2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ye yee kesinlikle tatlı yiyeceklerin çok etkisi oluyor

canim benim annemde hic bulantim olmadi dedi ama benim var;(( bekliyrum hergun bir umutla)

canim ben 3bucuk sene bekledim tup bebekle kavustum mucizeme ..o yuzden mizmizlanma ve isyan hakkim olmadigini dusunuyrum rabbimin lutfu bu bana..ama calisirken cok zor oluyor bakalim bekleyecegz gecmesini)

bulantı ilcı kullanıyormusun emha??

canim sadece vitamin ve demir ilaci kullaniyrum.benim tup bebekti..bisuru ilac kullaniyrdum bu hafta vitamin ve demire basladim..belkide bulantilatim bu yuzden geri gelmistir bilemiyrum..ama ilac kullanmamak icin herseyi yapisyrum yani ilacsiz gecmesini bekleyecegim

benim yüzümde tek tük ama sırtım fena halde cok rahatsız ediyor şimdi kürlere bakıyordum nasıl geçer diye ama kullanıp kullanmamakta kararsızım :44::44:

benim yüzümde asiri cogaldi...birde sert sivilcelerden aciyor...

benimde öle, özellikle agız çene kenarlarında yag bezesi gibi toplar sürekli, içini temizlesmde yine doluyor anlamadım ne yapsam diye...

cenemin altinda da cok cikiyor...anlim da da

lierac ı bikaç kere daha duydum, nasıl birşey o iyimiymiş? eczaneden mi alınıyor?

benim yüzümde asiri cogaldi...birde sert sivilcelerden aciyor...

cenemin altinda da cok cikiyor...anlim da da

canım benimde sivilce çıkıyor ama her ay adet gördüğüm günlerde 1-2 tane çıkıp sönüyor ama normalde çok akneliydim. artık pleengi asla aksatmıyorum onun faydasını çok gördüm. özellikle ben banyo yaparken uyguluyorum gözenekler açıkken. kimyevi madde kullanmam diyorsan hakiki bal, birkaç damla sirke ve irmiği karıştırda uygula oda pleeng zaten.

Kizlar kozmetik kullanmaktan korkmayin ama bu donem cildimiz cok hassas oldugundan dolayi ilk defa kullanacaginiz seylerden kacinin..alerji vs olabilir diye.ama surekli kullandiginiz tonikti kremdi sabundu hiccc bisey yapmaz hepsi yuzeysel temizleyen urumler.cilt tarafindan emilse bile cok az bi katmanda kaliyr kana vs karismasi imkansiz korkmayin cildinizi ve dislerinizi sik sik temizleyin

ben kiz anasi mi olcam o zaman? öyle derler ya hani dogrumu acaba kiz annenin guzelligini aliyor diye...

elbet bu günleri de unuturuz

Canim benimde cok bozuldu.hic gecmiyor biri gecmeden oburu cikiyor;( kiz cocuk bozar dediler cildi.keza doktorum %90 kiz dedi)

oo süper...

kızlar merhaba benimde alın bölgemde bildiiniz ergenlik sivilcesi gibi minik minik sivilceler oluştu çok sinir bozucu hafta sonu maske yapıcam yüzüme bence bir zararı yoktur

cnm her gün mü kullanıyorsun??
benımde kalça çevremde ve göbeğimde baya gerilme var bende başlasam ii olucak

lieracı her akşam yatmadan, bebeyağını da her banyo sonrası vücut nemliyken sürüyorum canım. maksat vücudu nemli tutmak. bebeyağı nemli tutma işini çok iyi yapıyor gerçekten.

lierac ı bikaç kere daha duydum, nasıl birşey o iyimiymiş? eczaneden mi alınıyor?

valla ben çevremden ve internetten duyduğum kadarıyla iyi bir jel ama tabi herkesin cilt tipi farklı, bazen ne kadar korunsan da çatlıyor vücut. ben internetten aldım.

ben de lierac ve bebeyağı kullanıyorum badem yağı da aldım ama daha kullanmadım onu... lierac doktorum yazdı eczaneden aldım ama her eczanede bulamadım.

Kizlar ben nette arastirdim doktorlarin bazisi hic krem vermiyr catlayacaksa catlar diyor..ama insan elinde onlem alma gucu varken kullanmali bence.nette mustela lireac bebe yagi badem yagi kullaniyr gebeler..bende bebyagina basladim..nirmal kremlerden daha kolay yayiliyr yag..bakalim basladim umarim faydasini goruruz

ben şimdilik katı kakao yağı kullanıyorum ama sadece banyolardan sonra .. ilerleyen dönemlerde lierac kullanabilirim o zaman

kızlar merhaba benimde alın bölgemde bildiiniz ergenlik sivilcesi gibi minik minik sivilceler oluştu çok sinir bozucu hafta sonu maske yapıcam yüzüme bence bir zararı yoktur

aynen ya hic sorma...

ergenlige geri döndük sanki...

ah keske benimde öyle olsa...ben peeling degil de köpükle temizliyorum birde tonic kullaniyorum ama pek faydasi oldugu söylenemez...

iyidir canım nolsun yuvarlanıp gidiyoruz dememe az kaldı 3 gündür karnım çıktı senden naber??
:))) hadi yaa benim karnım bir çıkıyor bir iniyor çok garip.Ben de nasıl oluyum iyi olmaya çalışıyorum işte birazdan kan vermeye gideceğim öfff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…