2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar ne var ne yok...
Size bişey danışmam lazım ben hiç balık yiyemiyorum,yumurtada öyle aslında hep sevdiğimşeyler..
Bugun pazar var burda çıkınca diyorum alsam ama nasıl yicem resmen midem bulandı,ama sanırım yememde lazım...

geçmiş olsun cnm hayırlısıyla alırsın inşallah bebeğini kucağına bol bol dua et rabbim korur onu :)

çok teşekkür ederim bu güzel dileklerin için. İnşallah hepimiz sağlıcakla alırımız bebeklerimizi kucaklarımıza. Sadece kendime değil, hamile olan ve çocuk isteyen herkese durmadan dua ediyorum. Dua edince kendimi daha huzurlu hissediyorum. Allahım hiç kimseye evlat acısı yaşatmasın ve herkese hayırlı evlatlar nasip eylesin.

cnm çok geçmiş olsun. önlemini almışsın inşallah bebğini bu sefer kucağına alıcaksın:KK16:

dileklerin için çok teşekkür ediyorum. İnşallah hepimiz zamanında ve sağlıcakla bebeklerimizi kucaklarımıza alırız.

slm kızlar herkesin iştahı açılır bi kaç gündür benimki kapandı canım hiç bişey yemek istemiyo neden böle olmuştur ki en ufak bişeyde bebeğe bişeymi oldu diye evhamlanıyorum :KK43:(

bende öyleyim vallaha. vücudumda en ufak bir değişiklikte acaba ne oldu. bebeğe mi birşey oldu deyip duruyorum.:KK34:

haklısın canım elimde değil işte bunalıma girdim sanki bide işe gelince hasta oluyom çıkıp eve gidince rahatlıyorum hiç bi iş yapasım yok

O dert bende de var öğretmenim okuldayken hep ayaktayim karnim agrimaya başlıyor aksam da devam ediyor hafta sonu dinlenince gecmisti

git valla ama simdi degil bira daha gecsin ustunden oyle git.

Evet cnm dinliyoruz ama benim resmen elime sert bise geldi geri iceri gitti hissettim de yani..
anammm siz yine kiz erkek goruyosunuz ben hic gormuyom :) benim bilincaltinda hala tup bebek kalmis o kadar kasmisim ki kendimi ruyamda agliyorum agliyorum benim bebeklerimi baskalarina transfer etmisler benimle dalga geciolar ...

yapabilmissin cnm benim takvimimde agustos ama buyuk ihtimal allah izin verirse temmuzda doğururum.

cnm ben de 3 tane belilastikli esofman aldim hamile degil normal esofman ama rahat.birini buyuk almisim onu biraz saklicam yazA dogru giyerim diger iki taneyle idare edicem.igneyid de cnm koldan vuruyom bugun zor yer buldum heryer beze beze.biraz kola gec karnini rahatlat derim.

himm sanirim artik cok gec cnm gecmez o. Goguslerin buyudumu ki catlio? Benimkinde tik yok daha..

kıyamam yaa nasılda etkilenmişsin..

Size bişey danışmam lazım ben hiç balık yiyemiyorum,yumurtada öyle aslında hep sevdiğimşeyler..
Bugun pazar var burda çıkınca diyorum alsam ama nasıl yicem resmen midem bulandı,ama sanırım yememde lazım...

aynı sorun bendede var tatlım. balık, peynir, yumurta... bu tür şeyleri hala bende tüketemiyorum. hamileliğimden önce yerdim ama şuan midem hiç kabul etmiyor ismini söylediğim zaman bile şuan ki gibi vücudum hemen tepki veriyor.:KK25:

Gercektenmiiiiiiiii?????????? :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Kiiizzz temmuzun ortasinda sicaktan yanar bebislerin poposu cayircayirrr :KK53:....ben eylule kadar nasil tuta bilirim diye dusunuyorum:KK52::KK52::KK52:

ben yanmış popiştosunu yerim bebekimin..:)))) ee yapacak bişey yok canım elimizden geldiğince koruycaz artık. çevremden hep öyle duyuyorum erken gelir diye

selam arkadaşlar :KK3:..umarım herkes çok mutlu huzurlu bi hamilelik geçiriyordur:KK49: çoğumuzun bebeğinin cinsiyeti belli oldu..erkek bebişler çoğunlukta gibi..kısmetse ben de bi paşa bekliyorum :) belki erken ama bi türlü güzel ve anlamlı bi isim bulamıyorum şöyle içime sinen...sizler karar verdiniz mi isim konusuna? fikirlerinizi merak ediyorum...:emir_bebek:

Arkadaşlar bebek cinsiyeti anketi yayınlanalı 1 haftayı geçti ama daha katılımcı sayısı 40 kişi ???? Acaba ağustos annelerinin çoğunun bebişlerinin cinsiyeti belli olmadı mı ??? :44: Lütfen anketi henüz oylamayan anneler, bebeğinizin cinsiyeti belli olunca sizde katılın. :KK3:

cuma gününü iple çekiyorum canım hemencik oylaycamm merak etme sen:KK9::KK9:

aynen bende balık yemek istiyorum ama bulanıyorum görünce nasıl pişirsemki diye düşün durrr aslında güzel bi tarif olsa boyle çok fazla kokmayacak yormayacak yapabilirimm:KK36::KK36:

aynen bende balık yemek istiyorum ama bulanıyorum görünce nasıl pişirsemki diye düşün durrr aslında güzel bi tarif olsa boyle çok fazla kokmayacak yormayacak yapabilirimm:KK36::KK36:

geçenlerde bir tarif verdi bi arkadaşım ama denemek nasip olmadı. belki sen denersin benden önce:) fırın torbasına balığı atıyorsun. içine soğan patates defne yaprağı limon dilimi koyup kapatıyorsun ve bir süre fırında bişiriyorsun. çok lezzetli oluyormuş bende balık almaya bir fırsatım olsa ilk bunu deniycem. ama şu ara korkuyorum içimi kaldırırmı balık kokusu diye

selam arkadaşlar :KK3:..umarım herkes çok mutlu huzurlu bi hamilelik geçiriyordur:KK49: çoğumuzun bebeğinin cinsiyeti belli oldu..erkek bebişler çoğunlukta gibi..kısmetse ben de bi paşa bekliyorum :) belki erken ama bi türlü güzel ve anlamlı bi isim bulamıyorum şöyle içime sinen...sizler karar verdiniz mi isim konusuna? fikirlerinizi merak ediyorum...:emir_bebek:

isim konusunda en az senin kadar kararsızım. Çağan ismine gidip geliyor aklımız şimdilik ama hayırlısı bakalım :)

geçenlerde bir tarif verdi bi arkadaşım ama denemek nasip olmadı. belki sen denersin benden önce:) fırın torbasına balığı atıyorsun. içine soğan patates defne yaprağı limon dilimi koyup kapatıyorsun ve bir süre fırında bişiriyorsun. çok lezzetli oluyormuş bende balık almaya bir fırsatım olsa ilk bunu deniycem. ama şu ara korkuyorum içimi kaldırırmı balık kokusu diye

çupra levrak falan olsa iyi olur heralde demii?
bide bunların çok kokusu olmuyor diye biliyorum ama şu anki hormonlar nassıll karşılar bilemiyorumm:KK37::KK37:

X