2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

[/QUOTE]

hangi doktora gidiyorsun memnun musun. hastenenin dogum odaları filan nasıl gezme şansın oldu mu?[/QUOTE]

cnm çok ama çok memnunum. kadıköy şifa ataşehir hast.de emel baklan'a gidiyorum. çok sakın, serin kanlı, güler yüzlü, her gittiğimde yarım saatten önce çıkmıyoruz odasından. çok ilgilidir kendisi.
odalaların hepsini gezmedim cnm ama söyle bır bakıverdim kapıdan. geniş. suit falan da vardır ama tek oda gördüm ben gayet genişti.
perdeyle ikiye böluyorsun içeride misafirler varsa emzirmek için falan.
istersen git gez konuş hem hasta yatış bolumunde detaylıca anlatıyorlar.

aklıma gelmemişti böyle bir bakış açısı ama nedense hep kız hayalleri kuruyor. işten gelince minik elleriyle diyecekmiş ki babaaaa sırtına masaj yapayımmıııııı?
baba seni bir kere opebilirmiyiiiiiiiim? falan fılan lutfen bu cumleleri nazlı bir kız edasında okuyunuz eşim oyle aksediyor banada o yuzden :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
hahahahah eşinizin masaja ihtiyacı olabilir bence sırtını bi ovun akşam gelince belki fikri değişir:KK9:şaka bi yana Allah gönlünüze göre versin:emir_bebek:

ozaman sen fazla şansını zorlama canım kız o hadi gözün aydın:KK52::KK52::KK52::KK52:
Zaten zorlamiyorum tesr yaptigim gunden kizim diye seviyorum:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
kiloyu hiç dert etme, ben 16.haftamdayım hiç kilo almadım ama bebeğim tosun gibi maşallah :) önemli olan doğru beslenmek, doğru beslenince yediklerinin vitamini bebeğe gidiyor, hamur işi yersen kilo olarak sana geliyor :KK34:

15e kadar ben de hic almadim...2hafta da 1.5kilo almisiiimmmm(((( dikkat etmeme ragmennnnnn ((((( dun makarna yedim dusunun o makarna yuzunden dunden bugune 500gr artmisimmm ne yemissem artikkk (((

cnm özel sağlık sigortan yoksa normal doğum 9.500, sezaryan 10.500 lira.
bebek yoğun bakım ünitesi , kuvezi vs ekstra ücret almıyorlar. iki gece hastanede kalış var.
özel sağlık sigortan varsa anlaşmaya göre indirim yapılıyormuş.

hangi doktora gidiyorsun memnun musun. hastenenin dogum odaları filan nasıl gezme şansın oldu mu?[/QUOTE]

kadıköy şifanın dogum ücretleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

bebek yoğun bakım ünitesi , kuvezi vs ekstra ücret almıyorlar. iki gece hastanede kalış var.
özel sağlık sigortan varsa anlaşmaya göre indirim yapılıyormuş.[/QUOTE]

kadıköy şifa şle şimdi konuştum, yapı kredi sigorta indirimi varmış.
tahmin ettiğim kadar pahalı değilmiş. normal epidural:5350 sezayan:5450 cocuk paketide dahilmiş.

3 ay dan sonra kendi odasına mı alıyım:26::26:tek başına kalabilirmi acaba çok küçük olacak daha teyzesi aklım onda kalmaz mı?:2::2::2:

canım nerede okuduysam 3.aydan sonra kendi odasına alın diyor, tek başına kalır tabi, ne yapacak ki uyuyacak merak etme :) olan sana olcak, her ağladığında yanına koşacaksın :) ama yerini yatağını küçükken öğrenmeli, sonra aklı başına gelince zor ayırırsın yanından. bir de anne babanın nefesini alması doğru değil diye okumuştum. karbondioksit veriyoruz sonuçta..

bir zararı yoktur bebeyağının ama zaten o kadar nemlendiriyor ki günde bir kere bile sürsen yetiyor, hep yağlı nemli kalıyor. ben banyodan sonra nemli vucüda sürüyorum, bazen de normal gün içinde. öyle çok özenerek kullanmıyorum aslında dikkat etmem lazım :44:

kızlar bebe yağı kullanamıyorum hoşuma gitmiyor öyle yağlı hissiyat. bi de bi ara kullanıyordum duştan çıkmadan sürüyordum, deride döküntü yaptı. ben biraz alerjiğim. doktora gösterdim döküntüyü çünkü hiç bebe yağına yormadım egzema gibiydi. bebe yağındandır, neden kullanıyorsun o doğru düzgün nemlendirmez ki demişti ?? :44:

2-3 hafta önce lierac ın çatlak önleyici kremini aldım. fakat pek memnun kalmadım sanki kurutuyor gibi akşama doğru gerilme oluyor. sonra doktora sordum body shop ta satılan nemlendiricileri kullanmak sorun olur mu diye kullanabilirsin sorun yok dedi. zaten vardı evde ara ara ondan da kullanıyorum ama içim rahat etmiyor kozmetik sayılır diye.
asıl bayıldığım nemlendiriciye gelince, geçen hafta sonu bağdat caddesinde vakko nun sokağında Lush diye bir mağaza var. ingiliz markası. ordan organik masaj yağı aldım. böyle sabun gibi şekli ama nemlendirici. ten ısısıyla sıvılaşıp sürülüyor. içinde zeytinyağı, kakao yağı, shea yağı var. mükemmel his bırakıyor hiç gerilme hissetmiyorum. yakın olanlara tavsiye ederim 35 TL fiyatı.

