2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Oz aman sıkıntı etme cnm batma normal bebıs buyuyuo sonuc olarak. Bende stresten ölucem agrı sancı batma bıde bu kahve lekeler cıktı. Allahım korusun korkuyorum

Amin canim doktor dediklerini yap mutlaka insallah gecer gider hepsi

teşekkür ederim canım bende söylediğinin aksine çok su içtim hani bol su içmek gerekiyor ya ama ilacın vücutta işe yaramadan daha çabuk atılacağını düşünemedim, ama pazartesi tekrar giderim artık geçmiş mi geçmemiş mi diye.Dediğin gibi hamilelikte çok sık yaşanan bi durum ve ben normalde de çok sık oluyodum ama bebek olunca insan korkuyo.

anladım canım geçmiş olsun sana da.Ben ilaç kullandım ama geçmedi gibi aslında o kadar da çok enfeksiyon yoktu ama ben enfekdiyon çok sık olurdum önceden de çok dirençli olur geç geçerdi, pazartesi tekrar gidecem bakalım geçti mi kaldı mı

Canım yanma devam ediyorsa tabiki tekrar iste bazen geçmeyebiliyor enfeksiyon hatta sen farkına varmıyosun ama sinsice artabiliyo o yüzden ne olur ne olmak yaptırmak gerekir bence, ben de pazartesi tekrar baktırcam

arkadaşlar herkese selamlar...hep bebeklerimiz bişeyler alıp hazırlık yapma telaşındayız..kendimiz için neler almamız gerekiyor..hastaneye gidince yanımızda neler olması gerekiyor bilen var mı... 2 tane loğusa pijama takımı almak gerekiyormuş.. bebek için kaç parça giysi götürcez neler lazım bilen varsa listeler halinde paylaşıp yardımcı olabilir mi...

Ya degismesin ya bu cinsiyetler heveslenipte uzulmek var sonunda gec ogrenmekte daha mi iyi ne korkmaya basladim bnmkidw erkek diyeck die tabi saglikli olsunda yinede kiza da cok heveslendim

benım bundan 1 ay once erkekdi,ıkı gun once doktorum kızımızın olacağını soyledı,bır aydır erkek dediği için olsa gerek dumur olduk:)yanı değısmesı mumkun,hatta bazıları ayrıntılı ultrosanada net olarak gorulecegını soyluyrlar.

Aynen katiliyorum babada 11+4 de kiz dedi 16+4 de erkek %100 dedi... Ama ayrintili ultrasonla netlesecek kafam 25. Haftada...

kiZlar doktor oyle dwdiginden beri.icim rahat degil.ya kanamam olursa ya dusuk yaparsam vs diye haraket etmekte korkuyorum; (

ay canim cok gecmis olsun.cok fena ceken bilir..dokyor bana kasilmalarin artarsa hemen gel dedi ama benim sertlesme dun aksamdan beri hic gecmedi..yani ara ara sertlesip yumusamio .orda rahimde hep bi sertlik var..korkuyom ya

ama size değişmesi çok muhtemel bir ayda sölemiş bundan 1 ay öncesi 13 14 haftadaydınız sanırım..
gönlnüzdeki neyse odur inşaalah :))

Canım yanma devam ediyorsa tabiki tekrar iste bazen geçmeyebiliyor enfeksiyon hatta sen farkına varmıyosun ama sinsice artabiliyo o yüzden ne olur ne olmak yaptırmak gerekir bence, ben de pazartesi tekrar baktırcam
cnm yanmam yok ama yine de baktirsam mo Diyorum sonucta ciktiginda da yanmam yoktu.yoksa fazla kurcaaaya da gerek yok mu?

bana dr % 100 Erkek Dedi gecen hafta cikarda kiz derse bittigimin resmidir herseyi hazir cunku.

ikili testte %70 kız demişlerdi
geçen hafta tereddütsüz erkek bebek dedi
evlat fikir değiştirmezse bakalım bizimde erkeke bebeğimiz olacak :)

kizlar hepimize musmutlu guzel haftasonu olsun hepimize
aycaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sana noldu canim neden beyazoldun?

ya kizlar yarin bizim icin buyuk gun benim pasaport isim yarin belli olcak insallah evladimi babasiyla bulusdururum kendimde cok ozledim
insallah yarin sizlere guzel haberler veririm 1 haftaya gidiyorum yazarim insallah
cok dusunuyorum inanin
Rabbim sesimi duysun bizi esimle kavustursun insallah aminnnnnnnnnn

Günaydın ya bu cinsiyet konusu benimde kafamı karistirdi.12. haftada erkeğe benziyor dedi. 14. Haftada başka bir doktor kesin erkek dedi hatta gösterdi bile pipisini.acaba degisir mi cinsiyeti

Günaydın ya bu cinsiyet konusu benimde kafamı karistirdi.12. haftada erkeğe benziyor dedi. 14. Haftada başka bir doktor kesin erkek dedi hatta gösterdi bile pipisini.acaba degisir mi cinsiyeti

bazı doktorlar göbek kordonuyla karıstırabılıyormus,o herhalde tecrubesıyle alakalıdır,sızın ıkı doktorda erkek demısse erkekdir:)

Bu gün ilk defa bebegimin hareketini hissettim cok duygulandım resmen agladım nasıl bir mucize allahıma şükürler olsun
Asla bagırsak hareketi gibi degil cok farklı bişe halla şok dayım 16+5 günlügüz bu gün saat 12:20 gece hissettim ogluşumu kahvaltıdan sonra hemen eşimi aradım kendisi nöbette yerim ben onu falan dedi cok mutlu oldu allahım bize bu duyguyu yaşatıgın icin binlerce şükürler olsun rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…