2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım ben hiç dikkat etmemişim gibi geldi buna. doktorum herşey güzel deyince bitiyor benim için. bende unutmazsam akşam bir bakayım bakalım ne yazıyor benimkindede:emir_bebek::emir_bebek:

Benim doktorumda gayet iyi dedi de ben pimpirikliyim içime kurt düşürmekte üstüme yok zaten :18: doktora gierken kurdumda kurdum ya bişey çıkarsa ya kalbi durduysa diye çok şükür her şeyi iyi dedi elleri ayakları durmuyordu maşallah ama işte ilk bebek olunca ailede de ilk olcak :emir_bebek: :emir_bebek: hayırlısıyla gelsin bakalım nasıl geçecek bu 6 ay :44:

ben çikolata yiyemedim karnım açtı midem bulandı
benim bebişimde uyuyo gibiydi uyuz olmaz inşallah az hareketli olsun yahu :KK53::KK53::KK53:

vallaha hareketli olsun diye dua ediyorum sonra diyorum ki çok çekersin etme öyle dualar diyorum.uyumaz benide uyutmaz doğunca diye.
sakin olsun diyorum sonra panikliyorum birşeyimi var diye. o yüzden allahım hayırlısını versin hepimize.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ah ben onu yerimmm dedesi görmüş ilk defa çok süper bi duygu olsa gerek :KK16:

çok sağol canım izledim şimdi. eşimde çok beğendi.
sen mağazasından mı aldın fiyatı nedir?
internetten baktımda mağaza fiyatından farklı mı olur acaba

ay bu cok güzelmis canim ya. Bebisin güle güle kullansin :))
Cok da pratik yani. Fiyati nedir bunun?

Teşekkürler kızlar, dün kurduk çok da güzel oldu ya :) fotoğrafını ekleyeceğim şimdi.

Kraft'ın kendi web sitesinde önerilen fiyatı 333 TL, mağazada da öyle, internette de. Kırmızı rengini mağazalarda bulamadığım için internetten aldım. Kurulumu gerçekten pratik. Göründüğünden daha büyükmüş, 4 yaşına kadar rahat yatar içinde. ama büyüklüğü sebebiyle odadan odaya geçmesi imkansız gibi, bizim kapıların kenarlarına takıldı. Kendi odasında sabit bi şekilde duracak yatak olarak. İlk zamanlar odada çekyat var, biz de eşimle oraya taşınırız dedik artık yanımıza alamayacağımız için.

Bende cinsiyetde supriz yasayanlardanim
ben 11haftada kiz dediler ama dun gitdim erkek dediler sastim kaldim
insallah sagsalim olsunlarda fark etmez ama
ben giysileri alinca nerenk alicagima sasdim artik renkleri beyaz sari yesil gibi alirim heralde

Canım 11.haftada kız diye doktor dememişti galiba sana, çin takvimine göre yorumlamıştı biri diye hatırlıyorum. 11.haftada kızı hiçbir doktor söylemez çünkü :) Şaşırma o yüzden, Allah sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin.

Sen uzun yola gitmiştin, bir sıkıntı olmadı inşallah? döndün mü?

Selam kızlar bugün doktora gittim ense kalınlığı 1.25 çıktı sizce deger nasıl ikili testin sonucu hafta sonu çıkar dediler... birde cinsiyetini goremedik doktor sag olsun uğraştı ama nafile... 5 hafta sonraya randevu verdi. sanırım cinsiyet icin daha erken giderim dayanamam. ..

