2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yok cnm ilaç kullanmıyorum sadece vitamin o kadar inşallah yoktur bi günüm bi günümü tutmuyor
onu soruyorum cnm ne zaman iciyosun vitamii gun icinde .
benim aklıma birşey takıldı. ultrason görntülerinde bebeği kafa üstü duran varmı benimki doğum pozisyonu almış bu acaba sorun olurmu
gecenkerde benimkide oyleydi bunlar icerde donup duruyolar sanirim.daha minicik olduklari icin yerleri rahat :)

onu soruyorum cnm ne zaman iciyosun vitamii gun icinde .gecenkerde benimkide oyleydi bunlar icerde donup duruyolar sanirim.daha minicik olduklari icin yerleri rahat :)

cevabın için sağol hiç o pozisyonda olduğunu yazan olmayınca bir terslikmi var die şüphelenmiştim. evet küçükken rahatla akrobasi yapsınlar birazdaha büyüyünce yerleri daralacak zor dönerler artık

canım ben de doktorumu sıkıştırmıştım "mustela" die bir krem varmş genelde kullananlar çok memnun oluyormuş dedi..

hamilelğinden bu yana hç kilo alan var mı ?? benim 12+6 ve 3 kilo aldım.Bir ara iştahım çok açıktı yiyodum yiyodum doymuyodum :)) bi ben miyim çok merak ettim de :)

valla ben 12. haftada 4 kilo almıştım 50 kiloyla başladım şimdi 55 olmuşumdur .. umarım 18 i geçmem(

canım ben ultrasyona girmeden ağzıma bi şeker atıyorum bebek kıpır kıpır oluyor o zaman herşey görünüyor... şeker at ağzına hemen önce faydasını göreceksin

anaamm ben çatlarım yaa 6 martı zor bekliyorum.. ee arada gitsen olmaz mıı? bide çikolata baklava gibi şekerli enerji verici bişeyler yee onun etkisi oluyor diyorlar

kesinlikle cok etkisi oluyor ben şeker yiyorum doktor bu nasıl bebek durmuyor yerinde demişti :))

canım bunu duyduğum cok ii oldu ama bir yandan da cook mutsuzum hamilelikten bu yana abur cuburu kestim ama bi kaç defa kuzenler yiyordu cips canım cekti 3- 5 tane ağzıma attım 7 -8 de olabilir ((( bişey yapmış mıdır acaba cok mutsuzum şu an...

herkese günaydınn

evet canım ikili testini yapmış doktorun :)

Ben de hamileliğimin başında 1 yaşlarında kıvırcık bir erkek bebeği emzirdiğimi görmüştüm ve aynı şeyi düşünmüştüm. rüyada bile emzirmek bu kadar güzelse gerçeği nasıldır kimbilir Allah o günleri görmemizi nasip etsin isim Eymen mi düşünüyodunuz yoksa durup dururken rüyana mı girdi?

valla ben korkmaya basladim...gecmeyecek gibi geliyor sanki...normalde ilk üc ay derler ama hala kesilmedi...

ya sabahları azaldı onun farkındayım. önceden yataktan kalkar kalkmaz hemen lavaboya kosardım. en azından onu atlattım. ama tam ne zaman gececek bılemıyorum.

cevabın için sağol hiç o pozisyonda olduğunu yazan olmayınca bir terslikmi var die şüphelenmiştim. evet küçükken rahatla akrobasi yapsınlar birazdaha büyüyünce yerleri daralacak zor dönerler artık

canım bebek daha cok küçük her pozisyonda durabiliyor ama rahim ağzının açık kapalı olması önemli o tehlikeli die biliyorum.. çünkü bende de bebek sürekli yer değiştiriyordu dönüyordu, ters duruyordu.. bazen durup birden zıplıyordu :))

evet canım ben Eymen ismini çok istiyorum seviyorum onu koymak istiyordum zaten ama eşim pek sevemedi bi tuhaf gelıyomuş ona,bende isim seçenekleri sun bana ordan seçelim dedım ama benım aklım hala eymen de

İnşaallah Rabbim o günleride nasip eder..

Allah korusun canım.. Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin... bebek ilk aylarda annenin depolarından beslendiği için sorun olmuyor ama ilerleyen aylarda hala yenmiyorsa ve depolar azaldıysa bebeğede anneyede yetmeyebiliyor. o yüzden ben artık daha çok yemeye çalışıyorum. annelik zor ve sorumluluk istiyormuş bunu daha iyi anlıyorum artık ... bu arada diş ağrıların neden var? kalsiyuma yüklen bence...

benim aklıma birşey takıldı. ultrason görntülerinde bebeği kafa üstü duran varmı benimki doğum pozisyonu almış bu acaba sorun olurmu

4.aya yakın doğum pozisyonu alabiliyor bebekler. bu aslında iyi birşey. bebek sürekli öyle durmuyor son aylarda tekrar tekrar pozisyon değiştirebiliyor ama doğum pozisyonu olması gereken pozisyon

Kizlar bulantilatiniz nekadr devam etti acaba??? Gecen hafta birden durmustu ama bu hafta daha siddetli geri dondu..sizin nekadr surdu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…