2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bende doktorun önerilerine uyma taraftarıyım sonuçta onlar napacaklarını biliyorlar... 2li test yapmadı diye bozulmuştum ama sonra dedimki kadın bu işin eğitimini almış gerek yok dediyse yoktur... az önce bizde mucarla ayrınlıtılı ultrasonu konuştuk. bebeği daha iyi görebileceğiz ne kadar güzel :)))

merhaba benım doktorumda 2 li test yapmadı ben de endışelendım ama bı bıldıklerı var dedım senın gibi
hafta sonu 4 lü test yaptırdım bakalım sonucu bekşıyorum herşeyin hayırlısı o yüzden boşa stres yapma canım

kızlar hafta hafta gebelik takibi diye siteler var ya her hafta onları takip etmek çok keyifli oluyor.Bu hafta bebişdeki değişimler neler annede ki değişimler neler hafta hafta takip edebiliyorsunuz ben çok eyleniyorum okurken tavsiye ederim:emir_bebek::emir_bebek:

canım hoş geldin aramıza bebeğin de hayırlı olsun gözün aydın sağ salim kucağına almayı nasip etsin Allah inşallah.Hazırlıkları yavaş
yavaş yapanlar var ama henüz erken çok fazla bişey alan olmadı sanırım

Erken mi ki gerçekten? Yavaş yavaş olmaz mı böyle şeyler? Karar da veremiyorum ben of ya.. Ne alınacak ne zaman alınacak, 3 aylığı mı 6 aylığı mı daha iyi olur hangi giysinin, hangi patiğin filan... Böyle giderse hiç bişey almadan doğuma gideceğiz:)

Erken mi ki gerçekten? Yavaş yavaş olmaz mı böyle şeyler? Karar da veremiyorum ben of ya.. Ne alınacak ne zaman alınacak, 3 aylığı mı 6 aylığı mı daha iyi olur hangi giysinin, hangi patiğin filan... Böyle giderse hiç bişey almadan doğuma gideceğiz:)
sizin bebişin cinsiyeti belli oldu mu?eğer 100 de 100 belliyse siz başlayın alışverişe tabiki erken değil sizin için ama benim gibi henüz cinsiyetini öğrenemeyenler için erken.:emir_bebek:

merhaba benım doktorumda 2 li test yapmadı ben de endışelendım ama bı bıldıklerı var dedım senın gibi
hafta sonu 4 lü test yaptırdım bakalım sonucu bekşıyorum herşeyin hayırlısı o yüzden boşa stres yapma canım

haklısın.. bende merakla 4lü testi bekliyorum. Nasıl birşey sadece kan mı alınıyor? bide nerede yaptırdın canım özel hastane mi devlet hastanesi mi

Karnimin sol alt tarafında ağrı var cok endiseleniyorum soğuk almisimdir gazdir diye düşündüm ayaklarımın altına sıcak su torbası koydum ama gecmiyor bu tarz ağrı sorunu yasayan var mı

Son düzenleme:
selam kızlar .... ben uzun zamandır siteye girmemiştim bugün bebek ihtiyaç listesine bakmak için girdim ... sonra sizi farkettim 1000 küsür sayfa var ağustos anneleri için. bende yazmak istedim. son adet tarihim 31.10.2013 ....7 ağustos doğum tarihi verdi doktorum. ankara nın beypazarı ilçesinde oturuyorum. çoooooooooooooooook fazla heyeceanlıyım ilk bebeğim çünkü 26 yaşındayım . anaokulunda çalışıyorum. bebeğim e doktorum %90 erkek dedi. listeye bende girmek isterim. ilgilenen arkadaş dan rica ediyorum. sizler yenidoğan listelerinizi hazırladınız mı neler var paylaşırsanız sevinirim...

anaokulunda ne iş yapıyorsun? ben henüz ihtiyaç listesi hazırlamadım çünkü cinsiyetini bilmiyorum ama öğrenince hemen başlıycam inşallah yavaş yavaş sindire sindire alıcam kuzuma herbirşeyini...:) sende aldıkça paylaşırsan sevinirim bizde fikir ediniriz..

kızlar hafta hafta gebelik takibi diye siteler var ya her hafta onları takip etmek çok keyifli oluyor.Bu hafta bebişdeki değişimler neler annede ki değişimler neler hafta hafta takip edebiliyorsunuz ben çok eyleniyorum okurken tavsiye ederim:emir_bebek::emir_bebek:

bende kağan kocatepenin hafta hafta gebelik yazılarını takip ediyorum. güzel oluyor merakımı gideriyorum :KK66:)

ben erken olmadığını düşünüyorum.. alınacak çok şey var.. ilerleyen aylarda ne kadar enerjimiz olacağı belli değil. şuan bile sabahtan akşama kadar gezip dolaşmamız ayakta durmamız bizi yoruyor. yavaş yavaş almak bence mantıklı ben 3 aylıkken başladım bile... hem masrafları biranda karşılamak zorlayabilir...

rica ederim canım hiç önemli değil.Zaten benim bütün günleim bunları araştırmakla geçiyo başka işim yok asıl maxi cosin nin bir bebek arabaları var inanamazsın ama çok pahalı yaa alınmaz yani

bende park yatak ve bebek arabası için bakınıyordum ki eşimin ablasından haber geldi dün, ben alıcam siz başka ihtiyaçlarını alın diye.
şimdi bende bu travel setleri görünce ayrı ayrı almak mantıksız geldi.
ama hediyeye de karışılmaz artık soramamda nasıl bir şey alacaksın bende ona göre alayım diyemem.
heralde bi süre alamıcam oysa şimdiden yavaş yavaş almak istiyordum gönlümce:KK50:

X