2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ya degismesin ya bu cinsiyetler heveslenipte uzulmek var sonunda gec ogrenmekte daha mi iyi ne korkmaya basladim bnmkidw erkek diyeck die tabi saglikli olsunda yinede kiza da cok heveslendim

merhabaa arkadslar,bende bugun bır kız annesı olacağımı ogrendım,12.haftamda erkek demıstı,17.haftamda kız oldu:)

Cnm bende 11+4 de kizim olacagini 16+4 de oğlum olacagini öğrendim ama kapalı kutu be cnm 6. Aya kadar bu duruma şaibeli bakiyorum.... En iyisi beklemek...

kızlar bi resim eklemeye çalıştım..ekleyebildim mi

Ya degismesin ya bu cinsiyetler heveslenipte uzulmek var sonunda gec ogrenmekte daha mi iyi ne korkmaya basladim bnmkidw erkek diyeck die tabi saglikli olsunda yinede kiza da cok heveslendim

Aynen cnm bende korkuyorum artik degişmesin... İnsan farkli cinsiyeti tatmak istiyor....

ben daha küçükken anlıyordum ama büyüdükçe anlamıyorum yaa
ultrason özürlüyüm :))
neyse artık 4 boyutluyu anlarım herhalde

:)
tavsiye edilir..1.de çok işime yaradı

evet benimde bundandı ben de çok memnundum :))

Merhaba arkadasim , cok gecmis olsun ayni seyi bende yasadim Test yapti Doktor ve ona Göre tek kullanimlik Antibiotik Verdi tabi antibiyotigin Etki edebilmesi icin cok asiri su icmiceksin ki idrar yolunda uzun zaman kalsin aksi Halde cok su icmen idrara cok cikman demekdir ki buda ilaci vücuddan cok cabuk atar islevini göremeden yani. Ben iki hafta sonra Kontrole gittigimde gemisti Insallah seninkide gecer bu cok sik görülen bi olay hamilelerde canini sikma cok ileri olsa Doktor un söylerdi muhakkak.

canım bendede 2 gün evvel sabah idrar yanması oldu. dünde akşam üstü böyle bisürü su geldi pantolonum falan batmıştı ben bebeğin suyu geldi heralde dedim bide günlük ped sapsarı pantolonum da kireçli gibi beyaz beyaz acile gittim idrar tahlili istedi doktor yoğun bi enfeksiyon var dedi ilaç yazdı ama sanki içimdeki tüm enfeksiyon akmış gibi bişi gelmedi sonrasında.. ilaç kullanamıyorum o yüzden almadım ilaçları ilk oğlumdada enfeksiyonum vardı 2,5-3 hafta erken doğmuştu...

bugün doktora gidiyoruz inşallah... cinsiyeti öğrenmeyi umut ediyoruz öğrenemesek de bebeğimizin sağlıklı olduğunu duymak istiyorum... uzun süre görmeyince tedirgin oluyor insan... göbeğim de baya çıkmaya başladı aslında hayırlısı...

Son düzenleme:
peki sen ilk etapta hangi şikayetle doktora gitmiştin, ilacı içtikten sonra geçtimi şikayetin tekrar doktora gittin mi geçip geçmediğine bakmak için
cnm ben bi sikayetle gitmemeistim dr rutin testler yaparken onu daa
Istedi.idrar ve kültürünü. ... orda dedi az bise var bu ilaci ic dedi tabi ben o ilaci ictim sabaha kadar bekleyemedim yaptim cisimi bi ise yaramamistir muhtemelen dr da ynm olursa gel dedi cok nadir oluyo ama her zaman degil ben de bise demedim.amanbu onemli biseyse diyim dr. A bi test istesin tekrar bakalim ne durumdaa

Slm canım nasılsın bebişin nasıl

kızlar benım 4 lü test sonuçlarım çıkmış

afp:30,0

ue3 1,43 1,20mon

hcg 25,4 1,04 mon

ınh-a 98,6 0,52 mon

bu degerler normalmı

Nasilsiniz güzel annişler ve bebekleri .... İnşallah herkesin bebişi sağlikli anneleri de huzurludur... Benim 2.hamileligim ama daha hareketlerini hissetmedim ve iştahim hiç yok dolabi acil bakiyorum ama gel beni ye diyen yok zorluyorum gün içinde aç kalmamak gerek ufak atiştirmalar ara öğünler mutlaka şart bebis için...burada ayrintili için İst yada konya dan onerebileceginiz 4 boyutlu ultrason merkezi yada hast Varsa sevinirim.... Ücretleri çok değişiyor sanirim çok uygunada var çok uçmuş fiyatlarda duydum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…