2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evet canım ya manuel yorucu oluyor diyorlar tavsiye topiklerini okudum sabahtandır,elektriklide ses yapar diyolar , oyuzden en iyisi ikisi bir arada olanlar daha mantıklı,özellikle çalışanlar için elektirkli öneriyorlar..

kullanan arkadaşlarımdan biliyorum elektirikli ses yapıyor ama zaten masanda yapmıyacagın için süt odası yada revirin dışına çıkan bir ses olmuyor. merak etmeyin..

benimde 17 bitti; doktorum 20.haftamda detaylı organ taraması istedi. m.köyde fehmi bey var.
bu kouda uzman oldugu için onu tercih edicem.
muaynesi 250 TL.

Umarım iyi haberler alırız hepimiz 🙏
Farklı doktor ve fiyat bilgisi olan var mı kızlar???
Anadolu yakası olabilir dev hastaneleri de yapıyormuş sanırım

park yatağını halası alacak, onun içine yatak almak gerekiyorr mu bilmiyorum ki ben:26:
bebek arabasını babannesi cinsiyeti belli olsun alıcam demiş ama neyle karşılaşırım bilmiyorum.
bende ilk iç zıbınlarıyla başlasam, sonrada senin gibi temizlik ürünleri alsam. ayına göre de birer paket bebek bezi alsam diyorum :26:

park yatağa uygun yatakları var canım ben visko yatak aldım vücudun şeklini en iyi alan oymuş ,

ben bez olarak sadece yeni doğan 1 paket düşünüyorum ,belki aldığım marka alerji yaparsa boşuna stoklamış olurum ..

evet canım ya manuel yorucu oluyor diyorlar tavsiye topiklerini okudum sabahtandır,elektriklide ses yapar diyolar , oyuzden en iyisi ikisi bir arada olanlar daha mantıklı,özellikle çalışanlar için elektirkli öneriyorlar..

manuelde denemiş o arkadaşım ve şey diyor hiç süt çıkaramadım. sanırım elektirikli almak daha mantıklı en azından daha kullanışlı.

park yatağa uygun yatakları var canım ben visko yatak aldım vücudun şeklini en iyi alan oymuş ,

ben bez olarak sadece yeni doğan 1 paket düşünüyorum ,belki aldığım marka alerji yaparsa boşuna stoklamış olurum ..

bende bez stoğu yapmıycam zaten daha karar veremedim prima premium care mi alsam yoksa huggies mi alsam diye...

benim işyerinde bir arkadaşımda geçen sene bu cihazı kullanıyordu.. evet biraz ses yapıyor ama o daha önce hem chicco hem avent denemiş medela kadar memnun kalmamış. bende bu cihazdan almayı düşünüyorum ama acaba manuel işe yarar mı emin olamıyorum

kızlar zaten işyerinde süt sağma olayına girmeyin bence ben evde olduğum sürece depolamıştım sütleri sonrada akşam eve geldiğimde emzirmeden sağıyodum sonra emziriyodum emdikçede yeni süt gelirdi. sonra bide sabah sağardım yetiyodu yani ve ben ilk 6 ay sadece anne sütü verdim ek gıdaya geçincede 1,5 yaşa kadar emzirdim

manuelde denemiş o arkadaşım ve şey diyor hiç süt çıkaramadım. sanırım elektirikli almak daha mantıklı en azından daha kullanışlı.

arkadaşlarım ben kadın agırlık bir şirkette çalışıyorum ve çevremde dogum yapmış ve burda süt sagan çok arkdaşım oldu..
bence süt pombası almak için acele etmeyin..
bazı arkadaşlarımın sütü vardı menuelle 15 dk işini hallediyordu bazılarınında sütü azdı elektirikli ile sagmasına ragmen nerdeyse saat sürüyordu...
bu yüzden bence genetik yapınıza göre tercih etmek lazım..ve tabi hiç sütü olmayan 3 ay sonra kesilekelrinide biliyortum makineyi boşa alınmışta olabilir.

bende araştırdım ve dogum sonrasına göre sütümün duruma göre kendim karar vericem..

elektrikliyi ne zaman kullanmaya başladın canım ?

ikisindende mi alayım ozaman...?

