi hafta önce olurmus oda 24 ü benim doğum tarihime denk geliyor. Rabbim hepimize bebişlerimizle ve eşlerimz izle beraber sağlıklı günler versin inşallah

gözünüz aydın hayırlı olsun bebişiniz:KK16:

canlarım ben geldimmmm :))) kanımızı idrarımızı verdik, 4 lü test yapılacak ve salı günü cevabını alıcaz... bebeğin keyfi yerinde hoplayıp zıplıyordu yinee :))) bu arada cinsiyetide belli olduu..........:)))) doktor kararsız bile kalmadı kesinlikle erkek dedi bakın bu da pipisi dedi... iyi bakın doktor belki kordon bağıdır dedim:))) evet bir oğlanda benden :))) bu yıl gökten oğlan yağıyor bana kız düşecek değildi zaten :)))))

bu arada toplamda 900 gram almışım 4 ayda.. doktor bebeğin gelişimi iyi diye şimdilik bişey demiyorum ama biraz daha yemelisin dedi...

dün gece gördüğüm pipiler boşa değilmiş , aynı rüyamdaki gibi al sana pipi dedi :)))

merve kız olsaydı kerterdik yaaa ama nasip değilmiş :KK66:)))

canım benim hayırlı uğurlu olsun oğluşun sağlıkla al inşaallah....:KK55::KK55:

merhabalar
günaydınnlarr ağustosun muhteşem bebeklerinin anneleri... çok heyecanlıyım kızlar yarın randevumuz var en son 3 hafta önce görmüştüm paşamı çoookk özledimm... bu arada çok tembel çıktı bizim bu paşalar hala tekmeler yok çok istiyorum tekme atmasını yaaa bi de erkek olcaklarr
:) annem de bi atmaya başlarsa görürsün uyutmaz seni diyo olsun diyom sabaha kadar otururuz o tekme atar ben dinlerim:KK9::KK9:

benimki bu son 1haftadır iyice arttırdı çok sık hareket ediyor ve et hissediliyor. gece yine diş ağrısı tuttu ben kıvrandıkça karnımdakide kuzucuk ta döndü durdu. annen haklı hele son ay hareketleriinden ve koca göbekten zor uyuruz.uyuyabildiklerimizin kıymetini bilelim

Ben 2 .ayimda tartilmistim..saskinliktan tartilmayi unutmusum:KK66: suan 3 kg almisim;(( daha erken kilo alimi icin ama durduramiyrum kendimi hep acim hep ac...

ben hiç kilo almadım aynı kilodayım derken akşam bir tartıldım gözlerim açıldı. 4 aydır hiç kilo almayan ben 1 haftada 3 kilo almışım acil spor ve sadece bebeğe yarayacak yiyecekler listesi yapacağım bugunden itibaren yoksa kiodan ikiya ayrılacağım

cancağzım ailede şeker varsa mutlaka şeker yüklemesi yaptır.
benim anne babamda da var. o sebeple bana erken yaptılar şeker yükleme testini.
20 haftalarda tekrar yapıcaz dedi doktor.
ailede şeker geçmişi olan hamilelerde erkenden çıkabiliyormuş diyabet.

evet canım bugun öğleden sonra kısmetse gdceğim teste

puhahhaha deliii beni kendine kobay seçti:KK52::KK52::KK52:

evet bi ben kaldım heralde ya öğrenemeyen daha 1 ay var offf nasıl geçecek bilmiyorum senin kesin erkekmiymiş? son kararımıymış doktorun:))

denek imm benim :))) geçer geçer.. ama çok merak edersen arada bir kere daha gidersin.. benim kesin erkek.. bacak tarafını gösterirken eşim dedi ilk bu erkek diyee.. doktor evet dedi. ben kordondur dedim az daha bakın dedim. alışveriş yapayımmı dedimm... hiç şüphe yok erkek dedi doktor:KK55::KK55::KK55::KK9:

merhabalar

benimki bu son 1haftadır iyice arttırdı çok sık hareket ediyor ve et hissediliyor. gece yine diş ağrısı tuttu ben kıvrandıkça karnımdakide kuzucuk ta döndü durdu. annen haklı hele son ay hareketleriinden ve koca göbekten zor uyuruz.uyuyabildiklerimizin kıymetini bilelim

ay ben bu aralar bile rahat edemiyorum sanırım karnımın büyüdüğüne hala alışamadım:KK49:
gece hep uyanıyorum..:KK43::KK37::KK37:

Son düzenleme:
amin canım hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallahh , çok sağol

hastane çıkışını nasıl aldın resmi varmı,?

bende haftaya netleşsin alacaklarımı belirledim...

Eklentiler

• $qweee.jpg
    $qweee.jpg
    11,9 KB · Görüntüleme: 49
  • $1233.jpg
    $1233.jpg
    12,3 KB · Görüntüleme: 32
cicler sayfası hangisi?
Başka bir sayfa dahamı açtık
bu iyiydi yaa,, bence buran paylaşalaım tek bir yer olsun ...

ciciler sayfası ve göbüşlerimiz diye iki ek sayfa var.. ilk sayfaya git orda linklerini görürsün. uzun zamandır ordanda paylaşım yapılıyor.. ama tabi burayada eklenebilir herhalde

yaa ben en iyisi boşuna cinsiyeti öğrenmek için ultrasona falan girmeyim direkt erkekmiş gibi davranarak alış verişe başlayım çünkü herkesin oğlu oluyor maşallah ya:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:gözünüz aydın Allah tamamına erdirsin:emir_bebek:

Bana 15. haftada erkek demişti doktor kesin olmamakla birlikte bu hafta pipisini nereye düşürdün dedi ama kesin kız da diyemedi o yüzden hiçbir şey alamadık

X