2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bunu söylediğin için mutlu oldum dicem ama beni yanlış anlama acaba sadece benim bebeğim öylemi diye endişelenmiştim doktor değil desede insan hemen ikna olamıyor..teşekkür ederim bu bilgiyi benimle paylaştığın içinnnn:):KK49:

canım benim bebişiminde usg resmine bakamıyorum ben
biraz uzaylı gibi geliyor töbe töbee :KK9:

canım benim bebişiminde usg resmine bakamıyorum ben
biraz uzaylı gibi geliyor töbe töbee :KK9:

ahahaha kıyamam yavruma ya bi bilseler böle yorumlar yaptığımızı ah ah :) bi tanesinde gülmüş benim miniğim onu dolaba astım değişik meğişik yavrum işte ona bakıncada mutlu oluyorum :))))

ne farkı ve ne faydası var ben netten baktım biraz ama normal ultrasonla arasındaki farkı anlayamadım

normal ultrasondan daha farklı cihazlar kullanılıyor .. yarım saat filan sürüyor. doktor parmak sayısından organlarının ölçüsüne herşeye bakıyor. bi sorun varsa önceden tespit etmek için yapılan bişey .. zaten zorunlu değil isteyen yaptırıyor isteyen yaptırmıyor.

banada iki tane mutlaka alman lazım dediler... bende bilmiyorumkiii :)))) tecrübeli annelere soralım biz ne alıcaz........ bide uzun kollu mu giycek kısa kollu muu , zıbın mı giycek çıt çıtlı badi mi kafa allak bullak... TECRÜBELİ ANNİŞLER aydınlatın bizi

Annem diyo ki, Ağustos sonu doğacaklar ya hava çok sıcak olsa bile bebek üşürmüş ki iki aya kalmaz kış gelirmiş, o yüzden hep uzun kollu.. Attım bu arada aldıklarımız sayfasına :)

ahahaha kıyamam yavruma ya bi bilseler böle yorumlar yaptığımızı ah ah :) bi tanesinde gülmüş benim miniğim onu dolaba astım değişik meğişik yavrum işte ona bakıncada mutlu oluyorum :))))

benim bebeğim bilecek ama ne düşündüğümü :)) :KK43:((((( biz ultrason anını videoya alıyoruz.. o ara boş bulundum ilk görünce çok korkunçç dedim.:))
uzaylı muzaylı yavrularımız bizim :))) zamanla uzaylıdan bebeğe dönüştürecek onu rabbim :)

normal ultrasondan daha farklı cihazlar kullanılıyor .. yarım saat filan sürüyor. doktor parmak sayısından organlarının ölçüsüne herşeye bakıyor. bi sorun varsa önceden tespit etmek için yapılan bişey .. zaten zorunlu değil isteyen yaptırıyor isteyen yaptırmıyor.

BENİM DOKTROUM BU SÖYLEDİKLERİNİ BUGÜN YAPTI BAYA Bİ İNCELEDİ HERŞEYİNİ ELİNİ YÜZÜNÜ AYAĞINI PARMAĞINI İLK CİHAZLA BAKINCA DİREK BEZ BAĞLAMA POZİSYONUNDAYDI İNCELEMEYE PİPİDEN VE POPODAN BAŞLADIK DOKTORUDA BİZİDE GÜLDÜRDÜ MİNİĞİM :d

benim bebeğim bilecek ama ne düşündüğümü :)) :KK43:((((( biz ultrason anını videoya alıyoruz.. O ara boş bulundum ilk görünce çok korkunçç dedim.:))
uzaylı muzaylı yavrularımız bizim :))) zamanla uzaylıdan bebeğe dönüştürecek onu rabbim :)

yaaaaa demeyeydin öyle kız :) sana diyorumda benim tepki de şöyleydi "o ne be" :)))))))

BENİM DOKTROUM BU SÖYLEDİKLERİNİ BUGÜN YAPTI BAYA Bİ İNCELEDİ HERŞEYİNİ ELİNİ YÜZÜNÜ AYAĞINI PARMAĞINI İLK CİHAZLA BAKINCA DİREK BEZ BAĞLAMA POZİSYONUNDAYDI İNCELEMEYE PİPİDEN VE POPODAN BAŞLADIK DOKTORUDA BİZİDE GÜLDÜRDÜ MİNİĞİM :d

:))) keratalar :))) benimkide öyleydii ... bacakları kaldırıp indiriyordu, çok tatlıydı... daha önce ayrınlıya gitmiş kişiler daha iyi bilir ben bu kadar duydum canım

annem için ve bizim için iyiydi evet bize karışan yok kıyafetimize erkek arkadaşımız olmasına vs. ama babam için pek iyi olmadı 6 biz bide annem 7 bizim aramızda kala kala bi ara baktık babam dedikoduya başlamış bizimle:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:hahahha garibim napsın e okadar kızı koruyup kollamak da kolay değil.

dogru adam kafayi yemistir :KK66:

X