2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evet ya ağlamalar bendede başladı 2 haftadır. eşim niye ağlıyorsun diyo anlatamıyorum ki işte. içimden geliyor. reklamlara bile ağlar oldum. daha ne saçma saçma şeylere ağlıyorumda bakmayın işte:KK49::KK49:

bende aynıyım arkadaşım. ama ne ağlama hıçkıra hıçkıra hüngür hüngür yani. gören duyan olsa dayak yedik sanacak :) hiç bir sebep yokken başlıyrum bende :KK14:

demekki bulantılar geçecek. ben hiç bitmeyecek sanmıştım. nasıl oldu ya biranda mı kesildi yoksa sadece bugünlük birşey mi ya. ay benimde kesilsin artıııııııık.:KK52:

Wallahi canım 3 4 gündür maşallah bulantılarım kayboldu. Bende inanamadım sonuna kadar sürecek sandım ama bıcak gibi kesildi çok şükür seninde kesilir inşallah canım yakında :)

kızlar ben çatlaklar için hiç bir şey kullanmıyordum doktor ne kullanırsan kullan fayda etmiyor dediği için.
ama karnım gerilmeye ve deri döküntüsü olmaya başladı
bebe yağı kullansam yeterli olur mu sizce:26:
zaten hamile kalmadan önce 45 kiloydum şimdi 46-47 değişiyor. sanırım sadece göbeğim çıkacak :26:

bende de döküntü olmaya başladığında hemen bebe yağı ve çatlak kremi kullanmaya başladım canım. Sen de en azından bebeyağı kullan, çok rahatlatıyor.

arkadaşlar aranızda neskafe içen varmı? burnuma neskafe koktu da acaba içsemmi diye düşünüyorum:KK1:
ben Bazen günde 1 tane bazen 2 -3 günde bir türk kahvesi içiyorum.Çok severim çünkü canım istiyor içiyorum.canın istediyse eğer iç 1 bardak bişey olmaz bukadar pinpirikli olmamak lazım.Eskiler herşeyi yiyip içiyolarmış hiç de bir şey olmuyormuş.Biz abartıyoruz biraz

kızlar ben çatlaklar için hiç bir şey kullanmıyordum doktor ne kullanırsan kullan fayda etmiyor dediği için.
ama karnım gerilmeye ve deri döküntüsü olmaya başladı
bebe yağı kullansam yeterli olur mu sizce:26:
zaten hamile kalmadan önce 45 kiloydum şimdi 46-47 değişiyor. sanırım sadece göbeğim çıkacak :26:

Bu doktorları anlamak mümkün değil ya bazen gerçekten saçmalıyorlar.Ne demek miş ne kullanırsan kullan fayda etmez.Tabiki kullanmak gerekiyor.Sen bide zayıfmışsın benim gibi yani çatlamaya daha çok müsaitiz biz.Ben mustelanın bebe yağı ve bepanthol ün çatlak önleyici kremini aldım kullanıyorum sende mutlaka bişeyler kullan cildini sürekli nemli tutmalısın eğer çatlarsan bile bunu en aza indirirsin ama hiçbirşey sürmezsen çok çirkin oluyo o çatlaklar ya aman haa:KK53:

bu arada kızlar çatlaklar için bella honey butter verdi doktorum ama almadım daha iyi mi kullanan var mı acaba
bu bahsettiğiniz kremi benim bir tanıdığım kullanıyor çok memnun kalmış ama kişiden kişiye farkedebilir tabi bilemem siz yine de deneyin derim.

$Untitled.jpg

kızlar bulanık çıkmış biraz ama az çok fikir verir. Bir de boyutu büyük olduğu için yüklenmedi, küçültmeye çalıştım.

O çalışma masası bebek doğmadan önce kalkacak ordan, odada bir düzenleme yapılacak artık :)

ben dun farkettim cnm arkadan aynaya baktim yanlardan cikinti gorunuyo ama belde olan et degil gobegim resemen yana dogru sert bi sekilde genislemis..onden de zaten sivri bi gobek oldu.hani cok yiyince 6 aylik olduk filan esprisi yapardik ya hiccc oyle degilmis bu hamilelik karni bambaskaymis.

aynen yaa, sert boyle :) guzel ama onceden gobrgım cıksa ıcerı cekerdım ama salıyorum artık oohhh mııısss :):)

ben Bazen günde 1 tane bazen 2 -3 günde bir türk kahvesi içiyorum.Çok severim çünkü canım istiyor içiyorum.canın istediyse eğer iç 1 bardak bişey olmaz bukadar pinpirikli olmamak lazım.Eskiler herşeyi yiyip içiyolarmış hiç de bir şey olmuyormuş.Biz abartıyoruz biraz

pinpirikli olmamdan değil ama asitli içeceklerden ve kafeinden ozak durmaya çalışıyorum

Eki Görüntüle 984290

kızlar bulanık çıkmış biraz ama az çok fikir verir. Bir de boyutu büyük olduğu için yüklenmedi, küçültmeye çalıştım.

O çalışma masası bebek doğmadan önce kalkacak ordan, odada bir düzenleme yapılacak artık :)

ne guzel kocamanmis da..gule gule kullansin..misil misil uyusun insallah icinde..en iyisini yapmissin park yatak alarak..mobilya besigi hic tawsiye etmiyorum..

X