2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar , en son gecen hafta gittim doktora cinsiyet ile ilgili erken dedi , martın ilk haftasına cagırdı meraktan ölüyorumm:) sonrada saglıklı olsunda hiçbirsey istemiyorum diyorum. Bu arada 14 haftalıgım 2,7 kg kilo aldım. Sizler kaç kilo aldınız merak edıyorum:) sevgiler.

kızlar , en son gecen hafta gittim doktora cinsiyet ile ilgili erken dedi , martın ilk haftasına cagırdı meraktan ölüyorumm:) sonrada saglıklı olsunda hiçbirsey istemiyorum diyorum. Bu arada 14 haftalıgım 2,7 kg kilo aldım. Sizler kaç kilo aldınız merak edıyorum:) sevgiler.

benim 13 haftam bitio 1 kg aldim..

ben 16+1'im bugün, hiç kilo almadım henüz :)

bende az aldım dıyordum :) sızı gorunce yokkk ben hıcte az alamaısım:)

:)) genelde ilk 3 ay almamak en guzeli..sonra cifter cifter gelio zaten:) yurumeye basladim ben de..hep peynir ekmek yiyorum..eknek tuketimim artti..dengeliyim bari enazindan..

canım ben doktora gidip hamile olduğumda öğrendiğimde 3,5 4 haftalıktı ve 51 kiloydum.Şu an 10+3 deyim ve 3 gün önce gittim doktora 600 gr almışım:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:doktorum normal dedi

cnm ama bak sen de hatalisin ... simdi sonucta acile gittin kadin sikayetin ne dedi cinsiyet ogrencez dedin ... normal zamanda gitmis olsan neysee...benim de aklima gelmisti oyle yapmak ama ben gidince soyle yapicaktim.. kadin sikayetin ne dixek ayyy bi anda agri girdi cikti cok tedirgin oldumm ilk bebek de olunca korkuyorum tecrubesizim filan da filan o da bakarken cinsiyeti de gorebiliomuz cok merak ediodum da dicektim..ya da popomun ustunde dustum korkuyorum gibi ... sen sikayet etsen durumu acil degildi dicek ben seni anliyorum da onlar icin cinsiyet en onemsi sey..

ben acile değil ama gündüzden randevu alarak gittim ve tlf randevu alırken sorun olup olmaycagını sordum. acil durum değil rutin muayne için diye özellikle hasteede santralde sordum. sorun olmaz 8den sonra randevu almıyoruz acillere bakıyor diye yanıt verdiler.
para alırken hiç soruın yoktu.

arkadaşlar aranızda neskafe içen varmı? burnuma neskafe koktu da acaba içsemmi diye düşünüyorum:KK1:
ya cnm ayda yilda 1 bardak nolcak millet nelr yiyo ben de arada sirada kola iciom.

aynen valla :) bende salıyorum :):):) bıde onu bebeklı tısort aldın tam dolduramıyorum ama olsun bebık varya onunde :):):-)
daha dolmaz cnm gibek var ama eskisine göre :) ben sevmiom cnm o bebek olanlari ondan almicam sanirim :)

Eki Görüntüle 984290

kızlar bulanık çıkmış biraz ama az çok fikir verir. Bir de boyutu büyük olduğu için yüklenmedi, küçültmeye çalıştım.

O çalışma masası bebek doğmadan önce kalkacak ordan, odada bir düzenleme yapılacak artık :)
cnm guzelmis hayirli olsun odaya da uymus hani :) yatak odasina digmadi mi cekyatta yatmak zor okcak.

15+3 canim 1 kilo aldim

insallah canim ilk bebegim kiz olsun istiyorum belki ondandir...Allah hayirlisini eli ayai düzgün versin en önemlisi o...

işallah sağlıklı olur Rabbim gönlündekini versin,bende dün doktora gittim kız çok istiyorum doktor kızada benzetti ama net söylemedi

ben acile değil ama gündüzden randevu alarak gittim ve tlf randevu alırken sorun olup olmaycagını sordum. acil durum değil rutin muayne için diye özellikle hasteede santralde sordum. sorun olmaz 8den sonra randevu almıyoruz acillere bakıyor diye yanıt verdiler.
para alırken hiç soruın yoktu.

cnm sonuçta özele gidiyorsun kadının tavrı çok ama çok yanlış. hamıle bı bayanın canını sıkmaya hiç çekinmeyen bı kadın doğum doktoru.. üstelik kadın.:KK4:

Ikili testi riskli cikan var mi benin canim cok sikkin
arkadaşım moralini bozma, bunun sadece bir öngörü oldugunu unutmacıkan sonuc %100 ü ifade etmiyor, sana olasılık verıyor.

Benımde geen hafta ense kalınlıgını 2, 1 mm olctuler ve sonuclar cıkana kadar hop oturdum hop kalktım , sonuclar cıktı cok sukur ıcım rahatladı . ama doktorum yınede ıcın rahatlayacaksa 4 lu test yaptırmayı onerdı , ben yaptırmayacagım ama ıstersen 4 lu testı yaptır ,allah saglıklı bebekler dunyaya getırmeyı hepımıze nasıp etsın

X