2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım benim dediğimde senin saydığın özelliklere sahip evdeyken istediğin yere koy bebişi de içine bırak sallanıyor yemek yedirebiliyorsun vs.dışarı çıkarken de arabanın üstüne takıyorsun çıt diye çok kullanışlı ama tabi sen bilirsin canım nasıl istiyorsan öyle al:KK16:

ya ben çok cahilim :KK17: hiç bilmiyorum bu bebek aksesuarlarını:KK17::KK17:
bebek arabasından çıkardığında ana kucağı, taktığında bebek arabası oluyor öyle mi?:KK17:
oto koltuğunu da ayrıca mı alıyoruz yoksa üçü bi arada olan setler var mı:KK17::KK17:
:KK53::KK53:

4 ten sonra eylülde kep atcanız :KK1::KK1: şaka bir yana 20. haftalarda sanırım ayrıntılı ultrason diye birşey var. yaptırmak şartmı çok mu gerekli bilmiyorum... tecrübeli annelerden öğreniriz artıkın :KK66:

neee eylülde kep mi atıcazzz:KK53::KK53:hemen kendime kıyafet ayarlamalıyımmm:nazar::nazar:evet ayrıntılı ultrason istiyormuş doktorlar daha doğrsu öneriyormuş ama yaptırıp yaptırmamak bize bağlı mecbur değil çünkü biraz pahalı oluyor sanırım oyüzden mecbur bırakmıyorlar insanları ama öğrendiğim kadarıyla yaptırmakta fayda varmış çünkü ayrıntılı da bizim doktorların göremediği herşey görünüyormuş tırnağından saç teline kadar değerlerndiriyorlarmış

araba tipi ana kucagını biliyorum ama bu ev tipi ve uzun ömürlü , kendi kendine sallanıyor ve eşşek kadar olana kadar kullanılabilir. Yetişkin insanı bile tartıyor boyu taşıyana kadar kullanılabilir gibi geldi. Yemek v.s işler yaparken kullanışlı olabilir..

bende şimdi izledim videosunu kullanışlı bişey bence de ama bebişlerimiz 6-9 aylık olduktan sonra uyumanın dışında yatırabilirmiyiz acaba o zaman hareketlenmeye başlayacaklar ya bende onu düşündüm birazcık siz ne dersiniz ??

ya ben çok cahilim :KK17: hiç bilmiyorum bu bebek aksesuarlarını:KK17::KK17:
bebek arabasından çıkardığında ana kucağı, taktığında bebek arabası oluyor öyle mi?:KK17:
oto koltuğunu da ayrıca mı alıyoruz yoksa üçü bi arada olan setler var mı:KK17::KK17:
:KK53::KK53:
Hayır canım bu dediğim oto koltuğuda oluyo aynı zamanda hadi beee sende diyeceksin belki bana ama internetten bak istersen:KK9::KK9::KK1::KK1::KK9::KK9:

11+6da gittiğimde doktor ultrasondan ense kalınlığına baktı.. risk yok dedi. 2li test yapmayada gerek yok dedi. 16. haftanda 4lü test yaparız dedi. 3 lü testten hiç bahsetmedi zaten. 4lü test 3lü testide içeriyormuş sanırım.

bende öyle biliyordum belki yaptırmaz direkt 4lü olur diye,doktorum uygun gördü,yaptıracm bende ..en çok ta ayrıntılı ultrasonu iple çekiyorum orda bebişin herşeyini görücezzzz:KK9::KK9:

neee eylülde kep mi atıcazzz:KK53::KK53:hemen kendime kıyafet ayarlamalıyımmm:nazar::nazar:evet ayrıntılı ultrason istiyormuş doktorlar daha doğrsu öneriyormuş ama yaptırıp yaptırmamak bize bağlı mecbur değil çünkü biraz pahalı oluyor sanırım oyüzden mecbur bırakmıyorlar insanları ama öğrendiğim kadarıyla yaptırmakta fayda varmış çünkü ayrıntılı da bizim doktorların göremediği herşey görünüyormuş tırnağından saç teline kadar değerlerndiriyorlarmış

bu arada anneler için güzel mezuniyet gecelikleride vardı özdilekte :KK1::KK49::KK51:ama alamadım işte cinsiyeti belli değil yaa bebeğin... o zaman bende yaptırmayı düşünebilrim... birde şey duymuştum ayrıntılı ultrasonda çok güzel kareler yakalıyorlarmış.. onları bebek günlüğüme koyabilirim :))bebeğin nasıl birşey olacağını az çok görüyormuşsun yüzünü filan...

bende şimdi izledim videosunu kullanışlı bişey bence de ama bebişlerimiz 6-9 aylık olduktan sonra uyumanın dışında yatırabilirmiyiz acaba o zaman hareketlenmeye başlayacaklar ya bende onu düşündüm birazcık siz ne dersiniz ??
canım hareketlenen bebeği bırak pusete oturtmayı bağlasan durduramazsın zaten merak etmeyin oyüzden bu pusetler vs. zaten uzun süreli kullanılabilecek şeyler değil ama gerekli şeyler mecburen alıcaz yani

bu arada anneler için güzel mezuniyet gecelikleride vardı özdilekte :KK1::KK49::KK51:ama alamadım işte cinsiyeti belli değil yaa bebeğin... o zaman bende yaptırmayı düşünebilrim... birde şey duymuştum ayrıntılı ultrasonda çok güzel kareler yakalıyorlarmış.. onları bebek günlüğüme koyabilirim :))bebeğin nasıl birşey olacağını az çok görüyormuşsun yüzünü filan...
evet canım aynen öyle oluyormuş normal bizim hastanedeki ultrasonlardan çok çok farklı bebeği ayrıntılıda görünce şok oluruz heralde:KK9:

Beni kesin tırmandırır o:KK52:siz için ozaman rahat rahat
hehehe içine şap koy ozamansa :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Hayır canım bu dediğim oto koltuğuda oluyo aynı zamanda hadi beee sende diyeceksin belki bana ama internetten bak istersen:KK9::KK9::KK1::KK1::KK9::KK9:

aa süpermiş. görünüşte bi bebek arabası gibi alıyosun ama ana kucağı oto koltuğuda oluyor :KK9::KK9:
hemen bakıyorum internete

X