2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

her ikinizin aldıklarına da bayıldım. ağız tadıyla kullanmak nasip olsun inşallah.

hadi bakalim gözünaydin cnm :) bitane prenses daha geliyo Rabbim hayirlisiyla kucağina almayida nasip etsin

doğru söylüyorsun biz biraz erken öğrendik heralde sizin randevu ne zaman neden hala öğrenemedinizkii
off bide biz öğrenseydik yaaa 2 gün sonra kontrolüm var sanırım 2 li test için çağırdı keşke cinsiyetinide görüp söylese çatlayacağım meraktanBu arada sizin bebişiniz de hayırlı olsun cinsiyeti de öğrendiniz ohhh miss

gittim gittim...
sertleşmeler artarsa gel dedi.kanaman olursa gel dedi
ama benim sertleşmem hep var nasıl anlıcam artıp artmadığını onu anlamadım
aman walla kafayı yicem

merhabalar,
çok geçmiş olsun. Allah yardımcınız olsun. bence başka bir hekime daha görünün inşallah önemsiz bir durumdur ama içimiz rahat eder. ve evet diğer arkadaşımın dediği gibi keşke size evde yardım edecek biri olsa hareket etmek de sizi zorluyor olabilir... İnşallah durumunuz gititikçe iyi olur ama bence bir başka hekime daha gitme şansınız varsa gidin..

sağdığın sütleri nerede saklıyordun canım, bozulma filan olmuyordu değil mi?

ya milupanın meyve püresi kavanozları vardır ya minik ilk zamanlar o kavanozdakiler yetiyodu da sonrasında 100 ml.lik turşu kavanozlarını kaynatıp üzerinide streçle kapatıp kapağını kapatıyodum üzerinede sağdığım tarihi yazıp etiketliyodum bebeğe vereceğimizdede annem cezvede ısıttığı suyun içine bırakıp ılıklaştırarak veriyodu kızlar sakın anne sütünü metal cezve veya metal bişeyde ısıtmaya kalkmayın tadı ve kokusu kötü oluyo sanırım süt bozuluyor süt saklama kabı alıcaktım ama çoğu plastik ve cam olanlarda pahalı diye böyle ekonomik bi yöntem yapmıştım

ikili teste giderken bol şekerli şeyler yiyerek git ve ayrıcada cinsiyetini muhakkak sor dr.lar tahmini bişey söylüyolar allah gönlünden geçeni versin inşallah :)

ikili teste giderken bol şekerli şeyler yiyerek git ve ayrıcada cinsiyetini muhakkak sor dr.lar tahmini bişey söylüyolar allah gönlünden geçeni versin inşallah :)
evet onu duydum çikolata yiyip gidicem inşallah kıpır kıpır olur gösterir kendini bize ufaklık

Merhaba arkadaşlar doktordan çıktık şimdi 15+4 olmuşuz ama moralim bozuldu plesanta aşağıdaymış kanama olursa yatacağım bütün gün. Moralim çok bozuldu kız dedi doktor sevinemedim bile

Merhaba arkadaşlar doktordan çıktık şimdi 15+4 olmuşuz ama moralim bozuldu plesanta aşağıdaymış kanama olursa yatacağım bütün gün. Moralim çok bozuldu kız dedi doktor sevinemedim bile

moralini yüksek tut canım o bile çok etkiler seni de bebişinide...hem bir şey olacağı varsa olur önüne geçemezsin Allah bilir...
ayy annesi ne süslü püslü ciciler alırsın şimdi sen ona pembiş pembiş tokalar bilezikler bodyler eteklerr ohhhh maşallah

canini sikma bebeğinde hisseder üzüldüğünü Rabbim korusun bebeğini bol bol dua et hicbiseycik olmaz Allhin izniyle sn yat dinlen

canım doktorum banada öyle dedi rahim ağzına çok yakın 1 ay sonra tekrar bakarım dedi,ama zamanla yukarı çıkıyormuş merak etme, kendini yormamaya ve yüksek yerlere uzanmamaya çalış sakin hareket et inşaallah dahada aşağı inmez ...
seninki çokmu yakınmış rahime?

iyi günler arkadaşlar uzun zamandır yazamadım fakat takip ediyorum
bebişler de anneleride gayet iyi anlaşılan isim düşünmeye başlanmadı daha heralde

Ben düşünüyorum da bulamadım.. Babamın ismini de koyacağız iki isimli olacak, uyduramadım hala bişeyler moralim bozuldu

Kanama riskin var dedi bilmiyorum ki ne kadar yakın ben hiç dikkat etmiyordum zıplayıp atlıyordum çok rahattım bebiş hatırlattı kendini işte

%100 demedi hazırlık yapma dedi başka doktora gideceğim bakalım

4 aydan sonra hissedilebilir belki ama ilk çocuklar genelde 5aya yakın hissediliyormuş canım. yinede bireysel farklılıklar olabiliyor. bi arkadaşım 18. haftasında hissetti ilk bebeğini , erkek bebekti onunda.

Yok kuzu yani diyorki bugun 4ay tamam oldugu icin bundan once hiss edemezdin onun icin bugun itibariyle 17-18-19 haftalarda da bile hiss ede bilirsin dedi insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…