2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evet ya oyyyyy çok heyecanlı yerim ben onların minnak totolarını

kızımın bir ultrason görüntüsü var albümünde birebir doğduğu anki gb düğme burnu dudak yapısı kafa yapısı bire bir aynı hatta aynı babaya benziyor demiştim gerçekten babasının kopyası çıktı geldi:)

çook teşekkür ederim uğraştın benim için, hemen bakıyorum
rica ederim canım hiç önemli değil.Zaten benim bütün günleim bunları araştırmakla geçiyo başka işim yok asıl maxi cosin nin bir bebek arabaları var inanamazsın ama çok pahalı yaa alınmaz yani

hadi yaaaaay süper bende istiyorum ayrıntılı

kesinleştiyse al canım pembiş pembiş giyinsin bıdık :) bu arada 4 lü test normalde pahalımı nasılki fiyatları acaba

kabızlık nedir ben çok iyi bilirim çocukluğumdan beri çekiyorum bu illeti
multibionta vermiştti dr. bana vitamin probiyotikli o iyi geldi sorup dr.unuza kullanabilirsiniz ..

mrb aycaaa bende bi ağustos annesi olucam inş benide eklersen sevinirim:)) sat 11.11.2013 tahmini doğum 18.08.2014 teşekkürler

Son düzenleme:

neyseki her şey normal demiş canım. onun stresini attın üzerinden en azından.
Allah bağışlasın onu size.

doktorların downlu teşhisi koyup bebek alımlarını çoğaltarak nüfus azaltma çabalarının olduğunu, bununda dış ülkelerin hedeflediğini okumuştum bi yerde.
ne kadar doğru bilemem ama testlerde kesin teşhis yok yani %100 downlu diyemiyorlar.
ama buna rağmen bazı annelerimiz bu korkuyla bebeklerini aldırıyor.
benim ablama da söylediler. kız aylarca ağladı. ama sonucunda sapasağlam çok zeki bi kız bebeği oldu. şuan 5 yaşında.
bende hiç istemiyorum bu testleri ama ayak uyduruyoruz mecbur.

canım benimde bazen şeffaf bazen beyaz oluyor ama su gibi değil kıvamlı yani...

anladım cnm. her gittiğimde suyuna bakıyor normal diyor ama her gun hemen hemen 1 çay kaşığı kadar şefaf su gibi geldini görüyorum.
ama leke bırakıyor çamaşırımda.

canım benden sarımsı akıntı geliyo. bende enfeksiyon mu diye korkuyorum.
inşallah düşündüğün gibi değildir ki sanmıyorum öyle olacağını.

cnm koku yoksa korkma sarı beyaz akıntı normalmiş. inş benkı de korktuum gibi değildir cmtesi kontrolum var eczanelerde turnasol kağıdı gibi bi kağıt satılıyormuş o renk değiştirip aminyon olup olmadığını belli ediyormuş. ondan alıcam bulunsun diye evde..

canım bende de böyle su geliyor gibi oluyo sanki akıntı gibi deil ,doktorum 4.-5. ayda böyle su geliyormuş gibi olur nomaldir demişti.

inşallah öyledir cnm aminyon olup olmadığını gösteren kağıtlar varmış o akıntıya sürüyormuşsun renk değiştiriyormuş. tabı özellikle son dönmelerde sızıntıı tespit amaçlı kullanılan birşey ama önlem amaçlı alıcam şimdiden

bende öyle düşünüyorum.Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar versin inşllh.

testi yaptırması bişey değilde riskli derse doğuma kadar içi için üzüleceğim kesin olmadığını bilsemde.

arada bnmde ouyor bazen kokusuz su gb renksiz bazen beyazımsı ben acaba suyumu azaldı demiştim dr hayır normal bazen olur demişti

arada bnmde ouyor bazen kokusuz su gb renksiz bazen beyazımsı ben acaba suyumu azaldı demiştim dr hayır normal bazen olur demişti

bende cmtesi gidicem sorarım artık kadın beni felaket tellalı bellicek
dogurana kadar rahat yok, doğurunca da hiç olmıcak ama neyyse

selam kızlar .... ben uzun zamandır siteye girmemiştim bugün bebek ihtiyaç listesine bakmak için girdim ... sonra sizi farkettim 1000 küsür sayfa var ağustos anneleri için. bende yazmak istedim. son adet tarihim 31.10.2013 ....7 ağustos doğum tarihi verdi doktorum. ankara nın beypazarı ilçesinde oturuyorum. çoooooooooooooooook fazla heyeceanlıyım ilk bebeğim çünkü 26 yaşındayım . anaokulunda çalışıyorum. bebeğim e doktorum %90 erkek dedi. listeye bende girmek isterim. ilgilenen arkadaş dan rica ediyorum. sizler yenidoğan listelerinizi hazırladınız mı neler var paylaşırsanız sevinirim...

bende cmtesi gidicem sorarım artık kadın beni felaket tellalı bellicek
dogurana kadar rahat yok, doğurunca da hiç olmıcak ama neyyse

aynen canım öyle doğurana kadar karnımızda doğduktan sonra uykumuzda okullara başlayınca meraklarımızdalar rahat yok sağlıklı olsunlar hayırlı insan olsunlarda rabbim he hayırlı insanlarla karşılaştırsın inşllh

canım hoş geldin aramıza bebeğin de hayırlı olsun gözün aydın sağ salim kucağına almayı nasip etsin Allah inşallah.Hazırlıkları yavaş
yavaş yapanlar var ama henüz erken çok fazla bişey alan olmadı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…