2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bu sekilde kasilma sertlesme yasayan varmi? doktora gittim. rahim kasilmasi dedi...eger cogalirsa ve kanaman olursa gel dedi ; ( napcam ben

Insallah oyledir canim ya ben korkaklar $ahiyimdir biliyorsun az kala bu batmadan dolayi usg ye gidicem ama henuz 1hafta dan biraz cok oldu geleli 1ay gecmesi gerek
cnm ısrarla her gittigimde sordum dr a normal dedi olur dedi inan her gelen hamile aynısını soyluyor dedi.

16.haftada olan arkadaşlar bebeğinizin hareketlerini hissediyor musunuz ? ben henüz hiçbir şey hissedemiyorum endişeleniyorum erken mi daha acaba
yok anacim

kizlar cok korkuyorum. 3gundur sol yanimda kasigimda ara ara aniden bi sertlesme oluyor.daha oncedende oldu ama su 3 gundur asiri .hele dun aksam kustuktan sonra ayni bi kucuk top buyuklugunde sertlesme oldu sol kasigimda..
canim o sertlesme ile hissettigin bebek :)

Allh iylik versin cnım iyim çok şükür sabır ve duayla çarşmbayı bekliyorum

Amin cnm kalp atışı na mi gitcen ?

bu sekilde kasilma sertlesme yasayan varmi? doktora gittim. rahim kasilmasi dedi...eger cogalirsa ve kanaman olursa gel dedi ; ( napcam ben

Bende de bir kere oldu kasılma akşam üstüydü pazara gitmiştik eşimle, karnımın sol tarafı şişmişti. bol su ve ayran içtim dinlendim sabaha geçmişti, bir daha hiç olmadı. Bence ciddi birşey yoktur. Senin bebiş biraz fazla hareketlidir de ondan. Bolbol dinlen, sol tarafına yatıp, dizlerini hafif karnına yakın tut öyle uzan. Sırtına da yastık koy, bol su iç, ayran iç düzelecektir korkma. Doktorlar hep en kötüsünü düşünür. Öylede olmak zorunda. Sen ama hep olumlu düşün ki stresten etkilenmesin bebişin. Kendine ve bebişe iyi bak.

kizlar cok korkuyorum. 3gundur sol yanimda kasigimda ara ara aniden bi sertlesme oluyor.daha oncedende oldu ama su 3 gundur asiri .hele dun aksam kustuktan sonra ayni bi kucuk top buyuklugunde sertlesme oldu sol kasigimda..

Canım aynı sey bende yasadım ptesı gununden berı öldük öldük dirildim. Hastaneye yatırdılar cok agrı olunca serum fln vs. Bu sabahta kahverengı akıntım geldı. Doktor progestoren ve proluton depot ıgne verdı sakin ol. Cnm demek cık zor bılıyorum ama duadan baska dınlenıpbolbol su ıcmekten baska care yok . Ha bıde agrıların olursa bana parol ıc dedı doktor tabı magnexyumla beraber. Allah sıfalık versın cnm bebısler bısey olmasın rabbım korusun

16.haftada olan arkadaşlar bebeğinizin hareketlerini hissediyor musunuz ? ben henüz hiçbir şey hissedemiyorum endişeleniyorum erken mi daha acaba

akşam yatınca çok iyi dinle canım duabilirsin minik bi pıtırdı anca o zaman duyarsın :))

benimki de erkek canım beni de ekler misin

eklerim hayırlı olsun :)) benimde 2. oğlum sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil :))

ben canım özellikle geçen ay çok fazla kasılma yaşadım ..
hatta ultrasonda göründü kasılmalarım kesem ikiz kesesi gibi ayrılıyordu
bol bol dinlemdim, yattım, ani hareketler yapmaktan kaçın ALLAH şifa versin strese girme
ve sakın üşüme sıcacık tut kendini soğukta daha çok kasarmış vücut kendini dr.um öyle söledi

Bende 16haftama girdim ama hala hiss etmiyorum pit pitlari cok istiyorum ama hergun elimm karnimda dinliyorum valla

