2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

amin canim..Allah gonlune gore wersin..

amin canim insallah...

işallah sağlıklı olur Rabbim gönlündekini versin,bende dün doktora gittim kız çok istiyorum doktor kızada benzetti ama net söylemedi

amin canim en basta saglik tabiki...bazen kendime kiziyorum...kiz istedigim icin...rabbim hayirlini versin...

kızlar,
mide agrısı ve mide yanması yaşıyorum. ilk aylardan bile bu sorun var hatta ilk zamanlar çok şiddetliydi.
gaviskon şurup kullanıodum ama tiksindim içemiyorum. mide için ilaç tablet kullanan varmı. reflü için filan.

cnm sonuçta özele gidiyorsun kadının tavrı çok ama çok yanlış. hamıle bı bayanın canını sıkmaya hiç çekinmeyen bı kadın doğum doktoru.. üstelik kadın.:KK4:

evet burda söylememni nedenide koşuyolu medipole giden varsa benim gbi aynı kadınla karşılaşabilir.
bence giderken bir kez daha düşünün.

bende de var o şişeden işte 1lt lik onu doldurup içiyorum ama 1 şişe içiyorum 2.de miğdem ağzıma gelmeye başlıyor yutamıyorum suyu çünkü arada süt maden suyu vs.içiyorum miğde iyice şişiyo.Helal olsun 2,5 lt nasıl içiyorsun ya süpersin vallaha:KK9::KK9::KK19::KK19::KK19:

ben yavaş yavaş arttırdım. ilk başta bende anca 1 lt içiyordum sonra 1,5 2 filan... yaza doğru 3 e çıkarıcam çünkü Allah korusun bebeğin suyunun olmaması demek sezeryan demek...

kızlar,
mide agrısı ve mide yanması yaşıyorum. ilk aylardan bile bu sorun var hatta ilk zamanlar çok şiddetliydi.
gaviskon şurup kullanıodum ama tiksindim içemiyorum. mide için ilaç tablet kullanan varmı. reflü için filan.

Aynen ben de aynı şekildeyim.
Çiğ badem
Bol su
Sakız çiğnemek
Bazende talcit tablet
Ballı süt
Bunlardan derman arıyorum ben.

slm güzel anneler,
bikaç gündür halsizlik vardı erkenden yatıyordum ama dinlenemiyorum derken, bu sabah kalktığımda bademciklerim şişmişti :18:

yıllaryılı hersene bademciklerim şişer 1000lik antibiyotikler çerez gibi gelir asla geçirmez 30-40 tane penisilin vurulmadan da geçmez..

ben şimdi napcamm :KK43: ılık süt içtim pastil aldım sabah kalkar kalkmaz elma sirkesiyle gargarada yaptım.şuan işdeyim fikri olan varmı =(((

kızlar , en son gecen hafta gittim doktora cinsiyet ile ilgili erken dedi , martın ilk haftasına cagırdı meraktan ölüyorumm:) sonrada saglıklı olsunda hiçbirsey istemiyorum diyorum. Bu arada 14 haftalıgım 2,7 kg kilo aldım. Sizler kaç kilo aldınız merak edıyorum:) sevgiler.

benimde 14. haftam bizde nasipse cinsiyeti 6 martta öğrenicez. bu arada ben yarım kilo filan aldım

ben yavaş yavaş arttırdım. ilk başta bende anca 1 lt içiyordum sonra 1,5 2 filan... yaza doğru 3 e çıkarıcam çünkü Allah korusun bebeğin suyunun olmaması demek sezeryan demek...
oldu canımmm artık senin kafana basıp ağzından su çıkarabiliriz damacana misali :KK9::KK9:iç vallaha iç arkandayım helal olsun benim 1.şişem önümde duruyo şu an sabah 9 dan beri yarıya indirebildim şişeyi ancak.miğdemi bulandırıyor su senin bulanmıyor demek ki

oldu canımmm artık senin kafana basıp ağzından su çıkarabiliriz damacana misali :KK9::KK9:iç vallaha iç arkandayım helal olsun benim 1.şişem önümde duruyo şu an sabah 9 dan beri yarıya indirebildim şişeyi ancak.miğdemi bulandırıyor su senin bulanmıyor demek ki

:)))) :KK56::KK56::KK56::KK56: itina ile su içilir :KK37::KK37::KK37::KK52:

arkadaslar bebeginin cinsiyeti belli olanlar isim düsünmeye basladimi?

aklinizda hangi isimler var?