Ense kalınlığı çok iyi canım maşallah, benim de 1,3 çıkmıştı :) Cinsiyeti 16.haftada net olarak öğrenirsin bebişin de gösterirse..

sorma cnm ya öyle zorlandım ki çoğu gün bilgisayarı elime almadan gün bitti bundan sonra girerim inşallah :) bana da 10 haftalıkken erkek demişti doktorum bugün gittik 13 haftalık olmuşlar bu seferde kıza benziyo dedi :)) kafam karıştı valla allahım hayırlısını versin inşallah üç hafta sonra tekrar gidicem umarım kesin belli olur o zaman :))

İnşallah bundan sonrasını daha rahat atlatırsın canım :) 16.haftada net öğrenirsin, bakalım ne olacak cinsiyetleri :)

Benim doktorumda gayet iyi dedi de ben pimpirikliyim içime kurt düşürmekte üstüme yok zaten :18: doktora gierken kurdumda kurdum ya bişey çıkarsa ya kalbi durduysa diye çok şükür her şeyi iyi dedi elleri ayakları durmuyordu maşallah ama işte ilk bebek olunca ailede de ilk olcak :emir_bebek: :emir_bebek: hayırlısıyla gelsin bakalım nasıl geçecek bu 6 ay :44:

ihihihihi:KK52::KK52: aynı ben mi neeeeee???:KK52::KK52::KK52::KK52:

Doktorların büyük bir kısmında maalesef ego problemi var.Böyle bir kendini beğenmişlik ben doktorum sen kimsin der gibi bi havalar bu maalesef çoğunda var.Sinirlenmeyin boşverin onun dengesizliğine verin başka yerde öğrenirsiniz bebişin cinsiyetini

bende sana katiliyorum arkadasim bazilarinda ego tavan yapiyor. benim paramla bana sokmez valla egosu megosu!!! ama benim doktrm cok iyi sagolsun ya allah razi olsun...

bende sana katiliyorum arkadasim bazilarinda ego tavan yapiyor. benim paramla bana sokmez valla egosu megosu!!! ama benim doktrm cok iyi sagolsun ya allah razi olsun...
eve benim doktorum da çok iyi çok babacan ve cana yakın birisi birde bişeye dikkat ettim şahsi fikrim ama erkek doktorlar bayan doktorlardan daha iyi daha anlayışlı oluyorlar.Kadınların havasından geçilmiyor.

vallaha hareketli olsun diye dua ediyorum sonra diyorum ki çok çekersin etme öyle dualar diyorum.uyumaz benide uyutmaz doğunca diye.
sakin olsun diyorum sonra panikliyorum birşeyimi var diye. o yüzden allahım hayırlısını versin hepimize.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hehe :KK1: doğru ama hareketli bebek zeki olurmuş
uzmanlar bebeğinizin hareketli olmasından şikayetçi olmayın diyor ama bende bilemedim şimdi :KK52:
tepelerimize çıkmasın hop hop zıp zıp :KK52::KK52:

dün cinsiyeti öğrenmek için medipole gittim, akşam gideceğim için önceden aradım tlf randevu almak istdiğimi ama acil bir durum değil normal muayne oldugu söyledim bana acil doktorunun 8e kadar muayene aldıgını söyledi sorun olmayacagını söyledi.
neyse kalktık gittik yaşı babaneme benzeyen bir doktor çıktı şansımıza kadınla ilk bakışta zaten huylandım.şikayetiniz ne diye cinsiyet öğrenme geldik dedim, kadının bir azarlamadıgı kaldı nerdeyse, tartışmaya tutulduk zorla baktı filan
yok bağdaş kurdu yok bilmem ne diye zaten başından belli ettiği niyetini tekrar yineli ve bizi postaladı .. inanılmaz sinirlendim dogum yapcagım hastane ve acil bir durumda oraya gitmeye gözüm kesmiyor acil doktoruna denk gelirim diye galiba sırf bu yüzden hastane bile değiştirilir.
cnm ama bak sen de hatalisin ... simdi sonucta acile gittin kadin sikayetin ne dedi cinsiyet ogrencez dedin ... normal zamanda gitmis olsan neysee...benim de aklima gelmisti oyle yapmak ama ben gidince soyle yapicaktim.. kadin sikayetin ne dixek ayyy bi anda agri girdi cikti cok tedirgin oldumm ilk bebek de olunca korkuyorum tecrubesizim filan da filan o da bakarken cinsiyeti de gorebiliomuz cok merak ediodum da dicektim..ya da popomun ustunde dustum korkuyorum gibi ... sen sikayet etsen durumu acil degildi dicek ben seni anliyorum da onlar icin cinsiyet en onemsi sey..

