2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canim benim rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah..bende bir bebegimi kaybettim digeriyle devam edoyoruz yolumuza..insallh senin gordugun haftalari gorurz bizde saglikla canim.dualarim sen ve bebeginle..

sağol bitanem Rabbim onu size bağışlasın hayırlı evlat etsin inşallah...

Bende parol kullanıyorum ama fayda etmiyor benim migren kronik 13yıldır var. Benim şakaklarımdan başlıyor sonra sanki her eğildiğimde beynim akacak gibi oluyor. Göz kapaklarim ağrıyor ışık ses koku çok rahatsız ediyor. Hatta şu an o ağrıyı çekiyorum
ayyyy aynisii cnm yeminle parol marol kesmiyor.karanlik odaya gecip kafami vurasim gelio duvarlara...

accaba ilk giyeceği kıyafetlerden bi kaçını kısa kollumu alsak anlamadım gitti..
onlar şür gibime geliyor
olmaz kuzum kisa el kadar bebek onlar usurler hastane cikislari filan penye uzin kollular giycekler.bizim yigen dogdu agustosta uzun kol ama ince boyle yazlik delikli penyelerden.

canım yaptırmanda bir sakınca yok ama yaptırdığın yerin çok temiz ve hijyen olması önemli ALLAH KORUSUN bir enfeksiyon kaparsan antibiyotik kullanman geekir şuanda da kullanamazsın ona çok dikkat et

Tatlim ben evde kendim yaptigim icin bi sorun olmaz sanirim kuafore gitmiyorum.

ayyyy aynisii cnm yeminle parol marol kesmiyor.karanlik odaya gecip kafami vurasim gelio duvarlara...

olmaz kuzum kisa el kadar bebek onlar usurler hastane cikislari filan penye uzin kollular giycekler.bizim yigen dogdu agustosta uzun kol ama ince boyle yazlik delikli penyelerden.

Tatlim ben evde kendim yaptigim icin bi sorun olmaz sanirim kuafore gitmiyorum.

ozaman hiç problem yok cnm kolay gelsin :KK1::KK1:

ay çok yakınızzzzzz :KK3: benim geçen ay yüzde 51 erkek dedi bu gittiğimizde pipisi gözüktü yüzde yüz erkek dedi çok ilginç yaa karnımda iki büklüm büyüdükçe içerde nasıl rahat ediyo bu bebişler yahu dedim dr. en rahat yerde o dedi :KK9::KK16::KK16: inşallah hayırlısını versin canım inan insan ne olursa cinsiyeti seviniyooooo :KK49:

ewt haklısın senle çok yakınız sat: 24 ekim benim seninde 25 ekim sanırım hangi şehirdesin ben kocaelindeyim.bide 3lu test istedimi 16- 18.haftada yapılyormuş sanırım.

ewt haklısın senle çok yakınız sat: 24 ekim benim seninde 25 ekim sanırım hangi şehirdesin ben kocaelindeyim.bide 3lu test istedimi 16- 18.haftada yapılyormuş sanırım.

benim sat 26 ekim ben ankaradayım :21: 3lü test istemedi canım ama ayrıntılı ultrason için sanırım 0 üçlü test randevu aldım ancak nisana verdiler

peki kızlar bişey daha sorcam balık yiyemiyorum ben hiç bırak yemeyi yanından geçerken midem bulanıyor
varmı aranızda bu durum da olan? dışardan takviye almam gerekir mi?
Hih bi arkadas buldum kendime. Canim ben de hic ama hic yiyemiyorum gormeye bile tahammulum yok aslinda cok severdim ama 8 haftalikken tiksindim ve bi daha yiyemedim ama haftada 2 kez yenmesi gerekiyor diyolar napcaz biz simdi? Doktoruna sordun mu hic?

Bence onlar üşür ince kollu olması daha iyi diye düşünüyorum ondan sonra eylül ayı geliyor zaten serin havalar olur

ben de öle düşünüyorum cnm

ben bişey hissetmiyorum canım anca gaz sıkışması sancısı var :KK53::KK53:

tecrübeli değil misin sen anacım sen söylede biz öğrenelim :KK53:
bebeyi pişik yapma yazın ortasında sonra :KK53::KK53: kısa kollu alalım evet kollarını ısırırız :KK53::KK53:

canım oğlum şubatta doğdu kışın ortasında yani aldık kışlıkları rahat rahat
ama şimdi 1 ay sıcak olur ama bebekler üşür yaa.. 40 çıkınca da zaten havalar serinlemeye başlar..

