2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ah ah nası dinlencem..bi tane 3.5 yasında kızım var tek kişilik dev kadro..yemek temizlik vs..insan anlamadan yoruluyor.
ya sertleşme var bide sanki böyle adet sancısı gibi sancı var kasıklarımda
siz de oluyor mu?

haklısın, iş güç bitmiyor.... üşüttüğüm zaman yada çok ayakta kaldığımda bi iki kere oldu benimde..

ya milupanın meyve püresi kavanozları vardır ya minik ilk zamanlar o kavanozdakiler yetiyodu da sonrasında 100 ml.lik turşu kavanozlarını kaynatıp üzerinide streçle kapatıp kapağını kapatıyodum üzerinede sağdığım tarihi yazıp etiketliyodum bebeğe vereceğimizdede annem cezvede ısıttığı suyun içine bırakıp ılıklaştırarak veriyodu kızlar sakın anne sütünü metal cezve veya metal bişeyde ısıtmaya kalkmayın tadı ve kokusu kötü oluyo sanırım süt bozuluyor süt saklama kabı alıcaktım ama çoğu plastik ve cam olanlarda pahalı diye böyle ekonomik bi yöntem yapmıştım

sağol canım verdiğin bilgiler için

Yok kuzu yani diyorki bugun 4ay tamam oldugu icin bundan once hiss edemezdin onun icin bugun itibariyle 17-18-19 haftalarda da bile hiss ede bilirsin dedi insallah

ben 3 aylıkken hissettim sonra ara verdi şimdi arada hissediyorum.sağlıklı olsunlarda. he bu arada benimkini kız dedi gerçi ben hala erkek hissediyorum da:)

Merhaba arkadaşlar doktordan çıktık şimdi 15+4 olmuşuz ama moralim bozuldu plesanta aşağıdaymış kanama olursa yatacağım bütün gün. Moralim çok bozuldu kız dedi doktor sevinemedim bile

hangi hastaneye gitmiştin benimde 2 hafta önce öyle dedi doktor moralim çok bozuldu. 3 gün sonra başka hastaneye gittim ordaki dr yoo bir sorun yok herşey normal demişti plesanta düşük vs yada risk yok dedi boşa üzme kendini başka hastaneyede git önce hem 24. haftalara kadar düşük olabilip 24. haftada yukarı çıkabiliyormuş dr bana plesantan düşük kanama riskin var dediğinde 100 tane felaket seneryosu yazdım kafamda resmen hepsi boşunaymış. Rabbim bebeklerimizle evlatlarıızla imtahan etmesin hiç birimizi inşllh.

Yok kuzu yani diyorki bugun 4ay tamam oldugu icin bundan once hiss edemezdin onun icin bugun itibariyle 17-18-19 haftalarda da bile hiss ede bilirsin dedi insallah

Cnm seninle ayni gunlerimiz:KK66: ben dunden beri yan yatarken hissediyorum. Sag kasiga yakin ayaklari ben sola yatiyorum ve cook belirgin bicimde hissediyorum. Ozellikle yemek yiyip uzandigimda:KK66:) seri halinde vuruyor benimki ust uste 5-6 defa o yuzden emin oldum:KK66:) sende bu sekilde yatarsan yemek yiyip buyuk ihtimal hissedersin:KK66:

ben 3 aylıkken hissettim sonra ara verdi şimdi arada hissediyorum.sağlıklı olsunlarda. he bu arada benimkini kız dedi gerçi ben hala erkek hissediyorum da:)