Son düzenleme:
hehe :KK1: doğru ama hareketli bebek zeki olurmuş
uzmanlar bebeğinizin hareketli olmasından şikayetçi olmayın diyor ama bende bilemedim şimdi :KK52:
tepelerimize çıkmasın hop hop zıp zıp :KK52::KK52:

ay inşallah inşallah:nazar::nazar: yeterki sağsalim doğsunlarda kuzucuklarımız hop hop hoplasınlar zıp zıp zıplasınlar.:KK1:

kızlarrr napıyosunuz????
kılolar alınmaya baslamıs bakıyorumda :) ben hala kılo almadım ama pantolonlarım olmadıgı ıcın hamıle pantolon u aldık cokda cıcıler yaa :)

:KK9: kocalarımıza yazık zaten bu ara ben sürekli ağlar oldum her şeye bi de işte :KK68: ağlıyorum komedi çok şükür bulantı vs olmadan atlattım 3 ayı ama bi agresif bi sinirli bi ağlak oldum :84:

evet ya ağlamalar bendede başladı 2 haftadır. eşim niye ağlıyorsun diyo anlatamıyorum ki işte. içimden geliyor. reklamlara bile ağlar oldum. daha ne saçma saçma şeylere ağlıyorumda bakmayın işte:KK49::KK49:

kızlarrr napıyosunuz????
kılolar alınmaya baslamıs bakıyorumda :) ben hala kılo almadım ama pantolonlarım olmadıgı ıcın hamıle pantolon u aldık cokda cıcıler yaa :)
ben dun farkettim cnm arkadan aynaya baktim yanlardan cikinti gorunuyo ama belde olan et degil gobegim resemen yana dogru sert bi sekilde genislemis..onden de zaten sivri bi gobek oldu.hani cok yiyince 6 aylik olduk filan esprisi yapardik ya hiccc oyle degilmis bu hamilelik karni bambaskaymis.

kızlarrr napıyosunuz????

evet bende kilo almadım hala ama pantolonlarım belimi acıtıyor. annem elbise giydiğim zamanlarda karnın iyice belli oluyor diyo. ama bu benim çok hoşumaa gidiyooooooooo:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Teşekkürler kızlar, dün kurduk çok da güzel oldu ya :) fotoğrafını ekleyeceğim şimdi.

Kraft'ın kendi web sitesinde önerilen fiyatı 333 TL, mağazada da öyle, internette de. Kırmızı rengini mağazalarda bulamadığım için internetten aldım. Kurulumu gerçekten pratik. Göründüğünden daha büyükmüş, 4 yaşına kadar rahat yatar içinde. ama büyüklüğü sebebiyle odadan odaya geçmesi imkansız gibi, bizim kapıların kenarlarına takıldı. Kendi odasında sabit bi şekilde duracak yatak olarak. İlk zamanlar odada çekyat var, biz de eşimle oraya taşınırız dedik artık yanımıza alamayacağımız için.

ekle canım :KK9::KK9: mışıl mışıl uyusun annesinin yanı başında :KK16:
bende baktım internetten fiyatlara. mağazayla aynıysa alayım internetten hem kargo ücretsizde var.
odadan odaya geçirirken tekrar toplamak gerekebilir ozaman.
ama olsun yine de mobilya beşiklerden daha kolay olacağı kesin :KK1:
tayinci olduğumuz için mobilyalardan nefret eder oldum keşke evdeki her şey park yatak gibi olsa :KK9:

Bende Kilo almadım ama hamile kalmadan önce baya almıştım zaten ondan dar gelio kıyafetlerim inşallah hamilelikte bebeğim alır sadece :21:

kızlar ben çatlaklar için hiç bir şey kullanmıyordum doktor ne kullanırsan kullan fayda etmiyor dediği için.
ama karnım gerilmeye ve deri döküntüsü olmaya başladı
bebe yağı kullansam yeterli olur mu sizce:26:
zaten hamile kalmadan önce 45 kiloydum şimdi 46-47 değişiyor. sanırım sadece göbeğim çıkacak :26:

X