2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım Merhaba gerçekten çok güzel bir albüm. Sen aldın mı peki.sanki fiyati biraz fazla gibi.
Birde tek çeşit dimi.telefondan baktım da pek anlasilmadi.ama beğendim ve sık kullanılanlara ekledim. ..

ben almadım ama mutlaka alacağım. n11 de daha uygun fiyata var. ordan bakabilirsin. ben n11 den almayı düşünüyorum. sadece siteyi görmenizi istedim...

İnşallah kavsursun sercemim
Çok üzüldümprenses iyi
ama diş çıkartıyoruz o yüzden keyfi yok
sercemim kız ben ablamin yanına gittim
belim arada yokluyor whatsap var tatlım

Hadi hayırlısı olsun, inşallah gösterir bebişin cinsiyetini :)

Gözünaydın canım sağlıkla devam etsin inşallah :)

İnşallah kavsursun sercemim
Çok üzüldümprenses iyi
ama diş çıkartıyoruz o yüzden keyfi yok
sercemim kız ben ablamin yanına gittim
belim arada yokluyor whatsap var tatlım
O zaman ordan da konusalimmi istersen tabiki
numarami ozelden yaziyom sana simdi ay cok sevindim kiz....

her şey tamam mııııııııı
Tamam derken cnm giysi olarak yeni dogdugunda ve onhmuzdeki kis giyicegi tamam...ama iste araba ana kucagi , sampuaniydi kremiydi beziydi vs onlar alinacak.odasini da annemler alicak annem de pikesini nevresimini battaneyesini filan hazir etmis.sepet besigi dd yapmaya basladik.planli bi sekilde calisiyoz

mrb kızlar eşimden geçen bebek yağı sipariş verdim ama aloe veralı almış kullansam sorun olurmu zararı olurmu bebeğime

merhaba biraz geç de olsa,
böyle tecrübeli annişkoların gelip yüreğimizi ferahlatması ne iyi:) Allah size de bizlere de sağlıklı sıhhatli evlat nasip etsin. bilgi için teşekkür ederiz..

Selam kizlar bende doktordan geldim.benim bebis gostermedi cinsiyetini.simsiki kapatmis bacaklarini doktor yarim saat ugrasti ama nafile goremedik. Haftaya yeniden gidicem isallah haftaya gosterir yaramaz. 4lu test icin kan verdim isallah onun sonucuda iyi cikar ya bi stres daha ...sizler yaptirmadiniz galiba 4 lu test...

merhaba, biz daha küçüğüz:) 14. haftanın içindeyiz 2 li test sonucumuz yeni çıktı ve iyi çok şükür. benim gittiğim hastanede 4lü yok 3lü var anladığım kadarıyla ve ben 3lü yaptıracağım ama daha yaklaşık 3 haftamız var bunun için. ama evet benim de takip ettiğim kadarıyla 4lü tarama muhabbeti 2li tarama kadar olmadı.

ohh ohhh maşallahhh..:)) organize ekip kurmuşsunuz siz :))))

merhabaa arkadslar,bende bugun bır kız annesı olacağımı ogrendım,12.haftamda erkek demıstı,17.haftamda kız oldu:)

hayırlı olsun cnm,sağlıcakla kucağına al inşallah.bende 16. haftamda oğluşum olucanı öğrendim,önceden tahmin vs yoktu.kızım olmasını çok istiyodum hala da diyorum kendi kendime acaba doktor yanılmışmıdır falan :)

Slm arkadaşlar ben size birşey sorcam, perşembe günü doktora gittim idrarda yanma şikayeti ile ve enfeksiyon çıktı doktor tek kullanımlık antibiyotik verdi ve yarın 3. gün hala yanmam devam ediyo çok korkuyorum bebeğe bi zararı olurmu diye doktora sordum bebeğe zarar verecek kadar mı enfeksiyon var dedim yok ilaçla geçer dedi ama geçmedi.Aranızda böyle bişey yaşayan varmı siz ne yaptınız yarın tekrar gideceğim doktora bakalım yine mi ilaç verecek

cnm bende de cikmisti o bi kullanimlik ilactan ictim ama yanma yoktu ben de .sicak tut bakalim biraz kendini belki gecer cnm.

benim 2li testim oldu..sonuçta iyi çıktı
en son olarak direkt PRENATEST yaptırıcam.
hani bu downsendromlu olup olmadığının kesin teşhisini koyan kan testi var ya..ondan
diğer testler tahmin testleri..kesin sonuç ve rahatlama için bunu yaptırıyorum...

Trizomi 21, 18 ve 13 tespiti için geliştirilen, prenatal tanıya yardımcı, moleküler genetik bir test olan PrenaTest® hakkında genel bilgiler bulacaksınız. Daha anlaşılır bir dil ile söylememiz gerekirse, amniyosentez dediğimiz karından su alma işlemine gerek kalmadan, sadece anneden kan alarak PrenaTest® ile kromozom analizi yapılabilmektedir.

PrenaTest®'in en önemli avantajı anne ve bebek açısından herhangi bir risk taşımamasıdır, çünkü diğer kan tahlilleri gibi sadece koldan kan alınmaktadır. Amniyosentez gibi işlemlerin az da olsa taşıdığı düşük riskini göze almak istemeyen aileler için uygun bir seçenektir. Serbest fetal DNA ile kromozom analizi artık girişimsel işlemlere bir alternatif olarak sunulmaktadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…