2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım gündüz sütü sağmayınca azalmazmı.. ben işyerinde bir defa sağarım ertesi güne onu bırakırım diye düşünüyorum.

valla ben gün boyu sağmıyodum eve gittiğimde göğüslerim süt dolu oluyodu 300 ml.den fazla süt çıkıyodu sabahta bi 200 falan yetiyodu bize sen şimdi sürekli sürekli süt sağarsan göğüs uçlarını mahvedersin belki süt alımın aynı olur ama bi defada halletmek daha mantıklı süt azalmasıda sağmazsam sütüm azalır veya kesilir diye bişi yok ben oğlumu sütten keserken bile 10 gün sütüm hala geliyodu emzirmediğim halde...

galiba en mantıklısı bu canım şimdilik uygun bitane manuel almak daha mantıklı doğumdan sonra 2-3 hafta içinde belli olur nasıl sütümüzün geldiği ve neye ihtiyaç olduğu...:128::128:

hmm...anladım canım

yaa bende hiçbir şey hissetmiyorum, anneler hisseder diyorlar ya yok o bende tutmadı. ama topiğe baktıkça herhalde benimkide erkek olacak diyorum kendi kendime :)))

ohhh sevindim valla tek ben hissetmiyorum saniyodum :) bnde topicte cinsiyetleri okudukça erkektr diyorum hadi bakalm hayirlisi :))

ay o arkadaş saçmalamış pompa sağdıkça sütü daha çok arttırıyo ki ben sadece çalışan bayanlara değil çalışmayanlar bile bence kullanıp sağmalı ben yeni doğum yaptıktan bi süre sonra hastanede serum almak zorunda kaldım ve doktor emzirmiceksin 2 gün dedi bizde dolaptaki sütlerden idare ettik yani acil bişi olur hasta olursun vs. emziremezsin artı ilk 15 gün süt acayip yoğun ve çok oluyo ben gece uyanırdım üstüm sırılsıklam olurdu sütüm boşa akarmış bn uyurken sağmamıştım o sıra ilk 6 ay sadece annee sütü vermek istedim elle sağmak nedir ya saatlerini alır elektrikli makinayla 10 dk. yeterli elle veya manuelle çokta süt gelmiyor ki

kizlar
biz geldik teyzoslar
tosunum iyi sukur bugun usg ye gitdim o gun ki kasilmadan cok korktum iyiymis Alhamdullillah ama rahimde kasilma var buda gecer insallah
bu arada dr sordum haraketleri hiss etmiyorum tekme filan atmiyor dedim bana bugunnen hiss ede bilirsin dedi cunki bugun tam 4 aylik olmussuz
insallah en kisa surede bebegimin tekmesini yerim

çok geçmiş olsun canım... Allah tekrarından korusun.
bu aralar kendime dikkat etmiyordum. hapşurup duruyorum. sen bunu yazınca korktum. uyarı oldu valla sağol.

Dikkat et cnm bebekleri korumamiz gerek.

kızlar tünaydınnnnnn
benim kasılmalar devam ediyor,,sertleşmede oluyor özellikle sol kasıgımda
siz de de var mı böyle seyler..
üff geçmedi gitti 5 gün olacak heralde

Cnm bende bu kasilma ve sertlesme yuzunden gittim enfeksyon olsuu ortaya cikti. Doktor sana test yapti mi neden olmus? MagneZyum toz halinde olanlar sertlesmeye ve kasilmaya cok ii geliyor hemde zararsiz doktoruna sormadan kullanma tabi de..

hangi ateş ölçerden aldın canım ne kadardı fiyatı bende onu araştırıyorum alıyım şimdiden diyorum ...

Cnm eczaneden braununkini aldim 110 tl. Kulaktan olcuyor.

gittim gittim...
sertleşmeler artarsa gel dedi.kanaman olursa gel dedi
ama benim sertleşmem hep var nasıl anlıcam artıp artmadığını onu anlamadım
aman walla kafayı yicem

için rahat değilse bi daha git istersen... dinlen canım bol bol. progestan filan başladımı doktorun

sağdığın sütleri nerede saklıyordun canım, bozulma filan olmuyordu değil mi?

Göztepe medical park 2. Düzey ultrason fiyatı bu dedi hastane 19. Haftada gidicem ben insanların 24. Haftada bahsettikleri ultrason bu herhalde

MERHABA,
BENDE MEDİPOLE GİDİYORUM NORMALDE, DOKTORUM 2. Düzey OBSTETRİT RENKLİ DOPLER TESTİ YAZDI.
20.HAFTAMDA FİLAN GİTMEMİ SÖYLEDİ..
BENDE FEHMİ BEYE GİDECEĞİMİ SÖYLEDİM ÖNERDİ HATTA DAHA İYİ OLUR DEDİ
FEHMİ BEYİN KENDİ ÖZELİ DDAHA UYGUN HASTENEDE DEMEK Kİ KATLIYOR

4 aydan sonra hissedilebilir belki ama ilk çocuklar genelde 5aya yakın hissediliyormuş canım. yinede bireysel farklılıklar olabiliyor. bi arkadaşım 18. haftasında hissetti ilk bebeğini , erkek bebekti onunda.

Göztepe medical park 2. Düzey ultrason fiyatı bu dedi hastane 19. Haftada gidicem ben insanların 24. Haftada bahsettikleri ultrason bu herhalde

bende medipole gidiyortum, doktyorum yazdı 2.düzey obstetrit renkli doppler diye
o hastanedeyapan var ama ben fehmi beye gideceğimi söyledim tavsiye etti hatta daha iyi olur dedi.
kendi özel mauynesi daha uygun medical park üstüne fark eklemiş..
bu arada medikal parkada kime gidiyorsun.. medikal parka mehtap hanım var fehmi bey onun eşiymiş..

için rahat değilse bi daha git istersen... dinlen canım bol bol. progestan filan başladımı doktorun

hiç bir şey vermedi..
idrar tahlili oldum.. oda normal çıktı..enfeksiyon yok..ama akıntım var onu da anlamadım
aman 2. çocuklar böyle mi oluyor acaba
1.sezeryandı acaba ondan mı?

hiç bir şey vermedi..
idrar tahlili oldum.. oda normal çıktı..enfeksiyon yok..ama akıntım var onu da anlamadım
aman 2. çocuklar böyle mi oluyor acaba
1.sezeryandı acaba ondan mı?

canım bi risk olsaydı doktor progestan filan verirdi. demekki rahim ağzında açıklık yok.. sertleşme neden oluyor onu anlamadım. bence çokça dinlen birinden destek al bu ara iş filan yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…