2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selam annişlerr:KK3::KK3::KK3::KK3:
ben de 14+1 deyim konserve ton balığı zararlı olur mu??hani daha ağır metaller varmış ya içinde.Bilgisi olan var mı ???

bende balıktan tiksindim diye eşimin ablası ton balık ye demişti.
tecrübeli bilgili diye güvendim ama evet derinsu arkadaşımın dediği gibi oda konserve sınıfında :18::18::18::18::18:

Bende özledim seni cadı eet bebeğin eşi aşağıda ama tehlikeli boyutta degil Allahın izniyle çıkıcaktır yukarıya iyi düşünüyorum ki iyi olsun
onun dısında gayet saglıklı sıpa ikili test sonuçlarını bekliyoruz ense kalınlığı çok iyi çıktı diğeride iyi çıkar inş. 3 doktorda erkek büyük ihtimalle dedi içime doğan gerçek oldu yani:))) birde bi kaç hafta önden gidiyor kerata biraz aceleci galiba abisi gibi bizde durumlar böyle valla sen de durum ne bellimi cinsiyeti

inşallah yukarı çıkar annesi. sen iyiyi çağırırsan iyi olur hep:KK16:
oğluşun geliyoo :KK9::KK9: abisine oyun arkadaşı olacak artık:KK55:
bizde ikili test yaptırdık kan sonucunu bekliyoruz bakalım.
cinsiyet belli değil teyzesi kapatıyor büyük bi özenle.

selam annişlerr:KK3::KK3::KK3::KK3:
ben de 14+1 deyim konserve ton balığı zararlı olur mu??hani daha ağır metaller varmış ya içinde.Bilgisi olan var mı ???

herşeyin tazesini yesek aha iyi ama mecbura kalınca yenirmiki bilmiyorum

tek güvendiğim babannesi.o şimdiden almış bişeyler.
evet tulum dedigin gibi kısa süreli, çabucak büyüyolarmış. ablamda bir iki tane edinsen yeter dedi.
o anne yelekleri olmazsa ne yaparız zaten.:KK16: annemde onları hallediyor.
o halde bana sadece hastane çıkışı almak düşecek herhalde :KK1: sonrasında bebeğin gelişimine göre hareket edeyim değil mi?
bi de şeyi biliyorum zıbınlarının dikişleri acıtabiliyormuş bebeğin tenini. ablam hep tersinden giydirirdi dikişi denk gelmesin diye.

evet o ince iç zıbınlar iyi oluyor yumuşacık onarın dikşsizleri satılıyor. bende dikişli olanların tersini giydirmiştim :)

canım vallaha bence eşindende yardım al gece dahi emzirme,insanda hal kalmıyor hem karnındaki hem o,ben birlikte yürütemedim çok yorgun oluyodum.doktorum emzirebilirsin demişti ama baktım olmuyor dedim karnımdakine de yazık 2 hafta gebeliğim geriydi düşük tehlikem vardı ama çok şükür şimdi iyiyim,emzirmeyi bıraktım hem ben daha iyiyim hemde karnımdaki şuanda sadace 1 hafta geri oda çok önemli değil dedi doktorum

aman hep iyi olun insan tehlikeli durum olunca nefes alıp vermek bile zor geliyor dışarı çıkasım yok yemek bile yiyesim gelmiyor iyice bırakması en iyisi emicem die hızlıca kucağıma oturuyor bide 15 kilo kardeşini gelmeden eziyor resmen cadı kızım benimde bu hafta 1 hafta gerilemiş ama takmıyorum onu bazen ileri gdr bazen geri daha5 ay var

inşallah yukarı çıkar annesi. sen iyiyi çağırırsan iyi olur hep:KK16:
oğluşun geliyoo :KK9::KK9: abisine oyun arkadaşı olacak artık:KK55:
bizde ikili test yaptırdık kan sonucunu bekliyoruz bakalım.
cinsiyet belli değil teyzesi kapatıyor büyük bi özenle.

Yirimmm onu yirim yiriimmm eet iki erkek anası olucam valla sırtım yere gelmez artık:KK1::KK1: (Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize tabi) inşallah sonuçlarımızda güzel gelecektir 9 ayı sorunsuz halledicez hooop kucaklarımızda minnaklar asıl zor zamanlar geçti sayılır bundan sonrası daha rahat tadını çıkarmak lazım insan hayatında kaç kere yaşıyo ki bu duyguyu çoook öpüyorum seni canımcım biraz ayaklarımı uzatıp dinlenmem lazım malum durumdan dolayı dikkat et yegenime hayden görüşürük:KK34::KK34:

