2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar,
ufak ufak başladım alışverişe.. dah çok şey almak istiyorum insan heyecanlanıyor ama erken diyede alınmıyor.
ama ilk aldıklarım bunlar... bugun biberonlarıda geldi.. çok sevindirici :)

Canım hayırlı olsun aynen bende çok heyecanlıyım hemen herşeyini almak istiyorum,bende de hepsi var ateş ölçer hariç,başka ne alsakki yani cinsiyetle alaksı olmayan şeylerden benim aklıma gelmiyo bi türlü..:44::44::44::44::44:

canım canım çok sevindim inşaallah hep böyle devam eder....
hiç cinsiyet tahmin etmedimi doktorun....

ne marka aldınız ateş ölçer ?

aynen ya bende düşünüyorum önemli şeyleri parça parça alsam sonra birikmez.
Buyuk esyaları zaten son zamanlar

kızlar butikbebe unnado hariç bildiğiniz bebek alışveriş sitesi varmı hiç bulamadım ben

canım canım çok sevindim inşaallah hep böyle devam eder....
hiç cinsiyet tahmin etmedimi doktorun....
sağol canım inşallah hepimizin böyle iyi haberlerini alırız.Yok ya doktorum çok ketun demiştimya tahminde bulunmaya bile yeltenmedi

kızlar butikbebe unnado hariç bildiğiniz bebek alışveriş sitesi varmı hiç bulamadım ben
e-bebek var canım bu arada ateş ölçer geldi şimdi çok hızlı teslimat bravo vallaha ve süper görünüyor.Denedim çalışıyor.

mucaarrr canım hayırlı haberlerini bekliyoruzz... yaz bize

canımm geldim herşey yolunda çok şükür bebiş kıpır kıpırdı çikolata yedim gelmeden önce dedim doktora:))) ense kalınlığı burun kemiği falan çok iyiydi kan sonucum cumartesi çıkacak herşey yolunda ama ben çok kilo almışım doktorum dikkatli ol dedi lıght süt vs.tüketicem bundan sonra onlar çok kilo aldırır dedi normal yağlı olanları:26:

ilk bebeğimde kullandıklarım ve kesinlikle tavsiye ettiklerim :)

Eklentiler

• $image.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 29
  • $lCLO-86496_3.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 33
  • $Chicco-Lullaby-LX-Oyun-Parki-9306.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 27
  • $72491141008541857089.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 44
kızlar oyun parkı beşik alanlar yada almayı düşünenler bebeğin kıyafteleri eşyaları için dolap şifonyer nasıl bişey düşünüyorsunuz ben oyun parkı aldım da gardırop olarak karar veremedim....

bana sadece 1 tane demir verdi başka bir şey vermedi?????
nedennnnn
bak şimdi ben eksik mi laıyorum acaba?

Hadi geçmiş olsunn.. Aynen bende öyle evde çekmeceler çikolata dolu, kek kurabiye hiç eksik ettiğim yok zaten, hiç olmaz denen şeyler oluyo dikkat etmek lazım tabi iş işten geçmeden.

ilk bebeğimde kızımda
ben ilk olarak dolap ve şifonyer aldım..
aldığım yerdeki bey daha sonra büyüyünce masayı kütüphaneyi vs alabilirsiniz dedi.
3,5 sene oyun parkı ,dolap ve şifonyerini kullandım.. şimdi de yatağını da aldık
yanında korkuluğu da var .düşme tehlikesi yok..
ilkokula başlayınca da masasıyla kütüphanesini alıcaz :)
tavsiye edilir..çok da kaliteli

Eklentiler

• $58847fe22fa19c82e30085a21bec2784.jpg
    19,1 KB · Görüntüleme: 40

mobilyanın markası ne?
normalde bir kaç sene sonra üretimden kalkıyor parçası bulmak zor oluyor

çok güzelmiş markası nedir canım nerden aldın?

bide aldığın yer sana tedarik ediyor deılmı öyle anlaştınız??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…