http://www.lushturkey.com/index.php/vuecut-bak-m/masaj-kremleri/822/peace-masaj-kremi-detail

özel sağlık sigortan varsa anlaşmaya göre indirim yapılıyormuş.

kadıköy şifa şle şimdi konuştum, yapı kredi sigorta indirimi varmış.
tahmin ettiğim kadar pahalı değilmiş. normal epidural:5350 sezayan:5450 cocuk paketide dahilmiş.[/QUOTE]

çok ii cnm ,sigortanın baya indirimi olmuş.
her hastanede yoğun bakım yok bebekler için. o yuzden düşün derim.
doktorumda gerçekten şahane bı bayan. oraya gıdeceksen emel balkanı gözüm kapalı tavsiye ederim. 4 boyutlu ultrasonu var renkli izliyoruz bebişi. çıkışta da kayıt yapıp cdsini veriyor :KK34:

canım nerede okuduysam 3.aydan sonra kendi odasına alın diyor, tek başına kalır tabi, ne yapacak ki uyuyacak merak etme :) olan sana olcak, her ağladığında yanına koşacaksın :) ama yerini yatağını küçükken öğrenmeli, sonra aklı başına gelince zor ayırırsın yanından. bir de anne babanın nefesini alması doğru değil diye okumuştum. karbondioksit veriyoruz sonuçta..
evet canım aslında söylediklerinin hepsi doğru haklısın ben 3 ay sonra onu odasına alayım en iyisi.Korkum şu aslında sırtüstü yatırmam ben onu yan yatırırım ama işte ya dönerse tükürüğü boğazına kaçarsa falan diye korkuyorum :KK43::KK43::KK43:

kızlar bebe yağı kullanamıyorum hoşuma gitmiyor öyle yağlı hissiyat. bi de bi ara kullanıyordum duştan çıkmadan sürüyordum, deride döküntü yaptı. ben biraz alerjiğim. doktora gösterdim döküntüyü çünkü hiç bebe yağına yormadım egzema gibiydi. bebe yağındandır, neden kullanıyorsun o doğru düzgün nemlendirmez ki demişti ?? :44:

2-3 hafta önce lierac ın çatlak önleyici kremini aldım. fakat pek memnun kalmadım sanki kurutuyor gibi akşama doğru gerilme oluyor. sonra doktora sordum body shop ta satılan nemlendiricileri kullanmak sorun olur mu diye kullanabilirsin sorun yok dedi. zaten vardı evde ara ara ondan da kullanıyorum ama içim rahat etmiyor kozmetik sayılır diye.
asıl bayıldığım nemlendiriciye gelince, geçen hafta sonu bağdat caddesinde vakko nun sokağında Lush diye bir mağaza var. ingiliz markası. ordan organik masaj yağı aldım. böyle sabun gibi şekli ama nemlendirici. ten ısısıyla sıvılaşıp sürülüyor. içinde zeytinyağı, kakao yağı, shea yağı var. mükemmel his bırakıyor hiç gerilme hissetmiyorum. yakın olanlara tavsiye ederim 35 TL fiyatı.

http://www.lushturkey.com/index.php/vuecut-bak-m/masaj-kremleri/822/peace-masaj-kremi-detail
vaavvv kulağa hoş geliyor Ankara da var mı ki o acaba?

arkadaslar catlaklar icin hangi bebek yagini ve merhemleri kullaniyosunuz bende alicmda soylermisiniz?

arkadaslar catlaklar icin hangi bebek yagini ve merhemleri kullaniyosunuz bende alicmda soylermisiniz?
ben mustelanın çatlak önleyici yağını ve bepantholün çatlak önleyici kremini aldım.Özellikle musteladan çok memnunum bepanthol de iyi ama sıkması çok zor ya kolum ağrıyo başlığını çok ötü yapmışlar

3 ay dan sonra kendi odasına mı alıyım:26::26:tek başına kalabilirmi acaba çok küçük olacak daha teyzesi aklım onda kalmaz mı?:2::2::2:

evet canım aslında söylediklerinin hepsi doğru haklısın ben 3 ay sonra onu odasına alayım en iyisi.Korkum şu aslında sırtüstü yatırmam ben onu yan yatırırım ama işte ya dönerse tükürüğü boğazına kaçarsa falan diye korkuyorum :KK43::KK43::KK43:

o korkular bende de var ama sanırım bebeğe alıştığımızda o korkuları da yeneriz diye düşünüyorum. Eminim ki ilk zamanlar gece zırt pırt uyanıp nefes alıyor mu diye bakacağım :26:

o korkular bende de var ama sanırım bebeğe alıştığımızda o korkuları da yeneriz diye düşünüyorum. Eminim ki ilk zamanlar gece zırt pırt uyanıp nefes alıyor mu diye bakacağım :26:
aynen yaa onu bende yapacağım kesin.Birde mutlaka yan yatma yastığı alacağım ona yatırınca için biraz olsa da rahat ediyor.Sizde alın bence

X