evet o ince iç zıbınlar iyi oluyor yumuşacık onarın dikşsizleri satılıyor. bende dikişli olanların tersini giydirmiştim :)
dikişsizleri varsa süpermiş bu :) dikkat edicem alırken o halde
Yirimmm onu yirim yiriimmm eet iki erkek anası olucam valla sırtım yere gelmez artık:KK1::KK1: (Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize tabi) inşallah sonuçlarımızda güzel gelecektir 9 ayı sorunsuz halledicez hooop kucaklarımızda minnaklar asıl zor zamanlar geçti sayılır bundan sonrası daha rahat tadını çıkarmak lazım insan hayatında kaç kere yaşıyo ki bu duyguyu çoook öpüyorum seni canımcım biraz ayaklarımı uzatıp dinlenmem lazım malum durumdan dolayı dikkat et yegenime hayden görüşürük:KK34::KK34:
amin canım hepimize inşallah.
dikkat et kendine öpüyorum. güzel haberlerini ver. merak ederim ben :)

$portbb.jpg

kızlar bunun aynısını kızıma almıştım gerçi kızım 28 kasım doğumlu kış bebeğiydi çok faydasını gördüm giydiriyordum dışar tulumunu birde bunun içine sokup oto koltuğuna yatırıyordum ellerini sadece çıkarabiliyor üstünü açamıyordu hatta bazen evde bile kullandım kucakta da taşıması kolay oluyor hem bunla

Eklentiler

• $svdm.jpg
    $svdm.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:
kizlaar mrblar..gecmisi tam okumadim okuycam ama ton baligi kismini gordum hemen soliyim dedim.hamislere ton baligi yasakk yemeyin kuzularim yemeyin yawrilarim:)

Eki Görüntüle 988935

kızlar bunun aynısını kızıma almıştım gerçi kızım 28 kasım doğumlu kış bebeğiydi çok faydasını gördüm giydiriyordum dışar tulumunu birde bunun içine sokup oto koltuğuna yatırıyordum ellerini sadece çıkarabiliyor üstünü açamıyordu hatta bazen evde bile kullandım kucakta da taşıması kolay oluyor hem bunla

ayy bayıldımm çok tatlııı ama içindeki daha tatlı yaa:nazar::nazar: :KK16:
bu tulumun yazlık olanları da var değil mi?
bence de bebeği bununla taşımak daha kolay :KK1:

ayy bayıldımm çok tatlııı ama içindeki daha tatlı yaa:nazar::nazar: :KK16:
bu tulumun yazlık olanları da var değil mi?
bence de bebeği bununla taşımak daha kolay :KK1:

ooyy masallaahhh

ben senin kızını yerim yaaa, maşallah 41 kere, nasıl da güzelmiş :nazar::nazar::nazar:

teşekkürler teyzeleri o tatlılıkları olmasa çekilirmi onlar 1 dakika :)

bu arada özenek aldığım şapkaları uykunun böyle ilk 5 dk sadece giydirebildim sonra hepsini çıkarıp atıyordu.kel kafamızı herkese gösterecez:)

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 988935

kızlar bunun aynısını kızıma almıştım gerçi kızım 28 kasım doğumlu kış bebeğiydi çok faydasını gördüm giydiriyordum dışar tulumunu birde bunun içine sokup oto koltuğuna yatırıyordum ellerini sadece çıkarabiliyor üstünü açamıyordu hatta bazen evde bile kullandım kucakta da taşıması kolay oluyor hem bunla[/QUO
MAŞALLAH ALLAH NAZARDAN SAKLASIN ÇOK TATLI

bugun bebisime pijimik aliym die bebek magazasina girdim..icerisi cok sakindi..satici kiza da bana elleme ben ruya alemine girdim takilcam dedim:) tek tek elledim herseye hayal kurdum oglusumu dusundum agladim:)) cok tatliydi..

kizlaar mrblar..gecmisi tam okumadim okuycam ama ton baligi kismini gordum hemen soliyim dedim.hamislere ton baligi yasakk yemeyin kuzularim yemeyin yawrilarim:)

tazesinin midem amıyor ki ben haftada muhakkak 2 kere balık yiyen insan şuan yiyemiyorum. acaba konserve alsammı die bikere aklımdan geçirmiştim hatırlattıın iyi oldu teşşkr :)

Eki Görüntüle 988935

ALLAH NAZARDAN SAKLASIN ÇOK TATLI

teşekkürler teyzesi rabbim tatlı kuzumun biraz daha fazla uyuyup daha sakin olanınından isteyen herkese kısmet etsin :)

bundan sonra dikkat edersin csnim..ciwa war icinde yuksek oranda yanilmiosam..o da bebise gecio..biseferden bisiy olmaz sikma canini..

bugun bebisime pijimik aliym die bebek magazasina girdim..icerisi cok sakindi..satici kiza da bana elleme ben ruya alemine girdim takilcam dedim:) tek tek elledim herseye hayal kurdum oglusumu dusundum agladim:)) cok tatliydi..

kıyamam ya Rabbiim evlat sevgisini isteyen herkese tattırsın innşllh eksikliği çok zor

X