Ben varim canim kasilmalari hissediyodum ama onemsemiyodum on gun once doktora genel kontrl icin gidince ultrasonda gordu magnezyum verdi dun tekrar gittim test sonuclari icin muayene esnaasinda kasilma hissetmedigim halde yine ultrasonda kasilma cikti hemde baya fazlaydi bol bol su magnezyum hergun sade madensuyu ve dinlenme onerdi agri sanci kanama olursa hemen gel dedi pek dinlenemiyrm ama dgerlerini uyguluyorm ins gecer Rabbim hepimizr sifa versin

evet yaa demek ki bu yıl ağustos ayı erkek sayısında patlama olcak.benim zaten bir oğlum var hala dua edip duruyorum ALLAHIM NE OLUR DOKTORUM YANILMIŞ OLSUN die

Benimde bir kizin var Dr. İnşallah benim paşa için yanilmamistir..... Dr um net konuştu ama 4 boyutluda 25. Hafta netlesir...

kızlar bir arkadaşım ikinci evliliğini yaptı 4 yıl kadar önce ....ilk eşi bebeği küçükken vefat etti 15 yıl kadar oluyor. ilk eşinden maaşı ve güzel bir yerde memur olarak çalışıyordu güzel bir düzenleri vardı çocuğuda baba sevgisi tatsın diye evlendi ailem olsun dedi 2 maaşınıda elinin tersiyle itti bir imzayla takısız vaattsiz ikinci evliliğini yaptı.şimdi çocuğu 14-15 yaşlarında sanırım. evlendiği insanında 3 kızı var..adam daha 11 yaşındayken yeni evlendikklerinde kadının çocuğunu istemedi yuva yıkılmasın zamanla düzene oturur diye çocuk buyuk annede kaldıı hem çocuğundan ayırdı kadını hem 3 küçük çocuğunu baktırdı yetmedi üste gidip defalarca aldattı. yetmedi dayak kadın evi aldatıldığı için terkettiğinde kayınpeder ve eşi tarafından iftiralar edildi kadınn bebeği oldu bu arada ve malesef tekrr hamile şimdi herşeyi göze alıp ayrılamk istiyor doğacakla birlikte 3 çocuğumada ben bakarım yeterki huzurum olsun diyor.kimseden destek görmeden tek başına ayakta kalmaya çalışarak yapıcak bu ayrılmayı .eşi hem devamlı evden kovup hemde gitmeye kalkıncada tehditler ediyormuş gidersen şöyle yaparım böyle yaparım diye. siz olsanız bu kadını yerinde ne yapardınız. ben açıkçası bir fikir veremedim. nasıl destek olabilirim sizce bu arkadaşıma.

Son düzenleme:
kızlar benım 4 lü test sonuçlarım çıkmış

afp:30,0

ue3 1,43 1,20mon

hcg 25,4 1,04 mon

ınh-a 98,6 0,52 mon

bu degerler normalmı

Canım bu değerlerden anlayamayız ikili test gibi istatistik sonucu gerekiyor. Ultrason ölçümleri ve diğer verilerle bu hormon değerleri birleştirilerek okuşturuluyor istatistikler. Onlar yazmıyor mu?

hatayı evlenerek yapmış arkadaşınız kimse kimsenin çocuğuna baba olmaz, istisnalar kadieyi bozmaz o ayrı..
ama artık yapacak bişey yok.. evlenmeden önce memurdu demişsiniz madem memurluğu neden bıraktı
kendini adama mecbur bırakmış sonrada başına gelmeyen kalmamış..
ayrılınca yeniden babasının maaşını almaya başlarama yanında mutlaka ek iş yapması gerekir 3 evlada bakamaz tek babasının maaşıyla
çocuklarına bakabilcek biri varmı o çalışırken annesi falan? eğr biri bakarsa işi daha kolay olur..
kocasına karşıda dikkatli olsun hergün neler duyuyoruz..

Benimde bir kizin var Dr. İnşallah benim paşa için yanilmamistir..... Dr um net konuştu ama 4 boyutluda 25. Hafta netlesir...

korkma canım yanılmamıştır..
bence erkekte yanılma payı daha az oluyor bir de net konuştuysa dr.un kesindir..
benimki kesin dedi mesela..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…