2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar bugun uyandigimdan buyana sol tarafimda acaip batma var ya kortum sanki iyne saplaniyor neki bu?ay normalmi yoksa ne ?cok tedirgin oldum yine

amannn ona da ayri para mi veriuomusuz ?

Kizlar bugun uyandigimdan buyana sol tarafimda acaip batma var ya kortum sanki iyne saplaniyor neki bu?ay normalmi yoksa ne ?cok tedirgin oldum yine

tatlım kasılmaların vardır ben geçen ay çok yoğundu
dr. ultrasonda görünce şaşırdı hatta progestan kullandırdı bana ama ben çok kullanmadım
dilen bol bol yat fazla ayakta kalma ani hareketler yapma
geçer inş :))

aynı olayı bende yaşadım ilk hamileleiğimde benimde oğlum erken doğdu evet
kesinlikle o ilaçlar yüzünden
bu sefer hamile kalmadan önce gittim baktırdım varmı bişey diye yok ALLAH a şükür
inş senin de tekrarlamaz canım
ilaç almadan atlatırsın
ben hamilelikte ilaç içmekten çok korkuyorum yaa hatta parol ve minoset bile beni tedirgin ediyor

Mrb aycaaaaaaa benim bebeğim inde cinsiyeti belli oldu erkek miş listeye ekler msn

Ayhh cok seker bunlar rBbim saglikla kucagina alip giydirmeyi nasip etsin insallh)

Güzel anneler merhaba,
Hafta içi iş yoğunluğundan yazamıyorum ama herkesi tek tek takip ediyorum.
Aşağıdaki siteye bir göz atın isterseniz çok tatlı şeyler var. Benim bebişiminde cinsiyeti belli değil o yüzden alamıyorum ama sabırsızlıkla bekliyorum.

http://www.............../Kampanya/elif-bebe

16.haftada olan arkadaşlar bebeğinizin hareketlerini hissediyor musunuz ? ben henüz hiçbir şey hissedemiyorum endişeleniyorum erken mi daha acaba

Insallah hala normaldir canlarim hala devam ediyor progesteran var kullansammi acaba?

kizlar cok korkuyorum. 3gundur sol yanimda kasigimda ara ara aniden bi sertlesme oluyor.daha oncedende oldu ama su 3 gundur asiri .hele dun aksam kustuktan sonra ayni bi kucuk top buyuklugunde sertlesme oldu sol kasigimda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…