sen ikisinide al ben manueli sezeryan olduğumdanmı artık neden ilk zamanlar sütüm gelmedi onu getirmek için kullandım sonrasında yoğunlaşana kadar süt kanallarını açmak için manueli kullandım sütü depolamak için vs. değil hem uygun bişeydi eczaneden alınmış 5 tl falandı sanırım 2010da elektrikliyide sütüm yoğunlaştıktan sonra kullandım ama 15 gün sonra flandı

kızlar zaten işyerinde süt sağma olayına girmeyin bence ben evde olduğum sürece depolamıştım sütleri sonrada akşam eve geldiğimde emzirmeden sağıyodum sonra emziriyodum emdikçede yeni süt gelirdi. sonra bide sabah sağardım yetiyodu yani ve ben ilk 6 ay sadece anne sütü verdim ek gıdaya geçincede 1,5 yaşa kadar emzirdim

canım gündüz sütü sağmayınca azalmazmı.. ben işyerinde bir defa sağarım ertesi güne onu bırakırım diye düşünüyorum.

bende bez stoğu yapmıycam zaten daha karar veremedim prima premium care mi alsam yoksa huggies mi alsam diye...

ben prima almayı düşünüyorum çevremde hep primayı kullanıp önermişlerdi, tabi ben böyle düşünüyorum.
bebişimin poposu ne der bu işe bilemem:KK9::KK9::KK9:

arkadaşlarım ben kadın agırlık bir şirkette çalışıyorum ve çevremde dogum yapmış ve burda süt sagan çok arkdaşım oldu..
bence süt pombası almak için acele etmeyin..
bazı arkadaşlarımın sütü vardı menuelle 15 dk işini hallediyordu bazılarınında sütü azdı elektirikli ile sagmasına ragmen nerdeyse saat sürüyordu...
bu yüzden bence genetik yapınıza göre tercih etmek lazım..ve tabi hiç sütü olmayan 3 ay sonra kesilekelrinide biliyortum makineyi boşa alınmışta olabilir.

bende araştırdım ve dogum sonrasına göre sütümün duruma göre kendim karar vericem..

ben ilk doğum yapacağım zaman bi tane evde olsun istiyorum. sütüm gelmezse yada bebek memeyi tutamazsa sağıp veririm ilk zamanlar sütümü bollaştırırrım. ama haklısın şimdiden elektrikliye gerek olmayabilir. belkide manuel yeterli gelecek.

kızlar tünaydınnnnnn
benim kasılmalar devam ediyor,,sertleşmede oluyor özellikle sol kasıgımda
siz de de var mı böyle seyler..
üff geçmedi gitti 5 gün olacak heralde

canım yani pompa gereksiz deıl demi arkadaşımın arkadaşı sütü azaltıyor diye hiç tavsiye etmemiş eliyle sağmış o bayan da ..
bana da çok saçma geldi elle sağ nereye kadar dimi ama ... ben o kadar topic okudum hiç böyle azaltıyo diyen olmadı:44::44:

kızlar meraba bizde oğluşumuza haftasonu ilk eşyalarını aldık ebebeğin mağazası varmış bize yakın ben yeni farkettim eşim oraya götürdü.. organik hastane çıkışı aldık krem rengi tek renk ama tavsiye ederim, biberonu ve sebamed şampuan,pişik kremi bebek yağını da aldık bide biberon sterilizatörü almayı düşünüyorum gerekli sanırım bebek için... peki siz bebek deterjanı için ne almayı düşünüyosunuz alıcaktım ama çok kararsız kaldım fikirlerinizi alayım dedim. birde eşim çok beğendi doğduğunda el ve ayak izini çıkarmak için çerçeveli bişey vardı çok hoştu ondan da alıcak fikriniz olsun :)

ben ilk doğum yapacağım zaman bi tane evde olsun istiyorum. sütüm gelmezse yada bebek memeyi tutamazsa sağıp veririm ilk zamanlar sütümü bollaştırırrım. ama haklısın şimdiden elektrikliye gerek olmayabilir. belkide manuel yeterli gelecek.

eczanede satılanlar bencede bu zaman arefesinde işimizi görebilir.. bence birtane ucuzlarda bulundurmak lazım..

ben prima almayı düşünüyorum çevremde hep primayı kullanıp önermişlerdi, tabi ben böyle düşünüyorum.
bebişimin poposu ne der bu işe bilemem:KK9::KK9::KK9:

son sözü popo söyler tabi :KK1::KK1::KK1::KK1: ama benim yeğenlerimde premium care kullandılar herhangi bir sorun yaşamadılar. forumlarda okuyunca biraz kafam karıştı huggiesi öneren çok kişi var

X