2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çok geçmiş olsun canım... Allah tekrarından korusun.
bu aralar kendime dikkat etmiyordum. hapşurup duruyorum. sen bunu yazınca korktum. uyarı oldu valla sağol.

ya o bende de var. onun dışında rüyalarıma girdi
oh yarasın şifa olsun bebişine
hamileliğinde en keyifli yanlarından biri bu değil mi zaten
Allah herkese o imkanı tanısın inşallh.
bazen de benim canım bişey çekince, amaan diyorum. imkanı olamayan,parasız hamilelerin de canı çekiyo alamıyor, bana da bişey olmaz heralde diyorum ama bu yaptığım iyi bişey mi bilmem.

Şanslısın valla geçen akşam canım birşey istedi. Atla arabaya git al gel bende yerim dedi uyuz kocam.
İlk hamileliğimde de canım susurluk tostu istemişti. elinde sandviç ekmeği ve hellim peyniriyle gelmişti eve. dövecektim:))))

canım benımde ilk hamıleliğim ben daha aş ermedım ama yapacam ermesemde sırf ıdanına gece karkacam yollucam

hehe ay çok tatlısın
benimkinde de vardır böyle odunluklar.
geçen akşam saat 10 olmuş canım makarna istedi tv de görünce.
ay bi makarna olsa da yesem,nasıl da yorgunum dedim.
hadi kalk yapta ben de yiyeyim içim kıyılmıştı zaten dedi

evet haklısın öyle ama canımız istiyor işte. alamayanları düşünüyoruz bebeği olmayanları düşünüüp üzülüyoruz. çok zor.

gerçekten öyleyim inkar edemem. herkes gözümün içine bakıyor. bizim bebeğimiz 2 yıl olmadı . 2 aşılama yapıldı olmadı. bu kendi kendi oldu. o yüzden herkes aman aman diye üzerime titriyor. öyle işte. erikleri yedim. sizlerede afiyet olsunnnnn........

Kızlar merhaba yarın 18. Haftamız doluyo inş
Doktor 20. Haftaya kadar ayrıntılı ultrason istedi şuan via huspital e gidiyorum 160 lira istediler bi de Bağdat cad fetüs var doktor Zeki beyin orası da 280 istedi aynı doktor Kadıköy şifada ve orda aynı işlem için 580 dediler kafam iyice karıştı hepsi aynı işi yapmıyo mu bu kadar fiyat farkı normal mi napıcamı bilemedim faiş rakamlar ödemek istemiyorum siz araştırdınız mı görüşlerinize ihtiyacım var

yaa bende hiçbir şey hissetmiyorum, anneler hisseder diyorlar ya yok o bende tutmadı. ama topiğe baktıkça herhalde benimkide erkek olacak diyorum kendi kendime :)))

Günaydın herkese :)

Canım önerdiğin süt sağma makinesi güzel görünüyor ama çok ses çıkardığı yazıyor, sanırım iş yerinde kullanmak pek hoş olmayacak bunu :44:

benim işyerinde bir arkadaşımda geçen sene bu cihazı kullanıyordu.. evet biraz ses yapıyor ama o daha önce hem chicco hem avent denemiş medela kadar memnun kalmamış. bende bu cihazdan almayı düşünüyorum ama acaba manuel işe yarar mı emin olamıyorum

en uygun nerde satılıyor? kaça aldınız?

ben almadım canım henüz en uygun nerde diye bakıyorum ama en uygunu o sanırım...haftasonu joker mağazasında avent indirimdeydı 300de 150ye inmişti ama hangi ürünü onu hatırlamıyorum olmazsa tekrar gidicem mağazaya oradada yoksa biraz bekliyim diyorum insin diye ama daha ne kadar inebilirki nette...

hangi ateş ölçerden aldın canım ne kadardı fiyatı bende onu araştırıyorum alıyım şimdiden diyorum ...

benimde 17 bitti; doktorum 20.haftamda detaylı organ taraması istedi. m.köyde fehmi bey var.
bu kouda uzman oldugu için onu tercih edicem.
muaynesi 250 TL.

nette 299a buldum ama bakalım daha zaman var.

evet canım ya manuel yorucu oluyor diyorlar tavsiye topiklerini okudum sabahtandır,elektriklide ses yapar diyolar , oyuzden en iyisi ikisi bir arada olanlar daha mantıklı,özellikle çalışanlar için elektirkli öneriyorlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…