2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Zencefilli şekeri nereden bulabilirim? çok kötüyüm ben şuan

eczanelerde warmis..ben de cikip alamadim henuz..ama bi sormak lazim alurken bi sakincasi olurmu bizim icin diye..sanmam ama..

ben,,,
benim doktor sadece folik asit verdi başka birşey vermedi..

Ben de şimdilik sadece folik plus kullanıyorum.Hamileliğin ileriki zamanlarında başka vitaminler de vericek şimdilik polik yetiyor.

geçtiğimiz cumartesi de doktor folik asiti içmeyi bırakabilirsin dedi
balık yağını da balık yiyemezsen al kullan,ama ceviz,badem,süt,balık ve pekmezi düzenli kullanacaksan vitaminlere karşıyım ben dedi
umarım doğru olanı yapıyoruzdur

çok doğru diyorsun. ben de sentetik vitaminlere karşıyım, hiç kullanmam ama bu dönem öyle bir vitamin ihtiyacı var ki, kolay kolay yetişebileceğimi sanmıyorum.. ben başlayacağım korkarım..

kızlar biraz önce internette dolaşırken çok muhteşem bir bebek arabası keşfettim.İlgilenenler için fikir amaçlı söyleyim maxi cosi mura arabanın markası vallaha benim bile binesim geldi.Tanıtım filmini izleyin mutlaka ben bu arabadan almayı düşünüyorum

slm kızlar herkesin iştahı açılır bi kaç gündür benimki kapandı canım hiç bişey yemek istemiyo neden böle olmuştur ki en ufak bişeyde bebeğe bişeymi oldu diye evhamlanıyorum (

slm kızlar herkesin iştahı açılır bi kaç gündür benimki kapandı canım hiç bişey yemek istemiyo neden böle olmuştur ki en ufak bişeyde bebeğe bişeymi oldu diye evhamlanıyorum (

bende öyleyim vallaha. vücudumda en ufak bir değişiklikte acaba ne oldu. bebeğe mi birşey oldu deyip duruyorum.

bende öyleyim vallaha. vücudumda en ufak bir değişiklikte acaba ne oldu. bebeğe mi birşey oldu deyip duruyorum.

bide herşey birden oluyo birgün çok iyisin bir gün çok kötü kaç gündürde canım yemek istemiyor anlamadım bişey cumartesi kontrolüm var inşallah herşey yolundadır

amin canım çok sağol Benim rahat başladı rahat gidiyor çok şükür, bir problemim yok. ben 12.haftada öğrendim cinsiyeti, dün de kesinleştirdim. Sen de az daha sabret 16.haftada kesin öğrenirsin :)
ne tatlı uyur onun içinde
yatak eve bi gelsin de seni heyecan basar gördükçe

Şimdiden bile heyecanlıyım, akşam kurup bir bakıcaz yatağa ama sonra kaldırıcam, boşuna durup tozlanmasın

cnm güzel günlerde kullansın inşallah. bence de kırmızı iyi seçim, bende öyle düşünüyorum
bende cnm.. bu sene tam erkek senesi. ama etrafımda da hep kız bebek bekleyenler var.

teşekkürler canım senin de oğluşun oluyormuş, sağlıkla doğsun inşallah

canım her şeyi dert etme bu kadar, gayet normal iştah gidip gelmeleri. bebeğin gayet iyi, evham yapıp üzme onu

Arkadaşlar bebek cinsiyeti anketi yayınlanalı 1 haftayı geçti ama daha katılımcı sayısı 40 kişi ???? Acaba ağustos annelerinin çoğunun bebişlerinin cinsiyeti belli olmadı mı ??? :44: Lütfen anketi henüz oylamayan anneler, bebeğinizin cinsiyeti belli olunca sizde katılın.

fiyatı 2000 tl civarı görünüyor internette çok pahalı ya :18:

haklısın canım elimde değil işte bunalıma girdim sanki bide işe gelince hasta oluyom çıkıp eve gidince rahatlıyorum hiç bi iş yapasım yok

aktardan bulabilirsin canım,yada marketlerde taze zencefil olur onunla balı karıstır(1ÇAY KARIŞI RENDELENMİŞ ZENCEFİL)

onuda bulamazsan toz zencefil ile balı karıştırıp ye iyi gelir.

kızlar sizi bi konuda uyarmak istiyorum zencefılı dıkkatli kullanın fazlası zararlı adet sökütücü olarakda faydası varmış oyuzden günde

1 çay kaşıgından fazla kullanmayın

Rabbım yardımcın olsun, ınsallah hayırlısıyla alırsın bebegını kucagına...

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim. Ben yurtdışında yaşıyorum. Durumumu bilen ve tanıdığım bir sürü kadın ne zaman beni görse "senin için hep dua ediyoruz" diyorlar, bir bilsen nasıl güçlü hissediyorum kendimi. Sen de beni mutlu ettin. Umarım sen de hayırlısıyla ve sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…