2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selam annişlerr
ben de 14+1 deyim konserve ton balığı zararlı olur mu??hani daha ağır metaller varmış ya içinde.Bilgisi olan var mı ???

bende balıktan tiksindim diye eşimin ablası ton balık ye demişti.
tecrübeli bilgili diye güvendim ama evet derinsu arkadaşımın dediği gibi oda konserve sınıfında :18::18::18::18::18:

inşallah yukarı çıkar annesi. sen iyiyi çağırırsan iyi olur hep
oğluşun geliyoo abisine oyun arkadaşı olacak artık
bizde ikili test yaptırdık kan sonucunu bekliyoruz bakalım.
cinsiyet belli değil teyzesi kapatıyor büyük bi özenle.

selam annişlerr
ben de 14+1 deyim konserve ton balığı zararlı olur mu??hani daha ağır metaller varmış ya içinde.Bilgisi olan var mı ???

herşeyin tazesini yesek aha iyi ama mecbura kalınca yenirmiki bilmiyorum

evet o ince iç zıbınlar iyi oluyor yumuşacık onarın dikşsizleri satılıyor. bende dikişli olanların tersini giydirmiştim :)

aman hep iyi olun insan tehlikeli durum olunca nefes alıp vermek bile zor geliyor dışarı çıkasım yok yemek bile yiyesim gelmiyor iyice bırakması en iyisi emicem die hızlıca kucağıma oturuyor bide 15 kilo kardeşini gelmeden eziyor resmen cadı kızım benimde bu hafta 1 hafta gerilemiş ama takmıyorum onu bazen ileri gdr bazen geri daha5 ay var

Yirimmm onu yirim yiriimmm eet iki erkek anası olucam valla sırtım yere gelmez artık (Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize tabi) inşallah sonuçlarımızda güzel gelecektir 9 ayı sorunsuz halledicez hooop kucaklarımızda minnaklar asıl zor zamanlar geçti sayılır bundan sonrası daha rahat tadını çıkarmak lazım insan hayatında kaç kere yaşıyo ki bu duyguyu çoook öpüyorum seni canımcım biraz ayaklarımı uzatıp dinlenmem lazım malum durumdan dolayı dikkat et yegenime hayden görüşürük

evet o ince iç zıbınlar iyi oluyor yumuşacık onarın dikşsizleri satılıyor. bende dikişli olanların tersini giydirmiştim :)
dikişsizleri varsa süpermiş bu :) dikkat edicem alırken o halde
amin canım hepimize inşallah.
dikkat et kendine öpüyorum. güzel haberlerini ver. merak ederim ben :)

kızlar bunun aynısını kızıma almıştım gerçi kızım 28 kasım doğumlu kış bebeğiydi çok faydasını gördüm giydiriyordum dışar tulumunu birde bunun içine sokup oto koltuğuna yatırıyordum ellerini sadece çıkarabiliyor üstünü açamıyordu hatta bazen evde bile kullandım kucakta da taşıması kolay oluyor hem bunla

Eklentiler

• $svdm.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:
kizlaar mrblar..gecmisi tam okumadim okuycam ama ton baligi kismini gordum hemen soliyim dedim.hamislere ton baligi yasakk yemeyin kuzularim yemeyin yawrilarim:)

ayy bayıldımm çok tatlııı ama içindeki daha tatlı yaa
bu tulumun yazlık olanları da var değil mi?
bence de bebeği bununla taşımak daha kolay

ayy bayıldımm çok tatlııı ama içindeki daha tatlı yaa
bu tulumun yazlık olanları da var değil mi?
bence de bebeği bununla taşımak daha kolay

ooyy masallaahhh

ben senin kızını yerim yaaa, maşallah 41 kere, nasıl da güzelmiş

teşekkürler teyzeleri o tatlılıkları olmasa çekilirmi onlar 1 dakika :)

bu arada özenek aldığım şapkaları uykunun böyle ilk 5 dk sadece giydirebildim sonra hepsini çıkarıp atıyordu.kel kafamızı herkese gösterecez:)

Son düzenleme:

bugun bebisime pijimik aliym die bebek magazasina girdim..icerisi cok sakindi..satici kiza da bana elleme ben ruya alemine girdim takilcam dedim:) tek tek elledim herseye hayal kurdum oglusumu dusundum agladim:)) cok tatliydi..

kizlaar mrblar..gecmisi tam okumadim okuycam ama ton baligi kismini gordum hemen soliyim dedim.hamislere ton baligi yasakk yemeyin kuzularim yemeyin yawrilarim:)

tazesinin midem amıyor ki ben haftada muhakkak 2 kere balık yiyen insan şuan yiyemiyorum. acaba konserve alsammı die bikere aklımdan geçirmiştim hatırlattıın iyi oldu teşşkr :)

bugun bebisime pijimik aliym die bebek magazasina girdim..icerisi cok sakindi..satici kiza da bana elleme ben ruya alemine girdim takilcam dedim:) tek tek elledim herseye hayal kurdum oglusumu dusundum agladim:)) cok tatliydi..

kıyamam ya Rabbiim evlat sevgisini isteyen herkese tattırsın innşllh eksikliği çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…