2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ya ben çok cahilim hiç bilmiyorum bu bebek aksesuarlarını
bebek arabasından çıkardığında ana kucağı, taktığında bebek arabası oluyor öyle mi?
oto koltuğunu da ayrıca mı alıyoruz yoksa üçü bi arada olan setler var mı

4 ten sonra eylülde kep atcanız şaka bir yana 20. haftalarda sanırım ayrıntılı ultrason diye birşey var. yaptırmak şartmı çok mu gerekli bilmiyorum... tecrübeli annelerden öğreniriz artıkın

neee eylülde kep mi atıcazzzhemen kendime kıyafet ayarlamalıyımmmevet ayrıntılı ultrason istiyormuş doktorlar daha doğrsu öneriyormuş ama yaptırıp yaptırmamak bize bağlı mecbur değil çünkü biraz pahalı oluyor sanırım oyüzden mecbur bırakmıyorlar insanları ama öğrendiğim kadarıyla yaptırmakta fayda varmış çünkü ayrıntılı da bizim doktorların göremediği herşey görünüyormuş tırnağından saç teline kadar değerlerndiriyorlarmış

bende şimdi izledim videosunu kullanışlı bişey bence de ama bebişlerimiz 6-9 aylık olduktan sonra uyumanın dışında yatırabilirmiyiz acaba o zaman hareketlenmeye başlayacaklar ya bende onu düşündüm birazcık siz ne dersiniz ??

Hayır canım bu dediğim oto koltuğuda oluyo aynı zamanda hadi beee sende diyeceksin belki bana ama internetten bak istersen

bende öyle biliyordum belki yaptırmaz direkt 4lü olur diye,doktorum uygun gördü,yaptıracm bende ..en çok ta ayrıntılı ultrasonu iple çekiyorum orda bebişin herşeyini görücezzzz

bu arada anneler için güzel mezuniyet gecelikleride vardı özdilekte ama alamadım işte cinsiyeti belli değil yaa bebeğin... o zaman bende yaptırmayı düşünebilrim... birde şey duymuştum ayrıntılı ultrasonda çok güzel kareler yakalıyorlarmış.. onları bebek günlüğüme koyabilirim :))bebeğin nasıl birşey olacağını az çok görüyormuşsun yüzünü filan...

canım hareketlenen bebeği bırak pusete oturtmayı bağlasan durduramazsın zaten merak etmeyin oyüzden bu pusetler vs. zaten uzun süreli kullanılabilecek şeyler değil ama gerekli şeyler mecburen alıcaz yani

Kızlar..

%80 Erkek olma ihtimalini %100 ile kesinleştirdi doktorumuz..

Osman Tuğra GELİYOR (İnşallah)

CANIM hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah.tkvimin görünmüyor ne kadarlıksın şu anda?
bana %65 kız demişti 16 gün önce,bugün gitcem dr a kesin söyler mi sizce kızlar?

evet canım aynen öyle oluyormuş normal bizim hastanedeki ultrasonlardan çok çok farklı bebeği ayrıntılıda görünce şok oluruz heralde

Beni kesin tırmandırır osiz için ozaman rahat rahat
hehehe içine şap koy ozamansa
Hayır canım bu dediğim oto koltuğuda oluyo aynı zamanda hadi beee sende diyeceksin belki bana ama internetten bak istersen

aa süpermiş. görünüşte bi bebek arabası gibi alıyosun ama ana kucağı oto koltuğuda oluyor
hemen bakıyorum internete

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…