hic turk kahwesi icmedim canim..nescafe zaten sewmem..cayi da cok acik 1-2 bardak iciyorum..
canim agustosun kaci dogumun..telden girince gorunmuyo ya..benim sonu mesela..ben kisa kolu dusunmuyorum zaten biliosun alisamiyolar hemen normal oda sicaklugina..zaten sonbahar gelio..ince penyeler olur ama uzun kollu alirim..

ben ağustos başında doğururum sanırım 10 unda görünüyor.. ama kırkı çıkana kadar üşürler sonrada serinler yani

.

evet ince penyelerden almak lazım.. bide ben kundakta yaparım anc denk gelir :))

Hih bi arkadas buldum kendime. Canim ben de hic ama hic yiyemiyorum gormeye bile tahammulum yok aslinda cok severdim ama 8 haftalikken tiksindim ve bi daha yiyemedim ama haftada 2 kez yenmesi gerekiyor diyolar napcaz biz simdi? Doktoruna sordun mu hic?

sormadım canım ama sorcam 25 inde gidince..

cnm güzel günlerde kullan tabi inş çok ihtiyacın olmaz buna.
bende düşüyorum braun'unkını 130 liraya gördüm joker'de.
senınkıde alman markasıymış. ii yapmışsın bende internetten alıyım bari. yarı yarıya fiyatı sonuçta.

canım fiyatlar genelde 100ün üzerinde bunu görünce kaçırmak istemedim elektronik eşyalarda almanlara güveniyorum :) dediğin gibi inşallah gerek kalmaz kullanmaya ....

Slm kızlar günaydınlar hepinize cumanız mubarek dualrınız kabul olsun inş ben daha yolun başındayım 24 ünde kese görmeye gidecz inş bu sefr nasip olmuştur rabbim hepimzin emeklerini boşa çıkarmasın inş kızlar ben bunları yiyorum her gün faydalı oluyormudur $image.jpg dualrınızı eksk etmeyin olurmu hamişlerin duası tutarmış allhım size hayırlı saglıklı bir doğum nasip etsin inş:KK16:

herhalde hiç birşey almayan bitek benim :))
cinsiyetini bekliyorum.. bide benim 2. bebiş yaa rahatım bunda
oğlumda deli gibi hergün bişeyler almak isterdim erkenden almaya başladım :))
ama bi yerlerden başlamak lazım eksik çok çünkü :))

aa hayırlı olsun benim de 2. çocuk
1. si kız 3 bitti 4 e girecek ağustosta
bu da erkek ..kız istiyodum gerçi sağlıklı olsun tabide..ama ne bilim 2 farklı cinsiyet nasıl anlaşacak..biri arabalarla biri bebeklerle oynıcak
üzüldüm biraz
sizin nasıl????

cnaım Eylül topiğinde vardı bu testi yaptıran arkadaşlar. Benim yakın çevremde de var, çok şükür onların test sonuçları çok güzel çıktı.

Ben de yaptırıp yaptırmamakta kararsızım, benim de görümcemin ilk gebeliği down sendromlu oldugu için sonlandırılmıstı, o nedenle amniyosentez düşünüyoruz, bilmiyorum doktoruma bu testi henüz sormadım

çok geçmiş olsun görümcene allah sabır versin..
doktorum amniyosenteze sıcak bakmadı riskli dedi..2li sonuçlarım iyi cıktıgı için.
ama işte down sendromu genetik değil fakat insan genede korkuyor allah korusun
senin 2li test nasıl cıktı??
bu ilk hamileliğin mi?
bence bu testi yaptır risk grubunda değilsen...hiç bebeğin hayatını riske atma..

Slm kızlar günaydınlar hepinize cumanız mubarek dualrınız kabul olsun inş ben daha yolun başındayım 24 ünde kese görmeye gidecz inş bu sefr nasip olmuştur rabbim hepimzin emeklerini boşa çıkarmasın inş kızlar ben bunları yiyorum her gün faydalı oluyormudurEki Görüntüle 988015 dualrınızı eksk etmeyin olurmu hamişlerin duası tutarmış allhım size hayırlı saglıklı bir doğum nasip etsin inş:KK16:

hayırlı olsun :)
inşallah herşey yolunda gider

arkadaşlar
tam yatan baston puset alan var mı?18 kilo taşıyanlarından ama şimdide kullanıcamda kızıma .
genelde baston pusetler 15 kilo taşıyor
normal bebek arabaları da çok ağır oluyor..ne taşınıyor ne katlanınca arabaya konuyor çok yer kaplıyor vs..

X