2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar merhabalar nasılsınz nasıl gidiyor kontroller bebeişler ve hayat? geçmişi okumaya çalıştım ama çok sık giremediğim için oku oku bitmiyo ammada çok şeyler paylaşmışsınz.....bizimde kontolümüz ayın beşinde 14. haftamızda kıza beiçnziyo demişti doktorumuz bi değişiklk olma ihtimali varmı acaba doktorumzda tecrübeli bi teyze ama:) yinede bi sürprzle karşılaşırmıyım bilmiyorum çüni bi arkadaıma doğum anına kadar kız demişlerdi ama bi tosuncuk doğdu:) bebek hareketlerii de okudum geçen haftadan beri bi kımıldanmalar bi seyirmeler falan var ama bebek mi barsak mı bilmiyorum doktorum 20 ye kadar hissedemezsin demişti sizlerin yazdıklarını okuyunca heyecan yaptım bende....
bebeğin ihtiyaçları nı alan oldu mu aranızda arkadaşlar bizde daha hiç hareket yok babamız daha çok erken olduğunu doğuma yakın almamaız gerektiğini düşünüyo.... ama diğer topiklerdeki aloşverişleri gördükçe heyecanlaıyorum bende.......
çok uzun yazmışım kusura bakmayın eee sık sık girmeyince birden patlama oluyo galiba .....

hiç bir şey vermedi..
idrar tahlili oldum.. oda normal çıktı..enfeksiyon yok..ama akıntım var onu da anlamadım
aman 2. çocuklar böyle mi oluyor acaba
1.sezeryandı acaba ondan mı?

bu arada akıntı olabilir o sorun değil sarı yada yeşil olmasın yeter, beyaza yakın yada saydam akıntılar normal.

gulbanu slm yanlış hatırlamıyorsam ana okulunda çalıştığını yazmıştın beypazarında özel mesaj hakkım yok o yüzden burdan soruyorum devletmi yoksa bi derneğe vakıfa falan mı ait.....

zuzucum slm sen nasılsın bebiş nasıl test sonuçlarını aldın mı bi daha ki kontrolün ne zaman..... şengül hanıma hiç sordun mu vitamin takviyesi almalımıym diye yada bi tavsiyesi oldu mu sana .........

Az önce kontrolüm vardı benim yaramaz yüzüstü yatiyordu cinsiyetini yine kesin ogrenemedik kıza benziyo dedi

canım bi risk olsaydı doktor progestan filan verirdi. demekki rahim ağzında açıklık yok.. sertleşme neden oluyor onu anlamadım. bence çokça dinlen birinden destek al bu ara iş filan yapma

ah ah nası dinlencem..bi tane 3.5 yasında kızım var tek kişilik dev kadro..yemek temizlik vs..insan anlamadan yoruluyor.
ya sertleşme var bide sanki böyle adet sancısı gibi sancı var kasıklarımda
siz de oluyor mu?

Başar Önal a gidiyorum ben

evet 16. haftafaydimda inat cikarsa göstermeyebilir :) ablam 8 aylik olana kdar öğrenememisti göstermedi kendni bebek :) bm randevumda 11:30 da bkalim ins gösterir seninkide benimkide öğrenirsek paylaşiriz burda :)

evet bebeiş inat ederse öğrenemeyiz çarşamba günü yazalım hastane dönüşü buraya evet.

canım visko yatak önermiyor doktorlar, vücut kemikleri daha gelişmemiş olduğu için bebeğin, şekil bozukluğu yapabiliyormuş.. Pamuk yatak öneriliyor...

Bunu baya araştırdım şimdi sen yazınca, güzel görünüyor. Kullanan var mı acaba, memnun kalınır mı? İnternette ucuza da buldum baya.

bir bilene sormak lazım tabi canım , ben almaktan şimdilik vazgeçtim , esragogo arkadaş yanındaki arkaadaşlarının tecrübelirini anlattı, sütün gelişine göre elektrikli yada manuel almayı düşünüyorum ,şimdilik erteledim yani..

iyi günler arkadaşlar uzun zamandır yazamadım fakat takip ediyorum
bebişler de anneleride gayet iyi anlaşılan isim düşünmeye başlanmadı daha heralde

Selam kızlar herkesler iyi dimi:) sabah doktor kontrolüm vardı tarama sonuçlarımı da götürmüştüm doktor cinsiyete bakacaktı. tahliller güzel çıktı sonra baktı baktı bebiş poposunun üstüne oturmuş okadar dürtmeye kalkmadı. 10-15 dk uğraştı resmen ama göstermedi.Doktor eşimin arkadaşı aynı zaman da, beni üzülmüş görünce öğleden sonra buralardaysan yine gel bakayım dedi. İşyerim yakın zaten gittim biraz önce. Hadi bakalım dedi,, görüntünün açılmasıyla bebiş kafasını ellerinin arasına aldı doktor bile güldü bak bak utanıyomuş birde sabah uğraştırdı bizi şimdi gösteriyo diye yüzünü saklıyo hanım kız dedi:)) Eşim biraz erkekçiydi nasıl kızmı diye sordu. Baktı bana güldü kız annesi oluyosun rabbim hayırlı evlat yapsın dedi. Eşim ısrarla ya ii bak değişmesin sonra dedi gülerek doktor da %97 kız zorlama şansını diye takıldı eşime. Ben tabi çok mutlu oldum. Eşimde zamanla alışır heralde:)))

iyi günler arkadaşlar uzun zamandır yazamadım fakat takip ediyorum
bebişler de anneleride gayet iyi anlaşılan isim düşünmeye başlanmadı daha heralde

yok cnm dha isim muhabbetine başlamadik daha cinsiyetini öğrenemeyenler var mesela ben :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…