hangi hastaneye gitmiştin benimde 2 hafta önce öyle dedi doktor moralim çok bozuldu. 3 gün sonra başka hastaneye gittim ordaki dr yoo bir sorun yok herşey normal demişti plesanta düşük vs yada risk yok dedi boşa üzme kendini başka hastaneyede git önce hem 24. haftalara kadar düşük olabilip 24. haftada yukarı çıkabiliyormuş dr bana plesantan düşük kanama riskin var dediğinde 100 tane felaket seneryosu yazdım kafamda resmen hepsi boşunaymış. Rabbim bebeklerimizle evlatlarıızla imtahan etmesin hiç birimizi inşllh.
Benim tosun tenbel cikti :)
Amin sagsalim olsunlar bu yeter bize insallah tekmmelerinide hiss ediricek annesine tosunum bakalim beklemedeyiz:)
Cnm seninle ayni gunlerimiz:KK66:
beben dunden beri yan yatarken hissediyorum. Sag kasiga yakin ayaklari ben sola yatiyorum ve cook belirgin bicimde hissediyorum. Ozellikle yemek yiyip uzandigimda:KK66:) seri halinde vuruyor benimki ust uste 5-6 defa o yuzden emin oldum:KK66:) sende bu sekilde yatarsan yemek yiyip buyuk ihtimal hissedersin:KK66:

Ben 16haftami tamamladim canim bugun 16+2olduk hesapta sizdemi 16 haftasiz??mutlaka deedigin gibi yapicam bakalim tosunum ne tepki vericek:)

Bnde bugun bebisimi gordum sakindi kahvalti yapmadan gittm sanirim ondan 12cm 140 gr olmusuz kesin kiz dedi bi ph dedim ilk firsatta bir elbise almam lazim :)))

merhabalar,
çok geçmiş olsun. Allah yardımcınız olsun. bence başka bir hekime daha görünün inşallah önemsiz bir durumdur ama içimiz rahat eder. ve evet diğer arkadaşımın dediği gibi keşke size evde yardım edecek biri olsa hareket etmek de sizi zorluyor olabilir... İnşallah durumunuz gititikçe iyi olur ama bence bir başka hekime daha gitme şansınız varsa gidin..

çok teşekkür ederim...inşallah daha kötü olmaz. 2 doktora gittim 2side asagı yukarı aynı seyi söyledi.
kanaman olursa gel
yapacak bişey yok..
insanın ödü kopuyo

Benim tosun tenbel cikti :)
Amin sagsalim olsunlar bu yeter bize insallah tekmmelerinide hiss ediricek annesine tosunum bakalim beklemedeyiz:)

Ben 16haftami tamamladim canim bugun 16+2olduk hesapta sizdemi 16 haftasiz??mutlaka deedigin gibi yapicam bakalim tosunum ne tepki vericek:)

Aynen cnm beklenn dogum tarihlerimiz ayni yap bakalim haberini bekliyorum:)

Selam arkadaşlar hafta sonundan beri benim bebeğim hareketlenmeye başladı birşeyler hissediyorum oynuyor

yok canım ya 2 doktora gittim kimse bana bişey vermedi.
kanaman olursa gel dediler o kadar

Aman allh korusun cnm ne kanamasi.. Cnm sertlesme kasilma rahim acilmasina neden oluyo ben enfeksyon yuzunden yasadim gerci gecen hafta. ama sende de okuyunca dikkatimi cekti magnezyum kasilmayi sertlesmeyi engelliyor zarari yok cnm arastir istersen hamilelere veriyorlar. İns kanamsn falan olmaz gecer hemencik cnm

Merhaba arkadaşlar doktordan çıktık şimdi 15+4 olmuşuz ama moralim bozuldu plesanta aşağıdaymış kanama olursa yatacağım bütün gün. Moralim çok bozuldu kız dedi doktor sevinemedim bile

Allah anali babali saglikla kucagina almak nasip etsin cnm ben 17+3 de gittiğimdedDr a plasentasini kendim sordugum halde bu haftadan sonra belli olur dedi...? Ya muş ta adam gibi bi Dr yok nereye düştüm ben! Sorarsin ona bile cvp alamazsin.... Canim sen umutsuz olma benim teyzeminde plasentasi asagidaydi ama gününü doldurdu doğum yaptı ama sezeryan oluyor normal olmuyo sanirim riskli...

X