Benim paşamin ismi Eymen olacak.
Hikayesi ise; annem ve ben çok dua ettik rabbime. Benim tüp bebek ve transfere gitmeden önceki gece annem Meryem süresini okuyormuş.tam eymen yazan kelimeye gelince birden ışık göz kirpar gibi olmuş.
Tabi annem bize bunu hamile olduğu mu öğrendiğim gün söyledi. Eşim o günden sonra erkek olursa eymen olsun ismi dedi.
Doktor geçen hafta muayenede erkek dedi.tabi kesin dedi ama umarım yanilmaz.
Babası haftasonu oğluşuma ciciler aldı hemde.

cnm guzelmis hayirli olsun odaya da uymus hani :) yatak odasina digmadi mi cekyatta yatmak zor okcak.

biraz da odaya uysun diye kırmızı aldık, halıyı, perdeyi, çekyatı değiştiremeyeceğimiz için :KK1:

odadan odaya geçmedi malesef, geniş yatak biraz. belki 3 ay için birinden sepet beşik filan alırım ödünç yatak odama koymak için. ya da çekyatta idare edicez bi süre, bakalım o zaman bi gelsin de :)

su iç tabi çok faydalı ama bazı şeyler nasip,ben ilk çocuğumda günde 5 lt su içiyordum ve doğumda suyum bitti sezeryan oldum,valla şimdi pek içmiyorum ama doktor bi anormallik yok dedi galiba birazda bünyeyle alakalı bişey

su iç tabi çok faydalı ama bazı şeyler nasip,ben ilk çocuğumda günde 5 lt su içiyordum ve doğumda suyum bitti sezeryan oldum,valla şimdi pek içmiyorum ama doktor bi anormallik yok dedi galiba birazda bünyeyle alakalı bişey

günde 5 litre miiiiiiiii :))))) Mucar baaaakkkkk .... o kadarı beni aşar. Tabi herşey nasip ama elimizden geleni yapalım biz yinede :KK66:

Benim paşamin ismi Eymen olacak.
Hikayesi ise; annem ve ben çok dua ettik rabbime. Benim tüp bebek ve transfere gitmeden önceki gece annem Meryem süresini okuyormuş.tam eymen yazan kelimeye gelince birden ışık göz kirpar gibi olmuş.
Tabi annem bize bunu hamile olduğu mu öğrendiğim gün söyledi. Eşim o günden sonra erkek olursa eymen olsun ismi dedi.
Doktor geçen hafta muayenede erkek dedi.tabi kesin dedi ama umarım yanilmaz.
Babası haftasonu oğluşuma ciciler aldı hemde.

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin işallah,eğer erkek olsaydı bende eymen düşünüyodum hem anlamıda çok güzel,adıyla yaşasın işallah

:)))) :KK56::KK56::KK56::KK56: itina ile su içilir :KK37::KK37::KK37::KK52:
:))))))iç vallaha iç bende içecem sana özendim ama bide şu yönü var dün 2 lt suyu içtim sonra mesai bitti biz eşimle aynı yerde çalışıyoruz çıktık giderken markete uğradık bir sıkıştım ben:KK9::KK9::KK9::KK9:ödüm koptu eve kendimi zor attım vallaha:18::18:

günde 5 litre miiiiiiiii :))))) Mucar baaaakkkkk .... o kadarı beni aşar. Tabi herşey nasip ama elimizden geleni yapalım biz yinede :KK66:
neeeeee 5lt miiii:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:vallaha önünüzde saygıyla eyiliyorum helal olsun ya nasıl içtiniz okadar suyu?? Bende diyorum bu barajlardaki su niye bitti bukadar çabuk:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:))))))iç vallaha iç bende içecem sana özendim ama bide şu yönü var dün 2 lt suyu içtim sonra mesai bitti biz eşimle aynı yerde çalışıyoruz çıktık giderken markete uğradık bir sıkıştım ben:KK9::KK9::KK9::KK9:ödüm koptu eve kendimi zor attım vallaha:18::18:

ayyy sorma o beter bişeyyyy benimde otobüste başıma geldi, artık dua etmeye başladım Allahım sen beni utandırma diye :)))))

X